The Elder Scrolls V: Skyrim

За всички платформи - жанрове, ревюта, линкове, трейлъри, рецензии...

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

The Elder Scrolls V: Skyrim

Мнение от Best Ed » 13 ное 2011, 15:17

Изображение

--------------------------------------------------
Минимални изисквания:

Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)

Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor

2GB System RAM

6GB free HDD Space

Direct X 9.0c compliant video card with 512 MB of RAM
--------------------------------------------------
## Коментар : Следващата част от световноизвестната поредица Elder Scrolls най-сетне е тук: The Elder Scrolls V: Skyrim.

Скайрим е родината на нордите – страховит и горд народ от воини, привикнали към суровия студ и планинския терен на страната си.

Разкъсвана от гражданска война и заплашвана от завръщането на легендарните дракони, Скайрим е изправена пред най-мрачните си мигове.

Вие трябва да сложите нещата в ред, да обиколите замръзналата тундра и да донесете надежда на хората.
Играя я от няколко дена и според мен е уникална, графиката не е нещо ново, но все пак е на ниво.
Силната част на играта е историята, която е завладяваща. :razz:

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Мнение от A.T.L. » 26 дек 2011, 13:52

Да бе яка е и според мен графиката е доста добра за такъв тип игра и най-якото в играта е картата според мен, а и реализма и историята, която нещо не мога да разбера но пак ме кефи. Абе играта е много добре направена.

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 27 дек 2011, 17:44

В интерес на истината, никога не са ме привличали RPG-та с магия и такива простотии, просто ми се струват наивни. Единствената причина поради която си инсталирах Skyrim е факта, че исках да видя какви са възможностите на новия енджин на Bethesda и това, че се прави от същото студио, което ни даде Fallout 3, а въпросната игра ми е една от любимите.

Обаче, да ви кажа отдавна не се бях запалвал толкова по игра, Skyrim е просто феноменална! Толкова много неща могат да се правят, че наистина нямам думи, вече съм 24 левъл и едва съм пипнал основния куест. По-голямата част от времето си губя в експлорване, а до сега не съм виждал игра, която да предлага толкова много от него. А куестовете са адски. Наистина играта си заслужава наградите, които е получила. Бих я поставил на едно ниво с игри от типа на Half-Life 2, GTA IV, Mass Effect 2, Uncharted 3 и въобще всички заглавия от последното десетилетие, които са захранили гейм индустрията със свежест.

Впрочем, игрите на Bethesda винаги се радват на широк кръг от модове по принципа на GTA сериите, ето модинг портала за Skyrim:
http://www.skyrimnexus.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 22 юни 2014, 17:50

Съжалявам че пиша в толкова стара тема но не мисля че за това което ще кажа трябва да отварям нова тема.

http://store.steampowered.com/app/72850/

Днес Skyrim и Skyrim Legendary Editions са с отстъпка съответно 75 и 66 процента в Steam - ако някой е имал желание да я купи - сега е момента :) .

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 25 юни 2014, 16:32

От тия намаления имам Skyrim от 2 години и половина и още не съм я почнал. :(

Отговори

Върни се в “Всички останали игри”