Проблем с звукова карта.

Само за сериозни проблеми с играта и подкарването и !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен
Регистриран: 20 авг 2009, 14:54

Проблем с звукова карта.

Мнение от pR0_b1ker » 05 окт 2012, 21:15

Дълго време се чудих дали да постна темата,тъй като не съм писал от доста време,но след като пробвах различни торенти и тн. и проблема остана,реших да се пробвам..
Та накратко,от доста време не съм играл GTA,но ми омръзнаха online игрите и реших да пробвам :sa: пак..Свалих 2 различни торента,единият беше някакъв RIP,другия "Back to reality"..и с двата имах същата грешка: Когато се опитам да ги стартирам,ми излиза грешка "Не е намерена звукова карта" или нещо подобно.Саунд картата ми изгоря преди няколко месеца..на Windows 7 съм.

Някой да има идей как да реша проблема?Играе ми се доста :?

PS:И не,купуването на нова карта не е опция,очаквам компютъра ми да гръмне общо взето всеки момент и гледам да не хабя пари.
Изображение
Your solo nature means that you're very capable of fending for yourself. It also means, however, that you have trouble finding your place in groups.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Re: Проблем с звукова карта.

Мнение от A.T.L. » 05 окт 2012, 21:38

Един приятел нямаше видео карта и всичко му вървеше както трябва. Пробвай да изтеглиш друга версия на играта.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 05 окт 2012, 22:09

A.T.L. не знам как твоя приятел е играл без видеокарта, вероятно е имал вградена. Или пък вероятно си имал предвид звукова карта. :D Без звукова карта няма начин да я играеш. Пробвал съм на много компютри, различни торенти и т.н., просто не става работата.

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен

Мнение от pR0_b1ker » 05 окт 2012, 22:18

Аххх,добре..Мерси за бързия отговор все пак.Мисля че :VC: тръгваше без карта,предполагам,че ще я пробвам.
Изображение
Your solo nature means that you're very capable of fending for yourself. It also means, however, that you have trouble finding your place in groups.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 05 окт 2012, 22:22

Ico_BG написа:A.T.L. не знам как твоя приятел е играл без видеокарта, вероятно е имал вградена. Или пък вероятно си имал предвид звукова карта. :D Без звукова карта няма начин да я играеш. Пробвал съм на много компютри, различни торенти и т.н., просто не става работата.
Оф много съм отвеян :mhihi: .

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен

Мнение от pR0_b1ker » 08 окт 2012, 15:38

Успях! За всички с подобен проблем,сваляте си Virtual Audio Cable (http://softvisia.com/download.php?view.2286),което някак симулира Саунд картата и играта върви перфектно.
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA SA: Random проблеми”