Как да сменя скин

Ако искате нещо ново, тук е мястото.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Re:

Мнение от Ico_BG » 24 ное 2012, 22:18

vanyo2002 написа:
X_drifter написа:IMGTools 2.0 ,Spark :wink:

ПОне мисля че с тях се прави :roll:
а какво се прави с тях
И двете отварят, редактират и запазват файлове от тип .img. Тези файлове съдържат голяма част от съдържанието на играта, било то модели на хората, модели на различни сгради, модели на коли, всякакви текстури и т.н. IMGTool и SparkSA имат възможността освен да отварят .img файловете, ами и да импортират (внасят/заменят) други файлове в тях. Представи си го .img файла като архив с много под-файлове. За да замениш дадена текстура на CJ, някоя кола или нещо друго, ти трябва да внесеш даден файл в този архив (.img). :)

P.S. Мисля, че обясних нещо толкова лесно по възможно най-сложния начин... :lol:

vanyo2002
Регистриран: 23 ное 2012, 11:46

Re: Re:

Мнение от vanyo2002 » 26 ное 2012, 08:32

Ico_BG написа:
vanyo2002 написа:
X_drifter написа:IMGTools 2.0 ,Spark :wink:

ПОне мисля че с тях се прави :roll:
а какво се прави с тях
И двете отварят, редактират и запазват файлове от тип .img. Тези файлове съдържат голяма част от съдържанието на играта, било то модели на хората, модели на различни сгради, модели на коли, всякакви текстури и т.н. IMGTool и SparkSA имат възможността освен да отварят .img файловете, ами и да импортират (внасят/заменят) други файлове в тях. Представи си го .img файла като архив с много под-файлове. За да замениш дадена текстура на CJ, някоя кола или нещо друго, ти трябва да внесеш даден файл в този архив (.img). :)

P.S. Мисля, че обясних нещо толкова лесно по възможно най-сложния начин... :lol:
Благодаря, че се опита :) :)

Отговори

Върни се в “GТА SА: Модификации”