You Tube ПРОБЛЕМ ПОМОЩ

Музика, филми, клипове, телевизии и сходните им.

Модератор: GTA-BG Модератори

[BG]TiGERS
Регистриран: 08 авг 2013, 15:56

You Tube ПРОБЛЕМ ПОМОЩ

Мнение от [BG]TiGERS » 31 авг 2013, 22:57

Здравейте моля за малко помощ когато кача някое клипче във You Tube например Епизод на Наруто Шипуден ми изписва че видеото ми е блокирано за ЦЯЛ СВЯТ защото когато оспорвам видеото ми пише там в ляво че има съдържание на TV TOKYO пробвах да поставя ето този текст "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for -fair use- for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use." но ми изписва че ще имам отговор от оспорването чак на 9/30/2013 г. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ СПЕШНО Е

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ
Регистриран: 19 дек 2012, 14:52

Re: You Tube ПРОБЛЕМ ПОМОЩ

Мнение от ultradead » 31 авг 2013, 23:06

Просто не разбирам защо трябва един клип да го теглиш от youtube и да го качиш в твоя канал? Защо не си направиш твой клип ! То така е лесно правя си нов youtube канал и качвам всички смешни клипове от youtube ми помисли малко като пишеш нещо............ много ясно че youtube си имат такава защита от такива дето теглят клип и го качват заради гледания........ емчи кат е толкова лесно и аз ще кача всички смешни клипове в канала ми бе......
Като качиш твой собствен клип няма да имаш никакъв проблем ! А доколкото това не мисля че ще си направиш твой !
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 01 сеп 2013, 01:21

^Явно не си разбрал повече от това. :lol: Съветвам те да поуспокоиш тона малко, че да не спукаш някоя артерия и за да няма после "ама аз исках друго да кажа". Не става дума нито за гледания, нито за дублиране на вече качени клипове. А за самото споделяне на, в този случай, епизод на Наруто Шипуден.

Колкото до автора: съветвам те да го качиш отново, ако пак те отрежат, отвори го в програма за редактиране на видео-клипове, дори не трябва да е много сложна, и го обърни хоризонтално. Интересното обаче е, че има някои канали, видимо от други потребители, които качват цели сезони на анимета във FULL HD и нито правят това, нито режат картината, нито модифицират аудиото, дори не пишат отдолу, че материала е на еди-кой си. Изглежда набележат ли те от YouTUBE веднъж... :D

[BG]TiGERS
Регистриран: 08 авг 2013, 15:56

Мнение от [BG]TiGERS » 01 сеп 2013, 16:30

ultradead написа:Просто не разбирам защо трябва един клип да го теглиш от youtube и да го качиш в твоя канал? Защо не си направиш твой клип ! То така е лесно правя си нов youtube канал и качвам всички смешни клипове от youtube ми помисли малко като пишеш нещо............ много ясно че youtube си имат такава защита от такива дето теглят клип и го качват заради гледания........ емчи кат е толкова лесно и аз ще кача всички смешни клипове в канала ми бе......
Като качиш твой собствен клип няма да имаш никакъв проблем ! А доколкото това не мисля че ще си направиш твой !

Виж ся не съм ОТКРАДНАЛ НИТО ЕДИН КЛИП ОТ ВСИЧКИТЕ МИ ВИДЕА ОТ YOU TUBE така че недей да хейтваш без причина а колкото до това което Ico_BG ти каза е много прав успокой се и чети внимателно това което е написано моля те опитай.

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ
Регистриран: 19 дек 2012, 14:52

Мнение от ultradead » 01 сеп 2013, 18:22

И за кое не съм прав? Клипът не е твой?
Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for -fair use- for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."
[BG]TiGERS написа:Здравейте моля за малко помощ когато кача някое клипче във You Tube например Епизод на Наруто Шипуден ми изписва че видеото ми е блокирано за ЦЯЛ СВЯТ защото когато оспорвам видеото ми пише там в ляво че има съдържание на TV TOKYO пробвах да поставя ето този текст "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for -fair use- for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use." но ми изписва че ще имам отговор от оспорването чак на 9/30/2013 г. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ СПЕШНО Е
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 09 сеп 2013, 13:37

Момчета, стига сте се джавкали. Fair use означава да качиш малка част от него. Примерно ако си журналист или влогър да сложиш 10-15 секундна част за да покажеш за какво говориш във влога си. Да качиш цял епизод си е чисто пиратство. Не забравяй че YouTube е коренно различен от vbox. Там не се толерира кражба на контент и качване на едно и също клипче от 50 канала. Примерно ако откраджеш видео от nigahiga и го качиш на твоя канал веднага ще ти го свалят. Във vbox се повтарят едни и същи клипчета няколко страници. Това не е нормално според мен.

Отговори

Върни се в “Мултимедията в нашият дом”