Проблем с текстурите

Само за сериозни проблеми с играта и подкарването и !

Модератор: GTA-BG Модератори

Snaker
Регистриран: 19 авг 2014, 15:56

Проблем с текстурите

Мнение от Snaker » 19 авг 2014, 16:06

Здравейте,започнах да играя San Andreas.Реших да променя някой от колите(да използвам Mod Installer).След като се позанимавах,промених 6-7 коли.Отворих играта,заредих един Save и започнах да играя,но повечето от сградите и пътищата не се зареждаха.Реших да махна модовете,и играта вече нямаше такъв проблем.
Може ли някой да ми обясни защо имам такъв проблем.
Ако се чудите,видео картата ми е:Nvidia GeForce 8600GT 512 mb: 128 битова

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл
Регистриран: 03 мар 2013, 08:24

Re: Проблем с текстурите

Мнение от methos9696 » 19 авг 2014, 22:52

По принцип всякакво пипане на трафика, води до какви ли не странни бъгове. Крашване на играта, когато се намираш в РПУ, при приемане или изпълнение на мисии или просто не зареждане на текстури като в твоя случай. Първото, за което се сещам е да се увериш, че заместваш идентични коли. Примерно кола с 4 врати заместваш с кола с 4 врати, а не да заместиш комби с ферари примерно :mhihi: . Второто е, когато променяш текстури не е лоша да ребилднеш .img файловете, в които има промени. Ако никое от двете не помага значи мода не е направен, както трябва и просто го махаш и търсиш друг. В тази връзка, замествай колите една по една и тествай. Така ако се обърка нещо, ще знаеш кой е виновника. Освен това според мен ползвай modloader по-бързо и лесно се махат модове и не е нужно да правиш един куп бекъп файлове(освен ако инсталираш мод с .ехе файл или бърникаш файлове от рода на weapon.dat - тогава вече си трябва бекъп).
Това е което знам.
UDEP0RtVLtM

Отговори

Върни се в “GTA SA: Random проблеми”