Проблем с всички версии на Cleo

Само за сериозни проблеми с играта и подкарването и !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл
Регистриран: 03 мар 2013, 08:24

Проблем с всички версии на Cleo

Мнение от methos9696 » 27 май 2014, 16:38

Ако инсталирам Cleo 3 играта крашва след зареждане. При Cleo 4 ми дава следната грешка при излизане:
gta_sa.exe - Application Error:
The instruction at "0x110205df" referenced memory at "0x01db76e8". The memory could not be "read"
Click on OK to terminate the program
Някакви идеи, какъв може и как да реша проблема? Ползвам успоредно с Cleo San Andreas Mod Loader ако това има значение.
Редакция: Изтеглих SA StreamMemFix, което ми реши проблема с версия 3. Дано някой има идея какво да правя с версия 4, защото не намерих нищо, което да ми помогне за нея.
Редакция 2: Проклетия фикс прецаквал сейфовете. Сейфа не тръгва дори ако изчистя всичко. Явно ще играя без клео модове. Не че ползвам кой знае какво допълнителни икони и фикс за трафика, ама все пак с тях е по-добре играта отколкото с непрекъснатите катастрофи по пътищата или ровене по външни карти да видя къде се намира еди какво си.
Редакция 3: Проблема с Клео 4 няма решение, защото грешката, която ми дава означавала неправилна работа на приложение на заден план. При изключени всички други такива приложения освен Клео 4 грешката остава - значи е от Клео и няма как да го оправя, мога само да се надявам на нова версия. Колкото до Клео 3 намерих решение - пълно премахване на modloader.
UDEP0RtVLtM

Отговори

Върни се в “GTA SA: Random проблеми”