Търся мод, фикс или нещо друго, което да подобри трафика.

Ако искате нещо ново, тук е мястото.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл
Регистриран: 03 мар 2013, 08:24

Търся мод, фикс или нещо друго, което да подобри трафика.

Мнение от methos9696 » 16 авг 2013, 16:33

Както обикновено задавам въпроса си още в заглавието. Ще допълня само че съм пробвал всеки един мод, който намерих в gtagaming.com и gtagarage.com. Поне засега само с тези сайтове и с модове от форума не съм имал проблеми, затова и преглеждам по навик само тези сайтове. Но всеки от тях(модовете) решаваше само от части проблема.
Имам слаб РС така че без "тежки" модове ако обичате.
п.п. Имам handling.cfg editor ако някой има идея как да го модифицирам, за да се получи това, което искам.
UDEP0RtVLtM

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Re: Търся мод, фикс или нещо друго, което да подобри трафика

Мнение от stallion » 16 авг 2013, 16:37

gtainside.com провери ли? Има огромен избор на модове, ако не се лъжа е най-големия сайт. ;) Иначе доколкото знам работата с трафика не е нищо повече от един файл, който се редактира с Notepad, но ще оставя на по-компетентните да отговорят. ;) Ако не, другия ти вариант е трейнър, с малката особеност, че ще трябва да си го нагласяш при всяко пускане на играта... :roll:
Изображение

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл
Регистриран: 03 мар 2013, 08:24

Re: Търся мод, фикс или нещо друго, което да подобри трафика

Мнение от methos9696 » 16 авг 2013, 16:56

Да проверих го но и там същата работа. Модовете решават някои проблеми но трафика продължава да не вижда СиДжей и в някои ситуации колите са направо като лазерно насочващи се ракети искащи да му видят сметката.
UDEP0RtVLtM

Отговори

Върни се в “GТА SА: Модификации”