[SA|WIP|CLEO] Iron-Man Mask

Прегрешилите отиват ''зад решетките''... тук

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ
Регистриран: 08 май 2011, 21:42

[SA|WIP|CLEO] Iron-Man Mask

Мнение от Shake-it-1 » 26 юли 2012, 11:14

Здравейте, това тука е едно малко клео модче, което аз лично много съм си играл да го направя.
В един сайт имаше нещо подобно като това, но само че беше за дрехите на CJ, а моето сменява модела.

ИНФОРМАЦИЯ: Както казах по-горе това е маска на Iron-Man, която идва с готина анимация и също така и готини модели.
Само трябва да натиснете Tab + I и ще се превърнете в Iron-Man, след това натиснете H и S за да може да се движите, след това натиснете пак Tab + I за да махнете маската, и още 1 път Tab + I за да се превърнете в CJ.

СНИМКИ:
Изображение - Normal Masket
Изображение - Маха маската.
Изображение - Normal Un Masket

DOWNLOAD >>>>> http://dox.bg/files/dw?a=36b93fb93b

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Re: [SA|WIP|CLEO] Iron-Man Mask

Мнение от polsan » 26 юли 2012, 11:55

Яко е браво за труда обаче нз сигурно на мен ми се струва но под маската на айрън лицето и то изглежда като маска или ддз някак си като картонено иначе клеото е яко.
YEEAAAHH

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 26 юли 2012, 13:46

Благодаря за коментара.Това е, защото маската е вдигната нагоре и може би за това ти се струва така.:)

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 26 юли 2012, 15:04

От коя поред страница на gtainside го взе този мод?

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 26 юли 2012, 16:06

Ico_BG написа:От коя поред страница на gtainside го взе този мод?
Лол, не съм очаквал, че някой ще хейтва толкова рано, и то такъв човек като Христо.
Но все пак трябва да отговаря, та: Т'ва лично съм го крал от себе си, както всички клео модове, които поствам тука. Даже не помня, дали го има някъде в Inside. :mhihi: Но ако лично Христо намери същия клео мод в gtainside или gtagarage, да постни тука, и ако наистина го има, нека да получа БАН от администратора.И за да олесня още повече, ви давам кода на клео мода:

Код: Избери всички

thread 'MASK' 

:MASK_19
wait 0
if
   Player.Defined($PLAYER_CHAR)
   not Actor.Driving($PLAYER_ACTOR)
   not Actor.Dead($PLAYER_ACTOR)
04ED: load_animation "GOGGLES" 
Model.Load(#DNB1)
Model.Load(#DNB2)
Model.Load(#NULL)
038B: load_requested_models 
wait 0 
if 
04EE:   animation "GOGGLES" loaded  
jf @MASK_19 

:MASK_56
wait 0 
if
   Player.Defined($PLAYER_CHAR)
0AB0:   key_pressed 9 
0AB0:   key_pressed 73 
jf @MASK_56 
jump @MASK_87 

:MASK_87
0793: save_player_clothes 
0605: actor $PLAYER_ACTOR perform_animation_sequence "GOGGLES_PUT_ON" IFP_file "GOGGLES" 4.0 loop 0 0 0 0 time 666 // versionA 
wait 250 
09C7: change_player $PLAYER_CHAR model_to #DNB1  
Player.Build($PLAYER_CHAR) 
03BF: set_player $PLAYER_CHAR ignored_by_everyone 0 
Player.CanMove($PLAYER_CHAR) = True
jump @MASK_180 

:MASK_180
wait 250 
if and
0AB0:   key_pressed 9 
0AB0:   key_pressed 73 
jf @MASK_180 
jump @MASK_211 

:MASK_211
0793: save_player_clothes 
0605: actor $PLAYER_ACTOR perform_animation_sequence "GOGGLES_PUT_ON" IFP_file "GOGGLES" 4.0 loop 0 0 0 0 time 666 // versionA 
wait 250 
09C7: change_player $PLAYER_CHAR model_to #DNB2  
03BF: set_player $PLAYER_CHAR ignored_by_everyone 0 
Player.CanMove($PLAYER_CHAR) = True
jump @MASK_232

:MASK_232
0794: restore_player_clothes 
wait 250 
0784: set_player $PLAYER_CHAR textureCRC 0 modelCRC 0 bodypart 17 
04EF: release_animation "GOGGLES" 
jump @MASK_19

Вие сте !

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 26 юли 2012, 20:14

Момче, научи се какво означава хейтване и асоциираната дума на български. Означава "мразене". Мислиш, че толкова ми пука, за да мразя ли? Не. Какво ще рече такъв човек като мен? За какъв ме смяташ, ми е интересно? Изразих просто коментар, който, не знам в кой кодекс си го прочел, но не трябва да е задължително положителен.
Даже не помня, дали го има някъде в Inside.
Aaand, автогол! Не помниш? Според това, което каза (а ключовата дума е "помниш"), означава, че действително и ти се съмняваш дали е точно от gtainside. Което пък потвърждава тезата ми.
Вие сте !
Извинявай, но тука не е съдебна зала, за да очакваш чуждо мнение и подкрепа. Който мисли, че си прав, да си мисли, ако иска и да го напише. Словото е свобода последните 20 години. Така или иначе, кражбите на модификации и авторството им винаги ще бъдат оспорвани, особено когато няма наистина солидни доказателства. На бас обаче, че питам ли те за някой опкод от скрипта, няма да можеш да ми кажеш за какво е. По принцип скриптърите имат високо IQ. Къде е Ванката сега, да си удари един фейспалм?

И моля те, не ме карай да копирам хронологията от Скайп, защото според мен ти си един позьор в момента, но не искам да те унижавам допълнително. :wink:

Ще замълча занапред само заради собствения си респект, а и защото не искам да ти оспамвам темата. Ако имаш някакви проблеми, имаш ги с мен. Не е задължително да се вкарваш във филми.

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 26 юли 2012, 20:37

Здравей, приятелю.
Ето това вече се нарича хейтване.От няколко време насам ме ядеш за щяло и не щяло.
Пишеш ми в скайпа глупости, псуваш ме.
Казах, че не си спомням дали го има в Inside, защото, когато направя някой клео мод, аз винаги го качвам в Inside и Garage, а там изискванията са много строги, и както виждаш, там не ми правят никакви проблеми, а са видяли повече клео модификации от теб.Пък ти ли ще ми правиш проблеми.
Да, прав си аз нищо не разбирам ама въобще нищо не разбирам от клео мод, даже нищо не съм качвал в форума,
абе нищо не разбирам, ти разбираш повече, нали. :wink:
За това "Вие сте", не го приемам като подкрепа, напротив давам ти кода, за да търсиш от другите сайтове същия и ако го намериш, нека получа бан, и това ще е по-добре за теб.
Абе да ти кажа едно, можеш и най-големия тъпак да си, но ако ти се отдава нещо, и ти това нещо да можеш да го правиш по- свой начин, то тогава ти ставаш специален, може нищо да не ти се отдава ама въобще нищо, а ти да си имаш дарба за това нещо ти ще го правиш, а другите колкото и да не им се вярва, няма как да не го правиш,
ето аз не казвам, че аз съм добър в клео модинг-а, но поне се старая и правя нещо, както виждаш.
Не мисля, че има нещо сложно в това.
Аз се уча от камара уроци в нета, за да постигна това, което съм сега.
И повярвай ми моето IQ е никак малко, но лично мнение.
За какво някой ще ме пита за някакъв опкод, на него мислите не са му само в игрите.
Ако искаш копирай хронологията от скайпа да види целия форум кой е започнал първи да се заяжда.Христо аз винаги съм ти имал Respect не зависимо от делата ти и мненията ти за мен, моля те не ме карай да го забравя тоя respect.
Нямам никакви проблеми с теб, ти се вкарваш в филма, а аз просто ти обеснявам някой неща тука.Това е от мен, нека да не пълнем темата с спам, този спор можем да го продължим в скайпа и ЛС не тук му е мястото, да си изваждаме мръсните ризи.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 26 юли 2012, 22:34

Не мога да разбера как със здравия си разум продължаваш да бълваш простотии и да си вярваш. Знам, че скриптът не е твой и имам доказателство. Но ще последвам твоя пример, замълчавам си. Искам само да го знаеш. Действително ме прати за зелен хайвер, като ми каза да потърся в другите сайтове. Де факто, не съм и търсил, но ти толкова убедително говориш, че не ми се и търсеше. Както и да е, вкара си още един автогол, като каза, че искаш бан. :lol:
За какво някой ще ме пита за някакъв опкод, на него мислите не са му само в игрите.
За какво някой ли? Нека аз да те попитам. На бас, че няма да успееш да ми отговориш. И като отговор на едното ти твърдение, че хейтя – не е вярно. Просто мразя да се лъже. Респект от никой не съм търсил, нито никога не съм имал желание за слава, както ти ми каза в Скайп, нито нищо. Ти си просто поредният ретард като онзи Maiden... опа! Та ти си той... Имаше един друг $$tuning$$ – сякаш живеете в една реалност.

P.S. Днес доста голяма доза смях получих, поне да забавляваме и останалите, а?

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 26 юли 2012, 23:36

Вече ставаш смешен, ама не се осещаш.Хайде покажи го това доказателство, и сам ще напусна форума за винаги. :shock: Ще се махна от тука и ще ходя в EN форумите, и ще се върна само и само да ти покажа мненията си и модовете си, защото ми харесваш.Първо искаш темата да се изчисти от спам, после триеш съобщението пишеш друго, ама никой няма да ти повярва.Реших, че е добре да си призная, че преди 1 година и нещо аз бях Maiden, и какво от това, защо въобще трябва да ми го напомняш.А за тоя въпрос, питай лично VaNkaTa той ще ти отговори, от него знам отговора. :) Ама само да не почнеш да му се мазнеш и после и той да е противен мен, защото знам как действаш ти, настроиваш всички срещу мен в този случай. :o
Това хич не е добре, моля темата да се изчисти от излишния спам, да се оставят само 2-те мнения, и след това Ицо да постне кода, които уж е намерил, което силно ме съмнява, защото лично аз съм го писал.И само едно ще ти кажа.Това, което съм ти писал на скайпа си връщам думите назад само и само да не ми пишеш в темите, без доказателства.
Знам, че е забранено 2 акаунт-а, но аз не върша нищо лошо за да получа БАН, но ако върша нещо лошо, нека да получа наказанието си.Ама ако сметнеш от кога е баннат @Maiden и от кога е регистиран @Shake-It-1, ще видиш, че съм си изтърпял наказанието.

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 27 юли 2012, 01:10

Хайде стига глупости вече! Ще заключа темата и автора ще си направи нова и повече никакви такива неща да не виждам. Лично съм се убедил че мода е оригинален, няма нищо крадено в него и има пълно право да го качва в интернет.

Заключена

Върни се в “Dark side”