Защо така играта ми се бъгва на минимум настройки?

Тук може да попитате за някоя трудна мисия или просто да ни светнете как се минава.

Модератор: GTA-BG Модератори

ruspich
Новодошъл
Регистриран: 17 апр 2006, 15:35

Защо така играта ми се бъгва на минимум настройки?

Мнение от ruspich » 21 апр 2007, 11:52

Ето така:
Изображение
И нема оправията,чакам идеи..

Потребителски аватар
jape
Vice Cop
Регистриран: 22 юни 2004, 14:44

Мнение от jape » 21 апр 2007, 12:18

Помниш ли като бях в данкиша и му сменяхме вентилатора на видеото? Е май имаш същия проблем. Нещо ти прегрява машината.

Потребителски аватар
Graeme_DoTT
Регистриран: 20 апр 2007, 16:12
Контакти:

Мнение от Graeme_DoTT » 21 апр 2007, 22:21

Ето ти решението създадено от гениалния ми мозък :razz: :razz: :razz:

Вследствие на много прах в машината ти загрява процесора и почва да сече и това ти разваля графиката и зацикля на едно място.Това е вследствие че играта натоварва до максимум компа ти а прахта прави задачата на компа немислима.Решението е да отвориш кутията и да изсмучеш праха с прахусмукачка.Ако ти е в гаранция пробвай през отвор на кутията.Ако нестане вкарай въздух със сешоар така поне ще разнесеш праха от процесора.
GLORY,GLORY MANCHESTER UNITED

ruspich
Новодошъл

Мнение от ruspich » 22 апр 2007, 21:18

jape написа:Помниш ли като бях в данкиша и му сменяхме вентилатора на видеото? Е май имаш същия проблем. Нещо ти прегрява машината.
Дамм..помня е то така или иначе са тия дни ще хода да го занеса понеже ми е в гаранция,защото наскоро му смених дъното и процесора и ми е в гаранция,а и също аудио карта сложихме и нещо се е преебала и всичко свири само от лявата страна колона,слушалка и т.н. и ше му кажа да го изчисти :) Иначе жалко,че се получава така защото тъкмо бях почнал мод на :sa: ама явно ще го отложаа.. :roll:

Потребителски аватар
Ubieca
Неконтролируем
Регистриран: 12 яну 2006, 18:51

Мнение от Ubieca » 23 апр 2007, 19:33

Мисля че е от мода...
При това че са му отваряли компа да му сменят частите, нима са го оставили с сичкия си прах вътре, неможе.
На други игри прави ли така ?
Горе както ти обясниха, с прахусмукачка нестава, трябва да е толкова силна че да ти смуче прахта от 10-15 см, за да не одраскаш нещо, с сешуар ше се оголи изолацията на някоя жица и става лошо, така че, първо пробвай на друга игра и тогава, ако прави така го носи на гаранция...
Спаменето ми в последно време, се дължи на това че вероятно ще ме изгонят от "форума"! - ъъъ

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 23 апр 2007, 20:44

Аз лично си държа моя отворвн на бюрото и един вентилатор постоянно духа вътре,тъй че прахта не може да пипне компа ми :mrgreen: ,но наистина прахта може наистина да ти прецака всичко-както вирусите мажат софтуера,така прахта корозира хардуера,за това земи го почисти верно с кърпа за очила и пробвай пак :wink:
Изображение
Изображение

ruspich
Новодошъл

Мнение от ruspich » 23 апр 2007, 21:56

Ubieca написа:Мисля че е от мода...
При това че са му отваряли компа да му сменят частите, нима са го оставили с сичкия си прах вътре, неможе.
На други игри прави ли така ?
Горе както ти обясниха, с прахусмукачка нестава, трябва да е толкова силна че да ти смуче прахта от 10-15 см, за да не одраскаш нещо, с сешуар ше се оголи изолацията на някоя жица и става лошо, така че, първо пробвай на друга игра и тогава, ако прави така го носи на гаранция...
Ами да наистина не беше кой знае колко отдавна а и няма никва прах защото съм и с нова кутия в смисъл тва е нов комп просто видеокартата и още няколко глупости са ми пренесени от старото PC в това..а другите игри си ги играя с доста голями настройки и не прави така само на :sa: напирмер Vivisector Beast within или както и да беше играта преди време я играх на 1024х768 medium детайли и си вървеше доста добре от време на време засичаше доста леко а тук на 640x480 low details ми прави тая мизерия :(

Потребителски аватар
jape
Vice Cop

Мнение от jape » 23 апр 2007, 23:19

Ама ти с мод ли си :lol:

ruspich
Новодошъл

Мнение от ruspich » 23 апр 2007, 23:21

хахахха не бе :lol: правя мод..в смисъл бях сложил само 2 коли Alfa Romeo GTV и HSV GTS Coupe :roll:

ruspich
Новодошъл

Мнение от ruspich » 24 апр 2007, 15:01

Никой си и нема на идея що е така а?
P.S Пускам нов пост за да видите ако някой мод види нека го изтрие ама все пак..

Потребителски аватар
jape
Vice Cop

Мнение от jape » 24 апр 2007, 16:34

Горе ти отговорихме не четеш ли?

ruspich
Новодошъл

Мнение от ruspich » 24 апр 2007, 16:47

Е да де ама не мисля,че е от това щом само на тази игра ми го прави този проблем..?!
ПП.Ти ми отг. на ЛС :)

ruspich
Новодошъл

Мнение от ruspich » 24 апр 2007, 22:08

Е*и му майката вече се отчаях напълно :cry: Явно ще трябва да правя мод на :VC: ,макар че мн исках на :sa: да направя :cry:

Отговори

Върни се в “GТА SА: Дискусии Мисии”