Предложение за ранговете

Ако се чудите какво да свалите, хвърлете едно око тук.Ако пък ще го качвате,хвърлете две :)

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
k0py
Регистриран: 25 авг 2008, 23:46

Предложение за ранговете

Мнение от k0py » 11 май 2010, 19:04

Предлагам да добавите опция в потребителския панел, с която всеки потребител да може да си променя ранга :)

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Re: Предложение за ранговете

Мнение от M_Power » 11 май 2010, 19:08

Това е баси безмисленото :( от къде ти дойде на ума.
btw:Аз не мисля че трява всеки да си сменп ранга но би било по яко ако ранговете се сменят че тия вече се истъркаха и са скучни би било добре да са като военни чинове.... най-ниското Сержант след това Лейтенант,Майор,Генерал-Майор,Полковник.... и т.н само остава SixKiller да одобри идеята и да ги смени...много ще се радвам :wink:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 11 май 2010, 19:11

k0py написа:Предлагам да добавите опция в потребителския панел, с която всеки потребител да може да си променя ранга :)
Е то може и да искаш даже всеки да си избира дали да има права за админ, но знаеш, че няма такива луксове. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 11 май 2010, 19:24

Той сикс беше казал, че ако се държи добре даден потребител, може да го пита на ЛС за ранг.Така беше Claude преди да стане модератор.И гига е така. :roll: Просто трябва да подпомагаш с нещо и да "слушкаш" и тогава можеш да си нахален :D
Аз не съм пращал съобщение за ранк, защото не искам да се отличавам от другите потребители и да е правя на важен. :roll:
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 11 май 2010, 20:19

АБСОЛЮТНО БЕЗМИСЛЕНО. По-добре е тука всеки да си знае мястото :roll: Пък и пак ще има проблеми, обиди към не знам си кой и т.н. Както вече се спомена, който "слушка" може... Другите...НЕ!
ПП: Аз молих сикса за ранг 1 месец (и то след като вече бях модератор) :mhihi: Така че много-много не нахалствайте :roll:
Изображение

Заключена

Върни се в “Download-Upload”