Крашване по време на зареждане

Само за сериозни проблеми с играта и подкарването и !

Модератор: GTA-BG Модератори

[BG]TiGERS
Регистриран: 08 авг 2013, 15:56

Крашване по време на зареждане

Мнение от [BG]TiGERS » 08 авг 2013, 16:08

Здравейте преди около месец-два може би си моднах гта сан андреаса бих казал прекалено много имаше модове за около 1,5-2 гигабайта само коли и др модвания но след време играта ми крашна ТОТАЛНО . Преинсталирах си я без модове ми върви като по вода сложих скинове на колите (пак си върви нормално) , и сега идва сложната част ........

Сложих си скин селектор и в него имаше скинове на хората влизам в играта и ми крашва точно преди да зареди без скин селектора играта не ми крашва но много искам да плейкам гта със скинове на хората търсих много в нета и намерих няква тема в Yahoo.com където пишеше че тряя да преинсталвам компа защото имало скрити файлове в компа ми и дори да я преинстална играта те пак си остават там (преинсталвал съм я многократно и пак не стаа не ми бачка скин селектора а преди работеше ЗАЩО) МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ИСКАМ ДА СИ СЛОЖА СКИН НА СИДЖЕЙ (CJ) без скин селектор[/color] тоест на него перманентен скин да не мога да го сменям и така ще стане убеден съм а ако някой намери начин да ми помогне за скин селектора да пише тук пробвал съм почти всички фиксове(fix) за играта и пак не става .

:sa: :rock:

Потребителски аватар
mineone
Новодошъл
Регистриран: 17 яну 2009, 14:25

Re: Крашване по време на зареждане

Мнение от mineone » 08 авг 2013, 16:22

Явно този скин селектор който ползваш е бъгав? Аз ползвам Ultimate Cheats Menu и си работи без проблеми, в менюто му има каквото си помислиш :rock:
Изображение

[BG]TiGERS

Мнение от [BG]TiGERS » 08 авг 2013, 16:32

Пробвал съм със всякакви скин селектори но сега ще пробвам товс което ме посъветва мерси предварително .

[BG]TiGERS

Мнение от [BG]TiGERS » 08 авг 2013, 19:11

Пич в менюто няма скинове на човека или ако има кажи ми как да си сложа моля те дай някои програми с които се сменят скинове освен ИМГ Тоол 2.0 , или ГГММ Сан Андреас МОЛЯ ТИ СЕ .

Не става нищо със скин селектора или никоя друга програма моля помогнете .

Ок ще пробвам.
Последна промяна от [BG]TiGERS на 09 авг 2013, 11:25, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 08 авг 2013, 19:34

[BG]TiGERS, добре ще е да използваш edit бутона горе в дясно на постовете си вместо да пишеш постовете си един след друг. Съвсем приятелски ти го казвам, да нямаш после проблеми с ръководството на форума.

Потребителски аватар
mineone
Новодошъл
Регистриран: 17 яну 2009, 14:25

Мнение от mineone » 09 авг 2013, 10:42

[BG]TiGERS написа:Пич в менюто няма скинове на човека или ако има кажи ми как да си сложа моля те дай някои програми с които се сменят скинове освен ИМГ Тоол 2.0 , или ГГММ Сан Андреас МОЛЯ ТИ СЕ .

Не става нищо със скин селектора или никоя друга програма моля помогнете .
Натискаш Ctrl+C, избираш последното от менюто 'Miscellaneous' после трябва да има 'Skin Selector' или нещо подобно, няма как да го объркаш :) един път като го смениш си стои така през цеялото време, освен ако не излезеш от играта
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA SA: Random проблеми”