Всичко на едно място за Need For Speed: Undercover

За всички платформи - жанрове, ревюта, линкове, трейлъри, рецензии...

Модератор: GTA-BG Модератори

NoBLe
Сериозен
Регистриран: 08 дек 2007, 13:53

Re: Need For Speed: Undercover

Мнение от NoBLe » 22 ное 2008, 20:17

NoBLe написа:
Everbody написа:играта е феноменална сега я играя супер готина е изискаванията не отговарят :D обаче е страхотна.Това ще е поредната безсънна нощ :mhihi: :mhihi:
феноменална :mrgreen: :mrgreen: :D нищо ново няма в тая игра, нито графика, и тоя heroic енджин кво го хвалат като и той е смотан а за музиката да не говорим... 1 хубава песен няма :evil: само метал метал метал и тук там някой хаус, а тея мисии за крадене на коли ми писна вече от тях, тва рейсър ли е или кво :evil: и за фън не може да се кара от ченгетата
тва беше нещо моментно :mhihi: наистина играта е страхотна 8)

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 22 ное 2008, 22:33

Играта я играх в моя приятел "Чоки пича" :mhihi: на 1440x900 и сичко на макс и 2xAA с 25-32 fps и доста детайлни модели на коли но като цяло играта съкс от кадето и да я погледна.В тази игра има толкова потенциял но явно EA са извлекли само 10% от него. А най много ме изнерви менюто и това че те пуска направо на улизата а няма началн онормално меню. Също и множеството графични бъгове- препускащите облаци и слънце на хоризонта , изчезващите небостъргачи , грозното море и невероятно грозният му хоризонт. Кът Сцените са много глупави даже в един Underground 1 историята е по завладяваща а като се има напредвид че там няма почти никаква история. Моьеби единственото хубаво нещо в играта за завоите на ръчна и детаилните автомобили , въпреки че доста от тях не са 1:1 със истинските , Gran Turismo 5 се справя доста по добре в този аспект. Тая игра я чакам от юли месец и накрая кво - Един голям мазен електроник артски кур (извинявам се за израза) , уж я разработват 2 години пък пак не са я довършили като хората. Е другата година повече късмет. За мене all time favourites си остават NFS Underground , Underground 2 и Carbon

NoBLe
Сериозен

Мнение от NoBLe » 22 ное 2008, 22:48

thestig93 написа:Играта я играх в моя приятел "Чоки пича" :mhihi: на 1440x900 и сичко на макс и 2xAA с 25-32 fps и доста детайлни модели на коли но като цяло играта съкс от кадето и да я погледна.В тази игра има толкова потенциял но явно EA са извлекли само 10% от него. А най много ме изнерви менюто и това че те пуска направо на улизата а няма началн онормално меню. Също и множеството графични бъгове- препускащите облаци и слънце на хоризонта , изчезващите небостъргачи , грозното море и невероятно грозният му хоризонт. Кът Сцените са много глупави даже в един Underground 1 историята е по завладяваща а като се има напредвид че там няма почти никаква история. Моьеби единственото хубаво нещо в играта за завоите на ръчна и детаилните автомобили , въпреки че доста от тях не са 1:1 със истинските , Gran Turismo 5 се справя доста по добре в този аспект. Тая игра я чакам от юли месец и накрая кво - Един голям мазен електроник артски кур (извинявам се за израза) , уж я разработват 2 години пък пак не са я довършили като хората. Е другата година повече късмет. За мене all time favourites си остават NFS Underground , Underground 2 и Carbon
и ти тая игра колко време си я играл ?

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 22 ное 2008, 23:14

NoBLe написа:и ти тая игра колко време си я играл ?
2 часа и половина ми бяха достатъчни и още на 5-тата минута забелязах множеството графични бъгове, е сега като я оплюх отвсякаде да си призная че на някой моменти ми беше кеф да я играя особенно приятно ме изнената факта че колите тръгват нормално на 1-ва а не като в Most Wanted все едно са 1000hp и пилят гуми половин час. Също така пушека от пилажи на гуми и и като карам по пясък е много добре направен но иначе бъговете убиват удоволствието от играта . Е найстина улиците имат много яки отражения и Хайуей батълс са много яки но..... все пак. Помня че за пръв път като излезна мост уантед въобще не ми харесваше но след време почна да ми харесва малко по малко, но Carbon още от почването се скъсах да и се кефя като я играх за пръв път. Е това е само моето виждане все пак

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен
Регистриран: 01 юни 2008, 15:50

Мнение от Unlimited » 22 ное 2008, 23:50

thestig93 написа:
NoBLe написа:и ти тая игра колко време си я играл ?
2 часа и половина ми бяха достатъчни и още на 5-тата минута забелязах множеството графични бъгове, е сега като я оплюх отвсякаде да си призная че на някой моменти ми беше кеф да я играя особенно приятно ме изнената факта че колите тръгват нормално на 1-ва а не като в Most Wanted все едно са 1000hp и пилят гуми половин час. Също така пушека от пилажи на гуми и и като карам по пясък е много добре направен но иначе бъговете убиват удоволствието от играта . Е найстина улиците имат много яки отражения и Хайуей батълс са много яки но..... все пак. Помня че за пръв път като излезна мост уантед въобще не ми харесваше но след време почна да ми харесва малко по малко, но Carbon още от почването се скъсах да и се кефя като я играх за пръв път. Е това е само моето виждане все пак
Съгласен съм.Градичните бъгове и бавното зареждане на текстури ТОТАЛНО обиват кефа от играта-като не се зареди нещо или се блъскам или играта замръзва за няколко секунди да се зареди-това съква :evil: .Има бъгове за оправяне.Мен на едно състезание ме мята(само веднъж де-това ми се случи буквално преди секунди).
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hphbp
Начинаещ
Регистриран: 21 май 2006, 12:28
Контакти:

Мнение от hphbp » 23 ное 2008, 01:48

В момента инсталирам и мисля довечера да не спа. :twisted:

Потребителски аватар
wingmanz
Вманиачен
Регистриран: 02 окт 2006, 11:49

Мнение от wingmanz » 23 ное 2008, 13:36

NoBLe написа:
wingmanz написа:пичове кво пак се филмирате с това нфс неразбрахтели че има грид мид ала бала мички
grid :D мани го тоя пустиняк :mhihi: тва не може да се сравнява с NFS особено с Most wanted
и по кво точно ги сравянваш - графика, геймплей??? :die:

NoBLe
Сериозен

Мнение от NoBLe » 23 ное 2008, 13:44

wingmanz написа:
NoBLe написа:
wingmanz написа:пичове кво пак се филмирате с това нфс неразбрахтели че има грид мид ала бала мички
grid :D мани го тоя пустиняк :mhihi: тва не може да се сравнява с NFS особено с Most wanted
и по кво точно ги сравянваш - графика, геймплей??? :die:
графиката на нфс нее по-лоша от на грид! геимплея на им нее еднакъв да - на нфс-тата е много по-добър :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 23 ное 2008, 14:01

Със RELOADED съм и при мисията "transporter" ми прай фал О.О някой даима пдобен проблем?
Изображение

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен

Мнение от Unlimited » 23 ное 2008, 17:28

ChRRRRp написа:Със RELOADED съм и при мисията "transporter" ми прай фал О.О някой даима пдобен проблем?
Аз :(
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Everbody
Начинаещ
Регистриран: 20 яну 2008, 11:43

Мнение от Everbody » 23 ное 2008, 19:03

Аз днес я минах и останах развалнуван.Много яка мисийка
Изображение

Ако искате да искарвате пари от нета регвайте се на банерчето!Аз искарах над 4$!!!Който не вярва да ми пише ще му докажа!!!

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 23 ное 2008, 19:12

Everbody написа:Аз днес я минах и останах развалнуван.Много яка мисийка
Каква версия си?

Изивинете но може ли да пратя на някой сейв за да ми е мине. Дава ми сенд и донт сенд :@
Изображение

Потребителски аватар
wingmanz
Вманиачен
Регистриран: 02 окт 2006, 11:49

Мнение от wingmanz » 29 ное 2008, 13:18

NoBLe написа: графиката на нфс нее по-лоша от на грид! геимплея на им нее еднакъв да - на нфс-тата е много по-добър :mrgreen: :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Предавам се, ше акам!

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен

Мнение от Unlimited » 29 ное 2008, 13:46

Вече ми писна от тази игра.Отивам да си направя тунинг и хоп играта замръзна.Трябваше да си изключа и пак включа ПЦ-то :evil:
Изображение
Изображение
Изображение

NoBLe
Сериозен

Мнение от NoBLe » 29 ное 2008, 14:53

wingmanz написа:
NoBLe написа: графиката на нфс нее по-лоша от на грид! геимплея на им нее еднакъв да - на нфс-тата е много по-добър :mrgreen: :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Предавам се, ше акам!
ми акаи насери се като щеш, играй си тоя боклук грид щом нфс-тата не ти харесват

Отговори

Върни се в “Всички останали игри”