Дата и час: 15 Дек 2017, 06:31

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Интересен сейв от мен
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2008, 20:22 
Аватар

Бях позабравил малко за San Andreas, понеже я превъртях още през 2005 година, а след това изобщо спрях да я играя. Но както се казва: "Старата любов ръжда не хваща". И ето от няколко дни започнах отново да я играя. Добре че съм запазил някои стари сейвове. И ето какво открих - в един тогавашен сейв съм се сейвнал в някакво място, което дори не е обозначено къде се намира на радара. Мислех че това място за сейване вече е открито, но никъде не открих по форумите нещо относно тази тема. Дори не помня какво съм направил тогава, за да успея да се сейвам там. Сега се заех да търся кое е това място, но не мога да го намеря. Може би версията ми е била друга тогава. Със сигурност не използвах чийтове, тренери и разни допълнителни програми. Но тогава работех в интернет клуб и е възможно някой да е инсталирал разни модове. Обаче изтеглих от замундата няколко мода и виждам, че сейвовете от оригиналната игра не тръгват на тях. Така че не е мод. Ако този сейв ви е интересен го добавете към файловия архив на сайта. Ето линк (версията на играта е 1.0):

http://san-andreas-bg.hit.bg/SecretHouse.zip

Последна промяна GriG на 10 Фев 2008, 13:23, променена общо 4 пъти

Профил  

Заглавие: Re: 2 интересни сейва от мен
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2008, 20:35 
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Аватар

Може да го пробвам като си сложа отново script и scm оригинални ;) А как е такова място ,като не знаеш къде е ,нали те пуска играта там :mhihi:

Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Фев 2008, 21:27 
Аватар

Gigabyte написа:
Може да го пробвам като си сложа отново script и scm оригинални ;) А как е такова място ,като не знаеш къде е ,нали те пуска играта там :mhihi:

Ами пуска ме играта там, но не мога да изляза оттам, за да стигна до останалата част на играта. Единствения начин е да запаля огън с коктейл Молотов и да вляза в огъня докато изгоря и отида пред болницата.

Последна промяна GriG на 10 Фев 2008, 13:21, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Фев 2008, 22:28 
Вманиачен
Аватар

Яко е! Трябва да се мине :mhihi: Но сега с картечницата разбрах нещо! Стрелям по стената и бавно придвижвам нагоре мерника към сградите! Познайте- Нема искри, както по стената! Това значи че сградите са кухии

Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Фев 2008, 21:28 
Неконтролируем
Аватар

Тва го имаше на мутито... Някъде под морето на SF до летището е. :wink:

МнениеПубликувано на: 07 Фев 2008, 21:59 
Вманиачен
Аватар

Да, със друг 100% сейф се гмурнах на мястото, което показва на картата във неговия сейф, и там имаше едни интересни скали ама неможах да ги разгледам обстойно!

Профил  

Заглавие: Re: Интересен сейв от мен
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008, 18:03 
Сериозен
Аватар

веднъж като се разхождах из хотела в ls (бях без модове) видях тази дискета а веднъж като излизах от магазина на Zero останах между вратите а тази къща в която е направен сейфат си личи че е на един небостъргач в ls а най доло има вход към покрива може би той е останал между вратите на небстъргача и се е озовал точно до дискетата и е сейфал

Заглавие: Re: Интересен сейв от мен
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008, 18:14 
Умопобъркан
Аватар

има ше тема дето за един сейф дето кат се пуснеш и като излезеш и се озоваваш на небостъргача в ЛС,ама не помня темата,май беше в старнностите и нередностите,ама и аз винаги съм се чудил какво прави тая дискета там,а и няма начин да се вземе,щото и да си вземеш jetpack с кода все пак в сградите не може да се лети(с изключение на фитнеса в ЛС дето е входа на Blue Heaven и Blue Hell)

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа