Препоръка за SA МОД

Само за сериозни проблеми с играта и подкарването и !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
GTAfan
just a lunatic
Регистриран: 08 сеп 2004, 08:10
Контакти:

Препоръка за SA МОД

Мнение от GTAfan » 08 мар 2014, 11:58

Реших малко да се върна назад в годините когато бях фанатизиран от поредицата, та съм пред една малко объркваща дилема - на кой МОД точно да се спра ?
Избрал съм из м/у 4ри такива, вероятно най-оценените, харесвани и играни такива към момента:

- San Andreas Realistic Mod
- San Andreas ULTIMATE MOD (2012)
- San Andreas Maximal Mod
- San Andreas Dirty Mod

Моля, споделете мнения и опит АКО сте играли, пробвали и сблъсквали с някой от горепосочените.
Няма значение от изискванията, защото ги покривам като цяло /и от горе дори/.
Интересуват ме бъгове, проблеми, плавна игра, визия, като цяло качествена работа на конкретен мод от списъка.
Държа обаче на качествени текстури, нови неща като возила и околна среда. Все пак да има някакво прилично разнообразие.

Нямам времето да тегля, тествам и инсталирам всеки мод по отделно, за това се надявам да получа някой по-конкретен съвет от Вас.
Изображение

Потребителски аватар
mineone
Новодошъл
Регистриран: 17 яну 2009, 14:25

Re: Препоръка за SA МОД

Мнение от mineone » 08 мар 2014, 13:45

GTAfan написа: - San Andreas Realistic Mod
- San Andreas ULTIMATE MOD (2012)
- San Andreas Maximal Mod
- San Andreas Dirty Mod
От тия съм играл Ultimate & Maximal, да ти кажа нямам кой знае какви впечатления, имам чувството че модовете са слагани ей така нашляпани, нахвърляни колкото да има :D на максимал помня че пътищата бяха сменени само в Los Santos, ако не ме лъже паметта и все пак тия модове са ми някак стари, имам предвид че за направата на мода са използвани стари ресурси, да речем от 2007-2009. Другите не сум ги играл, можеш да потърсиш Gameplay в youtube, ако не си го направил вече :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Re: Препоръка за SA МОД

Мнение от venom4et0o » 12 мар 2014, 17:54

Не сваляй Dirty Mod. Играх го преди доста време и съм леко разочарован от него, макар че за времето си беше добър (пък и не разбирах нищо от модинг тогава). Има доста бъгове, не помня дали текстурите бяха сменяни, но май не са. Също така ако тръгнеш да играеш по сюжетната линия на играта няма да стигнеш далече. Спираш до мисията "Cesar Vialpando" като трябва да вкараш "лоурайдъра" (май беше някакъв Мерцедес в мода) за тунинг, но не можеш, понеже на колата не са зададени стойности за лоурайдър (не помня от handling-а ли се променяха или от другаде).

Ultimate съм играл също преди известно време, но май някоя по-стара версия и си спомням, че беше пълен с CLEO модове.
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA SA: Random проблеми”