Проблем с чийтовете

Само за сериозни проблеми с играта и подкарването и !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл
Регистриран: 03 мар 2013, 08:24

Проблем с чийтовете

Мнение от methos9696 » 20 фев 2014, 08:52

Омръзна ми от проблема със случайно активирани чийтове по време на игра. Има ли някъде програма или каквото и да било, което да блокира чийтовете за соло игра? Току що пак загубих прогрес заради този проблем. :evil:
UDEP0RtVLtM

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Проблем с чийтовете

Мнение от LibertyCityStories » 20 фев 2014, 10:37

И как така аджеба случайно се активират тия чийтове ми е доста интересно.Искаш да ми кажеш че съвсем случайно пишеш hesoyam,или monstermash.Ако не се лъжа имаше няква програма за премахване на тая статистика дето показва колко чийтове си ползвал,дали не беше save game editor.потърси я в Гугъл.

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл

Мнение от methos9696 » 20 фев 2014, 10:48

Смайвам се и аз. Порових се да видя списъци на чийтовете да видя кой аджеба ми прави този номер. Един пример е OFVIAC = Orange Sky 21:00. Малък е шанса знам но от време на време ми се случва. Сейфгейма я имам. Явно ще разчитам на нея да почиствам. Направо ми иде да изместя всичките контроли на num pad и специалните клавиши до него понякога :D Луд ме прави понякога стрелям полицаите да развивам умение с оръжие и респекст едновременно отивам да сейфна и какво да видя имало активиран чийт :o Пуля се като малоумен в такива случаи :D
UDEP0RtVLtM

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 20 фев 2014, 21:53

На мен никога не ми се е случвало това със случайно активиран чийт... Чак се учудих, като прочетох поста ти :mhihi:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл

Мнение от methos9696 » 20 фев 2014, 22:17

То махни това, че е странно ама почва и да ме съмнява да не би играта да се бъгва понякога и да смята че има активиран чийт пък то да няма. Изобщо не разбрах, че има проблем преди да отида да сейфна. Пък и както бях ядосан не се изказах съвсем точно. Днес ми беше за 3-4 път за цяла година но все цели момента, когато ще ми иде да :evil: Просто ме шашка какъв карък трябва да съм за да се случи и както си играя спокойно натрупам прогрес и хоп като гръм от ясно небе ми идва тази чудесия. Де да бях такъв късметлия от лотарията :D
UDEP0RtVLtM

Отговори

Върни се в “GTA SA: Random проблеми”