[SA|WIP|SCR] правя Чавдарка по поръчка от gtablg

Прегрешилите отиват ''зад решетките''... тук

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Mawi
Напреднал
Регистриран: 24 юли 2007, 23:22

Re: [SA|WIP|SCR] правя Чавдарка по поръчка от gtablg

Мнение от Mawi » 31 авг 2009, 11:04

bone_G написа:до сега никой от сфестните ф форума не са ми казвали че спамя пък виж се ти,
Никой не е длъжен(а и не му се занимава) да следи кой къде и какво пише защото човека сам трябва да се усеща.Не говоря конкретно за теб а по принцип.
a.k.a j_knoxville
Мода ми за GTA 2

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 31 авг 2009, 13:27

стига че се отклонихме от темата...

момче ако имаш нужда от помощ накрая за думитата и дфф-то и текстурите - пиши лс да ти помогна и аз моделирам един мотор но не съм пускал тема.
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 31 авг 2009, 15:18

Знаете ли, писна ми. Всички сте големи разбирачи. Досега само един човек се е захванал да направи чавдар, и той е от друг форум и наистина направи чавдар на за pttm - pedal tho the metal. Разбирал от дфф, разбирал от тхд, като толкова някой е навит да помага - нека наистина седне и да я направи, не само да пита кога ще е готова ! То се е видяло че няма да има чавдар, ама карай... :evil:
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
Mawi
Напреднал
Регистриран: 24 юли 2007, 23:22

Мнение от Mawi » 31 авг 2009, 19:33

bone_G написа:стига че се отклонихме от темата...

момче ако имаш нужда от помощ накрая за думитата и дфф-то и текстурите - пиши лс да ти помогна и аз моделирам един мотор но не съм пускал тема.
Модела е мъртав не разбра ли.
Последна промяна от Mawi на 31 авг 2009, 23:41, променено общо 1 път.
a.k.a j_knoxville
Мода ми за GTA 2

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 31 авг 2009, 21:38

Боги написа:Знаете ли, писна ми. Всички сте големи разбирачи. Досега само един човек се е захванал да направи чавдар, и той е от друг форум и наистина направи чавдар на за pttm - pedal tho the metal. Разбирал от дфф, разбирал от тхд, като толкова някой е навит да помага - нека наистина седне и да я направи, не само да пита кога ще е готова ! То се е видяло че няма да има чавдар, ама карай... :evil:

боги, не мислиш правилно - хората не се правят на разбирачи просто го могат трудили са се (включително и аз) и за това имаме успехи какво се нервиш питам, момчето питаше за да му помогне некой и аз се отзовах ако изка ще му помогна. Какво те дразним всички само не разбрах
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Заключена

Върни се в “Dark side”