бъгове с мисий

Тук може да попитате за някоя трудна мисия или просто да ни светнете как се минава.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

бъгове с мисий

Мнение от bone_G » 05 сеп 2009, 17:21

Значи след като модвам играта нали правя моя мод, и реших да тествам дали мисийте с модовете в играта дават бъгове да осетих първия бъг на мисията още в лос сантос: на "drive by" обиваме всички от балас бандата и след това вместо да ми продължи не става нищо така си карам из града със хоумийс в колата и нищо, според вас дали е от модовете ?
А открих още една но по отдавна я бях видял и мисля че си е от играта когато на трябва да подскачам с колата там до гарата и отдолу не ми показва стрелките които да натискам дали е защото съм със рипната версия на играта ?

едит: първото от няколко опита се оправи но дръгото не :doubt:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: бъгове с мисий

Мнение от Ico_BG » 05 сеп 2009, 21:34

Според мен е напълно възможно да стане, стига да се знае какво си заменял...
Ами да видиш на първата мисия, още когато СиДжей е на Межд. Летище... вместо техния глас, има писъци на момичета...

Например: -Carl, is Sweet - а се чува като глас... - Yeah, yeah, come on baby (съжалявам... :mhihi: ) И даже почнах да се смея...
Но това е заради аудиото... и това със стрелките ми се е случвало, сигурно е защото е рипната \ и аз съм с рипната :sa: \...

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Мнение от M_Power » 05 сеп 2009, 21:42

И на мен ми се е случвало на Steep Turn мода
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 05 сеп 2009, 21:55

ем не сам на стийп търн ас сам си на рипната, стийп търн незнам каф е тоз торент от каде го свали
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Отговори

Върни се в “GТА SА: Дискусии Мисии”