Лаг при танци и лоурайдър

Само за сериозни проблеми с играта и подкарването и !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл
Регистриран: 03 мар 2013, 08:24

Лаг при танци и лоурайдър

Мнение от methos9696 » 06 мар 2013, 18:07

Играта ми лагва само при танци и лоурайдър и не мога да нацеля стрелките в правилния момент. В един момент стрелката е на едно място в следващия през 1-2 стрелки разстояние и няма уцелване просто. Има ли как да се оправи или да си слагам един mission skipper и това е? знам два работещи но при единия сградите мостовете къщите без тези които се купуват след мисия са отключени а при другия ако скипна таговете получавам минигън вместо ак-47 та затова нямам желание да ги слагам но ако няма друг начин ще реша дали само скипъра или цялостния мод да сложа. За не разбралите не съм фен на чийтове и други подобни прийоми.
UDEP0RtVLtM

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Re: Лаг при танци и лоурайдър

Мнение от polsan » 06 мар 2013, 18:10

Ако искаш истегли си сейв с мината мисията или пусни играта на минимални графични настройки само за тая мисия.
YEEAAAHH

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл

Мнение от methos9696 » 06 мар 2013, 18:26

Имам хитмен статус с над половината оръжия; уважението ми е над 50%; капацитета на дробовете почти на макс; таговете са направени. Къде ще намеря сейф, при който да не загубя тези показатели?
А за показателите на минималните съм пуснал играта иначе щеше ми лагва навсякъде.
UDEP0RtVLtM

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Мнение от polsan » 06 мар 2013, 18:41

Еми така кажи ,за жалост нямам отговор на проблема ти
YEEAAAHH

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл

Мнение от methos9696 » 06 мар 2013, 19:23

San Andreas Storyline and Sub mission skipper v2.0 -by herbie49 в комбинация с Gta sa savegame editor v3.1 е отлично решение на проблема. Мога просто си скипна мисиите, които съм минал и да си му задам стойностите до момента като показатели освен това наградите от срещите мога си ги взема на готово или просто да рестартирам сейфа докато поиска нещо различно от танци :)
Скипъра работи само с нова игра да подчертая.
UDEP0RtVLtM

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 08 мар 2013, 00:06

И аз имам проблем с лага при такива неща със стрелки-танци и подскачащите коли.Също поради някаква причина на сингъл плейър ми лаги и в някои райони,в момента се сещам само за Angel Pine и El Corona,LS.Лага в определени райони все още не съм открил начин да го избегна,и незнайно защо се появява само на сингълплейър,но това със стрелките го оправям като сменя резолюцията на по-малка.Ако искаш ми вярвай но на мен ми помогна.Като сменя резолюцията и на танците и на подскачащите коли уцелвам почти всички,само понякога обърквам стрелките,но лага го няма.Пробвай и ти.Само когато е нужно,през останалото време си играй с каквато предпочиташ резолюция.

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл

Мнение от methos9696 » 08 мар 2013, 23:00

Благодаря утре ще го пробвам :)
Редакция да не пиша нов пост :)
Пробвах на възможно най-ниската резолюция и от 3-я опит отключих следваща песен, така че работи идеално :) Правих 3 опита с 3 различни настройки на управлението с num 4/8/6/2 се получи най-добре при мен.
UDEP0RtVLtM

Отговори

Върни се в “GTA SA: Random проблеми”