Вече Зададени Въпроси За Някои Мисии

Тук може да попитате за някоя трудна мисия или просто да ни светнете как се минава.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
shinizzle
Регистриран: 30 юли 2005, 21:23

Вече Зададени Въпроси За Някои Мисии

Мнение от shinizzle » 25 авг 2005, 01:18

Home Invasion
GTAfan написа:влизаш,ходиш бавно и тихо защото имаш шумметър,отиваш до някой от 3те сандъка,взимаш го и излизаш по-същият начин.отиваш до камиона,товариш стоката и обратно в къщата.ако не събудиш ония дъртак,няма да имаш проблем с минаването и.
Torreno's Last Fight!
ma6inata написа:Пичове кажете как да я мина тази тъпа, измислил съм ерфектна тактика за охраната на Вертолета , влизам им изотзадзе и нямам проблемсс.
Ма като почне гонката, той спира от време на време и он на вертолета ми се дърви и само:
Елаааа, пилее, елааа...
Ма като спре, аз съм с ракетоджийката, базуката тая и помпам го, и уж в него ма него нацелвам се...
Кажете, мог ли с калашника да му *** мамата или с шмайзера, че надали ак ще се кандардисам да я почвам....
Стреляте по хелито с базука...на края на магистралата спира и ще ви е по лесно да го думнете(DcpoweR го е обеснил но твърде дълго за тва го съкращавам)

Cesar Vialpando
GTAfan написа:потвърждаваш залога /мин. 50$ - мах 1000$/ и започва музика.ти трябва да си бърз,сръчен и точен когато преминават долу на екрана стрелки насочени във всички посоки да ги нацелваш в кръгчето което е посредата.ако успяваш трупаш точки,ако не точките се трупат на този с/у който се състезаваш.трудна е мисията,поне в началото.аз още не съм и свикнал и засега съм я зарязал.успех!
N.O.E.
Zenga написа:тва е мисията дето ти я дават на твойто летище след като минеш училището за пилот
все се збивам в некое дърво като има планина за да я изкача то ми дава че лета много високо
ше кажете ли некой път от кадето да мина щот тва с планините е много гадно иначе си немам проблеми ако ги немаше тях един път стигнах до тва място ама нещо стана и пак се зривих и ми е много трудна мисията аре дайте некви съвети предварително 10x
RedMonster написа:Пич, лети над морето. Мисията не е трудна.
Life's a Beach
jape написа:на плажа дадена от OG Loc

http://www.gtasanandreas.net/screenshot ... image=1032
http://www.gtasanandreas.net/screenshot ... ?image=103
http://www.gtasanandreas.net/screenshot ... image=1033
http://www.gtasanandreas.net/screenshot ... image=1034

ако някой знае как да започна да танцувам много ще се радвам ако ми каже
На кратко обеснено:
sixkiller написа:отиваш на червения кръг до DJ-а чакаш да ти те пита какво искаш, натискаш "Y" за да му отговориш и после пак
също така танцува се с стрелките(не с копчетата с цифричките)и гледайте да натискате копчето когато кръгчето стигне средата на другото кръгче :)

Just Business
gds написа:чи една мисия на Биг Смоук където трябва да отидете в неква/мисля че банка/ стреляте се с едни тъпаци сичко точно и накрая Смоук застава зад волана на един мотор аз му скачам зад гърба и потегляме.Той си кара аз си пуцам тея дето ни гонят но по едно време незнайно защо Смоук спира мотора насредата на една уличка и така си седим...не моа да разбера некъв бъг ли е тва кво ли и как се опрая ?
GTAfan написа:мисията е Just Business-не спирай да ги стреляш-коли,мотори и камиона.явно нещо не си дочел
Supply Lines
Kobe-8-Bryant написа:Абе как по дяволите се управлява тва самолетче. То не може да се издигне, да завива нормално, само се забива във земята след като излети. Има ли некъф трик, щото не мога да я мина иначе.
n_i_X написа:Мисията наистина е гадничка! Аз я минах от 2-ия път по следния начин: когато настигна някой от куриерите го стрелям още от въздуха за да може да излезне от микробуса (или каквото кара) и когато вече е пеша самолетчето ми е вече на замята и само го насочвам към него и го убивам, след което по най-бързиа начин го издигаш във въздуха и отиваш към следващия куриер. Мисля също че е важно като стартира мисията да се опиташ да ги догонваш веднага, защото после май се отдалечават един от друг и става още по-трудно!
Успех!
House Party
ma6inata_GT написа:Стигнах до нея, ама не се дават така лесно изрезките тъпи... И мен все ме убиват, кажи как ги разпомпа...
sixkiller написа:Трепеш тези които идват в началото с колите. После убиваш 3-ма(!) от 4-мата на моста(да остане един). Качваш се на моста и убиваш 4-тия, няма да можеш да убиеш другите от моста но няма проблем, те сами ще доидат при теб(на моста) един по един

Надявах се сам да се справиш с мисията....
Wrong Side Of The Tracks
porki написа:Как минахте мисията с мотора който трябва да се кара по влака. Аз карах карах без да стрелям а само тоя пич с мен стреля останаха 2-ма човека горе започна да наближава границата и оня пич с мене слезна
Kobe-8-Bryant написа:Ми не карай по средата на релсите, а отстрани, щото иначе Big Smoke не може да ги улучи.
n_i_X написа:А също така се опитай да караш максимално успоредно (т. е. със скороста на влака) през цялото време !
ma6inata_GT написа:И винаги бъди готов, защото особено има един влак, който е след тунела и излиза точно на един десен завой, където нямаш абсолютно никаква видимост!
Against All Odds
aboo написа:Abe hora kak se minava onaq misiq kadeto e s onaq kadeto ograbvame magazini i banki ! Kade da zaloja tiq dinamiti
LORDINI написа:От 5 дена е поста ама се пак да отговора. Значи меташ една раничка (след като метнеш раничката трябва да смениш на дистанционно иначе няма как да я детонираш) на вратата след това се дръпваш и я взривяваш. После меташ 2-ра раничка до сейфа и него го гръмваш и си готов.
Burning Desire
ma6inata_GT написа:има една която ме затруднява много... Burning нещо си беше, още една дума, ама я забравих... Трябва да взема 20 факела и да взривя къщата на "гангстерите" , мисля, че са онея лилавите с терлъците и чорапите... Взривявам я, хубаво... И след това трябва да я изкарам женката... Взимам пожарогасителя, намирам я няма проблем и тогава една част от коридора се срутва и оттам нататък какво да правя, как да се измъкнем, аз хубаво го заобикалям коридора, ама тая седи на едно място като застреляна, как да я измъкна :
аз я минах по тоя начин...1во отидах при нея след тва почнах да гася пожарите и на мен тая офца така мазно ми зацикли отидах при нея напсуах я на ум и почнах да ходя бавно оная кранта зе че тръгна след мен

Madd Dogg's Rhymes
ma6inata_GT написа:Значи това е мисията, къде трябва на един тип да взема една книга от записвателното му кабинетче и минавам охраната, ала-бала и точно на последната охрана, вече книжката само ми остава да я взема и шмугвам се зад него, обаче да понеча да взема книгата и тоя ме вижда с периферията и почва да ме стреля, а аз с един нож... Той ме застрелва докато се усетя...
Помагайте, ПЛС :!:
ммм клекаш,ходиш бавно,при басейна се цопваш и плуваш под водата и като доближиш гарда дето пази там излизаш и в гръб го правиш шантав :)

Los Sepulcros
qsen написа:здр алл!! не моа да мина 1 мисия на S.Мисията се казва LOS DESPERADOS,тя е след мисията RIOT!!!кажете какво да правя плз!!!В на.алото ми пише "recriut a couple of Grove street families gang members"!!

кажете какво да правя плз!!
n_i_X написа:Трябва да вземеш с тебе 4 човека (май толкова бяха) от твоята банда, това става като задържиш десния бутон на мишката и натискаш G(за да тръгнат с теб) или H(за да останат на място), като си насочил мишката към някой от твоите хора естествено
Също така мисля че трябва да вземеш кола с 4 врати! Дано съм ти помогнал! Успех!
GTAfan написа:...насочил мерник към човека
...кола с 4ри места
Stowaway
CJ написа:Тука меко казано играта е развалена
Кажете как да стане номера със ка.ването на самолета..>?<
Мерси предварително на вси.ки!
П.С. : Видех другата тема но там... няма отговори
TheThing написа:Ами Man аз така я минах:
Още от преди да ме е пуснало на мотора аз държа W и като ме пусне отлепвам веднага и карам малко по отстрани на кашоните че да не прескачам мотора и като стигна близо до самолета си заставам зад него и си влизам без проблем!
От 2-рия път я минах мисията не е трудна има много по ГАДНИ! :twisted:
Успех!
Dam And Blast

След като вземете самолета от летището и след като излетите и стигнете жълтата точка на картата тряя да се издигните максимално на високо за да преминете през 1 кръгче и тогава да скочите от самолета за искачването може да се опитате като 1во се издигнете колкото можете по на високо(ест няма да стигнете кръгчето от 1вия път)след което се спускате ряско на доло и отново се издигате(ест с скороста която сте набрали от спускането при издигането ще се издигнете на по високо)след което ако не го стигнете се спуснете мн малко на доло и започнете да обикаляте в кръг и същевременно да се издигате след тва минавате през кръгчето скачате и т.н. :)
Последна промяна от shinizzle на 27 авг 2005, 00:59, променено общо 5 пъти.

Потребителски аватар
DcpoweR
Новодошъл
Регистриран: 14 май 2005, 16:10

Мнение от DcpoweR » 25 авг 2005, 01:25

Браво! Номер 1 си!
Поне вече няма да има въпроси по тези 2 мисий.
Изображение

Потребителски аватар
shinizzle
Регистриран: 30 юли 2005, 21:23

Мнение от shinizzle » 25 авг 2005, 02:13

DcpoweR написа:Браво! Номер 1 си!
Поне вече няма да има въпроси по тези 2 мисий.
хехе почнах я само с 2 че поне да фигурира са само едит и едит и едит :)

Потребителски аватар
DcpoweR
Новодошъл
Регистриран: 14 май 2005, 16:10

Мнение от DcpoweR » 25 авг 2005, 02:36

Еее брао ве :) Good Job 8)
Изображение

Потребителски аватар
GTAfan
just a lunatic
Регистриран: 08 сеп 2004, 08:10
Контакти:

Мнение от GTAfan » 25 авг 2005, 21:23

браво ! не забравяй да я поддържаш... 8)
Изображение

Потребителски аватар
dark_master
Регистриран: 03 окт 2005, 15:33

Браво!

Мнение от dark_master » 03 окт 2005, 18:02

Браво,аз някои от тези мисии много време ги минавах като не знаех как,жалко че не знаех за тоя форум тогава

Steve`G
Регистриран: 21 фев 2006, 07:57

Мнение от Steve`G » 01 мар 2006, 11:21

След мисията los desperados има ли значение колко територии трябва да превзема за да продължа напред?

Потребителски аватар
GTAfan
just a lunatic
Регистриран: 08 сеп 2004, 08:10
Контакти:

Мнение от GTAfan » 01 мар 2006, 22:34

Steve`G написа:След мисията los desperados има ли значение колко територии трябва да превзема за да продължа напред?
доколкото си спомням ти трябваха 35% за да продължиш напред.иначе най-добре е да си ги завземеш на 100% за да ти е всичко ОК.
Steve`G написа:и докога ще продължава да гърми всичко?
това не го знам,така и не изиграх последната мисия и играта прашасва вече полвин година... предполгам,че след като я минеш.
Изображение

Потребителски аватар
kenny_mccormick
Регистриран: 19 авг 2007, 20:32

Мнение от kenny_mccormick » 20 авг 2007, 02:24

Истина е ,след последната спира да гърми.Бунтовете бяха заради пускането на Тенпени който беше обвинен в убийство,рекет и т.н..В последната мисия той умира ,след което бунтовете спират.Даже по WCTR в новините разказваха че тялото му било осакатено и разсъблечено от бездомници : :lol:

mitak
Регистриран: 27 сеп 2007, 14:50

Мнение от mitak » 17 окт 2007, 10:39

Забелязал съм, че в мисията Home Invasion можеш да се движиш по-бързо като клекнеш със C, но когато CJ носи щайга трябва да ходи бавно.

bobi_864
Регистриран: 21 юли 2012, 21:13

Re: Вече Зададени Въпроси За Някои Мисии

Мнение от bobi_864 » 21 юли 2012, 21:21

Здравейте колеги. Имам проблем с мисийте в който трябва да подскачаш с кола и да танцуваш на плажа. Проблемът е такъв че в кръгчето не ми се появяват стрелките и незная как да си мина мисията. Моля помогнете ако можете. :VC: :sa: :rock:

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 21 юли 2012, 21:28

С кой релийз си? Тегли HOODLUM, ако си с друг.

bobi_864

Мнение от bobi_864 » 22 юли 2012, 08:26

И HOODLUM не става. Не можа да се инсталира. Липсвали някакви файлове...

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 22 юли 2012, 09:35

Ако има липсващи файлове се прави проверка на торента
Изображение
Изображение

bobi_864