VIDEOS - Всичко отива тук!

Музика, филми, клипове, телевизии и сходните им.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Re: VIDEOS - Всичко отива тук!

Мнение от miami4life » 14 авг 2009, 00:33

http://www.vbox7.com/play:368b546d
Много див скеч. :D
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 01 сеп 2010, 19:10

Ха,ето че намерих място за клипа който открих случайно търсейки стара готина песен за която се сетих а именно Dhany & Benassi Bros.-Make me feel.Клипа е правен на играта Need For Speed Shift,която въпреки че не съм пробвал не мога да разбера защо никой не харесва и нарича Need For Speed Shit

Потребителски аватар
CaRnAgE
Новодошъл
Регистриран: 20 юли 2010, 22:15

Мнение от CaRnAgE » 01 сеп 2010, 19:14

LibertyCityStories написа:Ха,ето че намерих място за клипа който открих случайно търсейки стара готина песен за която се сетих а именно Dhany & Benassi Bros.-Make me feel.Клипа е правен на играта Need For Speed Shift,която въпреки че не съм пробвал не мога да разбера защо никой не харесва и нарича Need For Speed Shit
Ако я играеш ще разбереш. :D
http://www.youtube.com/watch?v=ixJemURS5Wk&feature=fvst
Клип за тези които не са виждали mafia 2 какво представлява. :)
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 01 сеп 2010, 20:07

CaRnAgE написа:Ако я играеш ще разбереш. :D
бе я стига.кво и има,вие кво искате,рейсинг игрите да са все от сорта на миналите серии Need For Speed,и GTA и тия Juiced и някви други дет те гони полиция и глупости.това е симулатор все пак(ако небъркам).То затова ли никой не харесва Race на Simbin,или щото е с туристически а не GT автомобили

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 01 сеп 2010, 20:39

Що бе? Мене лично много ме кефи Шифта. Е нпонякога е извън възможностите ми да победя съперниците си в Car Battle, но все някак си успявам. А на дрифта леко от време на време удрям г*за на колата у стената, но к'во да се прави. Аматьор съм си. :mrgreen:

Вие к'во искате като Мост Уантед да взимате завоя по мантинелата и колата да си е непокътната. Все пак е симулатор, а не аркадна... :wink:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
CaRnAgE
Новодошъл
Регистриран: 20 юли 2010, 22:15

Мнение от CaRnAgE » 01 сеп 2010, 20:39

LibertyCityStories написа:
CaRnAgE написа:Ако я играеш ще разбереш. :D
бе я стига.кво и има,вие кво искате,рейсинг игрите да са все от сорта на миналите серии Need For Speed,и GTA и тия Juiced и някви други дет те гони полиция и глупости.това е симулатор все пак(ако небъркам).То затова ли никой не харесва Race на Simbin,или щото е с туристически а не GT автомобили
Никой не я харесва защото "EA" явно не знаят какво е симулатор.По-интерестна е race driver grid.Също така drift-а на Shit-а не е доизпипан.Ако някой е карал Falken Mustang-а от shift знае какво е "анти симулация". :roll:
vonom4e прав си, но симулатор като този не струва.Най-добрата NFS която е в този стил е Pro Street. :)
Изображение

Отговори

Върни се в “Мултимедията в нашият дом”