Задава се Need for Speed rivals

За всички платформи - жанрове, ревюта, линкове, трейлъри, рецензии...

Модератор: GTA-BG Модератори

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Задава се Need for Speed rivals

Мнение от polsan » 25 май 2013, 10:06

Ето го и трйлтра на въпросният nfs
Играта ще се появи на пазара на 19 ноември за pc xbox360 и ps3 ,а по късно ще излезе за ps4 и xbox one .
Играта ще бъде захранена с фростбит 3.0 ,като от няколко години насам за пръв път ще има Ferarri в играта. Разработва се от Шведското студио GHOST. В играта ще можете да поемете ролята на състезател жаден за слава или полицай правещ всичко по силите си за да провали гонките .Доста познато нали , играта доста напомня на легендарния Need for speed Hot Hot Pursuit 2010 . За сега сведенията за играта са оскъдни но с течение на времето ще разберем повече за играта .
Смятам че ще е уникален като всички останали нфс . На последък са малко еднообразни нфстата с изключение на THE RUN ,вярно доста биха искали ъднърграунд 3 което не е лошо на истина би внесло малко свежест в еднообразието на псоледък макар,че бързи и яростни ерата приключи ,но тъп нийд фор спийд няма .
Коментарите по отношение на играта оставям на вас.
YEEAAAHH

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Re: Задава се Need for Speed rivals

Мнение от heaher » 25 май 2013, 21:16

От NFS вече не очаквам нищо :!: Превърнаха готината игра в някаква с лъскава графика и без никакъв смисъл :x .Не заслужава да я изтегля от нета камо ли да я купува някой.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 27 май 2013, 01:15

heaher написа:От NFS вече не очаквам нищо :!: Превърнаха готината игра в някаква с лъскава графика и без никакъв смисъл :x .Не заслужава да я изтегля от нета камо ли да я купува някой.
Съгласен съм за мост уантед 2 да но the run според мен си заслужава да се изтегли. Да се купи 100 процента не.

Колкото до новото впускане на геймърите в очакване и разочарование, бих казал че това има шанс да стане Hot Pusrsuit 4 но По-добре щеше да е да бяха направили мост уантед 2 както трябва и после хората да се кефят истински. Май ръководството на НФС се е сменило и затова почнаха с издънките, в стил Call of Duty 2013 година 6 заглавия... Трябва да следват политиката на Rockstar според мен. Научихме за GTA V 2/3 години след GTA IV за първи път. Добре си пазеха тайната за града, както и за героите и всичко останало, до последно не се знаеше какво ни очаква. Точно така се предизвиква големия интерес и големите печалби, а не с издънки като Most Wanted 2... Толкова се зарадвах като научих за играта, но още от трейлъра разбрах че ще е гола вода.

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 02 юни 2013, 11:52

Ще я видим. Няколко студия я гласят тази игра, може накрая да се получи интересен проект.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 18 юни 2013, 12:15

Между другото разбрахте ли, задава се и филм "Need For Speed"?

Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 18 юни 2013, 17:18

NFS някога не беше толкова скучна. Пример давам с Most Wanted 1 - първата hot pursuit, underground 1 и 2, карбона като продължение на MW също не беше зле. Обаче след нея нещата леко тръгнаха към тотален провал.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 20 юни 2013, 07:54

http://www.gamespot.com/need-for-speed- ... y-6410419/
От това което виждам не намирам разлика между Hot Pursuit 3 и тази игра. Може би разликата е че отново използват онзи отвратителен енджин като при MW2 - най-големия провал в гейминг индустрията въобще.

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 20 юни 2013, 15:57

Никаква разлика с предишната,поредната тъпотия :evil:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 27 сеп 2013, 22:50

Енджина е нов, скоро ще разберем колко е оптимизиран :mhihi:

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 28 сеп 2013, 01:16

NFS наистина тръгна надолу последните 6-7 години, с изключение разбира се на Shift-овете които са ми любимите игри от поредицата. Но игри като Undercover, Hot Pursuit(тук jhonsons може да скочи да я защитава, но аз лично не видях нищо интересно в тази игра), Most Wanted (2) за мене са пълна издънка. The Run ми хареса единствено заради шарената графика. Pro Street беше ок но някакси не успя да ме впечатли. Като изклюим Shift-овете на които съм страшен фен заради това, че са симулатори, истинските NFS-та за мен са Underground 1 и 2. Имам адските спомени от детството с тея игри. По онова време бяха супер на мода тея нелегални гонки тип Бързи и Яростни, Wangan Midnight, Initial D. Да не кажа голяма дума, но тези 2 игри са оставили по-голяма следа в детското ми съзнание, даже от GTA 3 и VC. До ден днешен си оставам страшен фен на тунинга и въобще всичко свързано с автомобилите. Most Wanted и Carbon честно казано за мен си бяха стъпка надолу от от Underground 1 и 2. Първо се примирих че NFS вече никога няма да се върне към нелегалните гонки с наточени японски бегачки. После се примирих и че никгоа няма да се върне към сим рейсърите. Преди години ги приемах тези промени доста навътре защото U1 и 2 ми бяха страшно близко до сърцето. Сега вече ми е все тая какво ще правят с бъдещи NFS. А може би U1 и 2 хич не са добри игри, ами просто съм заблуден от готините спомени от детството. Израснал съм с тези игри. Обичам ги! Попивайки атмосверата влизам на 100% в тази малко преувеличена street racing сцена.

Иначе Rivals като игра не изглежда зле. Графичния енджин Frostbite дава адската графика. Но едва ли ще е нещо което ще си заслужава да се преиграва десетки пъти. А може пък и да греша. За днешните 10 годишни деца може това да е играта която да ги запали по автомобилите. Силно ме съмнява това да стане обаче.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 01 окт 2013, 19:33

*Jessie Pinkman voice: ON*

It's Need For Speed, Bitch! :mhihi:

Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

saskoy1999
Регистриран: 11 авг 2014, 18:30

Мнение от saskoy1999 » 11 авг 2014, 18:41

здравейте някой може ли да ми даде няква регистрация за ORIGIN че нещо се е бъгнало.
От един месец се пробвам да си направа и дава се някаква грешка.
Ако някой мойе да ми хелпне на ми пише :) :roll: :?:

Отговори

Върни се в “Всички останали игри”