TV Сериали

Музика, филми, клипове, телевизии и сходните им.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: TV Сериали

Мнение от Ico_BG » 25 юли 2012, 23:05

Ау, Fringe е страхотен сериал! Много ми харесва! Толкова реален и толкова фантастичен да е наведнъж! Сериал на доста високо ниво откъм наука, няма втори като него! Всъщност... X Files може би, но той си е и класика. Пътуване във времето, регенерация, биооръжия, телепортиране, алтернативни вселени... J. J. Abrams определено знае как да прави сериали. :D Другият негов хитов сериал е Изгубени.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 30 юли 2012, 02:36

Под Прикритие 1 сезон и 2 сезон
Изображение
Изображение
Изображение
. Това е просто най-великия български сериал заедно със 1 сезон на столичани в повече
Изображение
Изображение
Изображение
, 2 сезон е по слаб според мен.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 18 авг 2012, 19:42

Аз сега приключих с FRINGE и започнах The Walking Dead :P Много зомбита, много кръв, много черва... :mhihi:

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 сеп 2012, 00:11

Изгледах го сериала, макар че повечето от епизодите не бяха толкова напрегнати, последният беше страхотен.

Сега гледам The Event и Alphas... Alphas го отписах още след пилотния епизод, ето коментара ми по него, цитиран от Zamunda:
Поредната простотия от американците. Поредните "супер-герои" с мисия да спасят деня. Не ми хареса. Като голям фен на HEROES, този сериал не ми хареса х2. Мога да им призная само визуалните ефекти, нищо друго. Този час епизод го изживях като епизод 2 часа. През цялото време нищо интересно, няма никакво напрежение. Много предсказуем. Сериалът е основан на някаква къде-къде извисена фантастика във въздуха... По принцип е добре да се основават на нещо научно, като във Fringe, например.

А пък и актьорите не ми харесаха. Една дървена игра, бе ужас. Не казвам, че са грозни, просто не са привлекателни. Сложили един там корав негър, няма да се учудя ако той умре първи. Филмовите стереотипи са такива. :lol:

А тези, които казват, че сериалът е страхотен, явно не са гледали класиката. Видях доста елементи от "ГЕРОИ (HEROES)", но все пак и в двата сериала има хора със свръх-способности.
The Event е интересно - конспирации, извънземни, мистерии... Ама нещо не ме задържа много като цяло, така да седна и да си го пусна.

Мисля сега да послушам jhonsons и да видя този Breaking Bad, все пак е на 4-то място в най-добрите сериали, според IMDb.

EDIT: Пръснах се от смях на това :D :

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 02 сеп 2012, 13:59

Абе да ви питам за какво се разказва сериалът Breaking Bad?
Аз търся нещо като Prison Break да бягат от затвор или нещо :) Предложете ми някакъв :)
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 сеп 2012, 14:22

Ми сетих се за Alcatraz, ама не знам за какво се разправя точно. Но съм сигурен, че ще е свързано със затвора и затворниците...

А иначе, сега изгледах втория епизод от Breaking Bad, доста интересен ми се вижда. Доколкото разбрах досега, става въпрос за мъж на 50 години, който
изпада в кризата на средната възраст, няма достатъчно пари да задоволи семейството си, очаква второ дете (първото му дете е син на около 18, който е сакат),
и на всичкото това отгоре - докторът му казва, че има рак на белите дробове. Иронично, той е учител по химия и се среща с един от старите си ученици,
който е доста пропаднал в живота (както е бил и в ученето), та с него се уговарят следното - от момчето - бизнеса, от химика - дрогата. Но излизат някои пречки... И така... гледай го, няма да съжаляваш. :)

А иначе един приятел ми препоръча тези, най-новите, които ги снимат в момента и които тепърва ще излизат:

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал

Мнение от z1ro » 02 сеп 2012, 14:40

Grimm го има в "Замунда" ама 1 сезон ;д ЦЪК

edit:Alcatraz е супер сериал ще го гледам благодаря ти Ицак :)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 сеп 2012, 14:55

z1ro написа:Grimm го има в "Замунда" ама 1 сезон ;д ЦЪК
И втори сезон го има. :) Но в момента го снимат.

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал

Мнение от z1ro » 02 сеп 2012, 15:01

А Ице да те питам на Fringe "Експериментът" има ли 5 сезон или 4 е финалният защото мисля него да почна?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 сеп 2012, 15:41

Пети сезон е последният, другият месец ако не греша започва да се излъчва. Или този... не знам, трябва да проверя. Иначе браво за това, че си решил да го гледаш. :)

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал

Мнение от z1ro » 09 сеп 2012, 12:17

Абе да ви питам вас Knight Rider сериал ли е защото съм гледал и филма и да ви питам ако е сериал до колко сезона е? ОТ 2008ма не от 1982ра ;д
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 06 окт 2012, 12:55

Не знам, не съм го гледал.

Аз сега почнах да гледам Haven (нещо като Fringe + Supernatural + Heroes), бива си го...

Изображение

Започнаха да излъчват един нов - Revolution от Eric Kripke (сценаристът на Supernatural) и J. J. Abrams (сценаристът на Lost и Fringe), пак... бива си го.

Изображение

Също така вече има 8-ми сезон на Supernatural, който започнах отново да следя и... FRINGE! Първи и втори епизод на пети сезон са просто страхотни. Малко с това "разбъркване на мисли и тяхното подреждане" не ме кефи, но пак е интересен. Andrew Kramer и другите от екипа по VFX си вършат страхотна работа с ефектите.

Изображение

За съжаление научих обаче, че bTV са пуснали (и то не от скоро) Breaking Bad, с техен превод "В Обувките На Сатаната". Е... няма и да го гледам озвучено, кой знае какво е положението там... Иначе сега започвам да гледам 4-ти сезон. :) Страхотен сериал е.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 13 окт 2012, 14:45

Ба*си боя... И двамата са перфектни актьори!

http://www.youtube.com/watch?v=SUvSF_mQoBo&t=5m

EDIT: Изгледах три епизода наведнъж... Просто уникални актьори! Нямам думи... Наистина...

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 23 сеп 2013, 22:12

Дано не съм единственият, който следи този сериал (Breaking Bad), но това е просто най-добрият сериал в историята на телевизията!

Наскоро излезлият 14-ти епизод получи 10/10 оценка в IMDb, а това е изключително рядко срещано. Вчера сериалът получи Emmy за най-добър драма сериал. Развитията са такива, че през цялото време WTF-вах. Тъкмо когато си помислих, че няма как да стигне ново дъно, сериалът успяваше. Тъкмо когато си помислих, че няма как нещата да се прецакат още повече, това ставаше. Мегаумът Уолтър просто... разбива всички. И кака Скайлър била страхотна актриса, можела да вика и да мята ножове. А нещата последните епизоди се прецакаха изключително много, голяма каша е. Остана един последен епизод. Който не го е гледал - задължително да наваксва! Този сериал просто не спира да ме изумява.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 24 сеп 2013, 14:39

Както ти споменах снощи, започнах да го гледам. Вече съм на S02E05... Имам доста да наваксвам, но за сега се очертава доста интересен. Първия сезон ми се видя доста скучен, но всяко начало е такова. Към края вече взе да става интересен и badass daddy-то се развихри! :mhihi:

След него ще си припомня и трите сезона на "Под прикритие", за да съм напълно готов за четвъртия... Между другото:
Джаро се завръща жив в четвъртия сезон на хитовия сериал "Под прикритие", издадоха от екипа. Снимките за новия сезон са започнали днес, съобщиха от БНТ. Познатите на феновете на сериала герои Иво Андонов, Мартин, Куката и барманката Ади продължават да са част от сериала.

В новия сезон на криминалната сага зрителите ще се срещнат освен с досегашните си любими герои и с доста нови актьорски имена.

Екипът на сериала е избрал яхтеното пристанище в Свети Влас за началото на снимките.

От екипа обещават заплетена фабула, неочаквани обрати, сложни каскади и напрежение от началото до края.

Продуцентът Димитър Митовски ще бъде и режисьор на първата серия и издаде част от новата сюжетна линия. "Засега мога да кажа, че Джаро се завръща, той е жив. Завръща се по море някъде от чужбина, но откъде точно зрителите ще разберат, когато гледат сериала", каза той.

Захари Бахаров, Мариан Вълев, Ивайло Захариев и Миленита продължават участието си и в новите серии, а продуцентите загатнаха за изненади.

"Има много нови герои, много нови известни български и чуждестранни актьори по всяка вероятност ще видим на екран", подсказа продуцентът Иван Дойков.

Голяма част от снимките на сериала, освен в курорта Свети Влас, ще бъдат в Бургас и София, а част от сцените и епизодите ще се снимат и в чужбина.

По всяка вероятност първите серии от новия сезон на "Под прикритие" зрителите ще могат да гледат в края на годината.
Източник: dnes.bg (http://www.dnes.bg/televizia/2013/09/20 ... e-4.200009)
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Мултимедията в нашият дом”