Earthlings

Музика, филми, клипове, телевизии и сходните им.

Модератор: GTA-BG Модератори

Claude

Re: Earthlings

Мнение от Claude » 14 май 2008, 22:49

Gigabyte написа:Отвързваш кучето и му даваш нещо да яде и да си хваща пътя ;)
Не е толкова лесно да го направя пред всичк, от училището, които минават оттам

Потребителски аватар
NeeD SpeeD
Напреднал
Регистриран: 17 мар 2008, 09:43
Контакти:

Мнение от NeeD SpeeD » 15 май 2008, 16:50

Решение: излизаш от къщи през 22:00, 23:00 часа и го освобождаваш. :D
fen na gta написа:Баннете ме pls
Ако fen na gta беше куче, породата му щеше да е магистрална превъзходна
fen na gta написа:Тъп съм, и кво от това?
fen na gta, вече няма да споря с тъпаци като тебе, щото хората дето ни гледат отстрани не правят разлика

Потребителски аватар
io_bs
Регистриран: 01 апр 2008, 22:33

Мнение от io_bs » 16 май 2008, 15:54

Claude написа:но поне да убиват животните по хуманен начин (както в началото на филма показваха с инжектиране), а не по такъв брутален.
Само че никой не иска да харчи пари, за да ги убиват по такъв начин! А и да почнат да го правят, аз пак няма да близна месо - не се знае дали е проверено (и ако е, пак може да има опасни болести, които се изучават в 7 клас по биология :wink: ) Когато дойде моментът да убият някое животно, то предчувства това и отделя страх и негативни енергии (не можах да се изразя по-добре), които после ние приемаме с месото. Все пак си помислете какво щеше да бъде, ако някой от вас е на мястото на някое от тези животни. Няма да искате да ви убият, нали? Ами животните също не искат! Това, че сме по-силни от тях, не означава, че трябва да ги избиваме!

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен
Регистриран: 16 май 2008, 17:12

Мнение от Frankie » 16 май 2008, 17:19

Здравейте пичове ! Казвам се Георги и съм нов във форума, надявам се със ваша помощ да се приспособя по добре 8) .
Филмът е много хубав, днес го пуснах на класа си от лаптопа и го изгледахме заедно с учителя по Биология. Повечето казаха, че стават вегитарианци :wink: . Според мен такива неща не стават в България, защото все пак не сме такива съдисти... ( така мисля ) поне за коленето на животните и газовите камери за кучетата. Е благодаря за вниманието и лек ден !

Claude

Мнение от Claude » 16 май 2008, 19:10

Frankie написа:Според мен такива неща не стават в България, защото все пак не сме такива съдисти... ( така мисля ) поне за коленето на животните и газовите камери за кучетата. Е благодаря за вниманието и лек ден !
Виж сега... кланицата си е кланица където и да е. И в българия е така. Особено щото сме бедна държава използваме по-евтините методи за убиване на животни, а както видяхте от филма те за най-болезнени. Иначе много добре си направил като си пуснал филма пред класа си. Поздравления за това

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен
Регистриран: 16 май 2008, 17:12

Мнение от Frankie » 16 май 2008, 19:57

Клод, бил съм във истинска кланица и съм виждал как ги убиват. Няма нито един метод които да ползват от филма. Просто им режат главите и това е ! Нито им точат кръвта и ги оставят живи да се мнъчат, нито ги мелят живи , сега за антибиотиците и химиите да дават повече мляко немога да кажа нищо ! Във кучкарниците умъртвяват кучетата със инжекция в лапата ;( !

Отговори

Върни се в “Мултимедията в нашият дом”