Статия:Странности и нередности в Gta (SA,VC,III)

... за GTA отрочето!

Модератор: GTA-BG Модератори

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Re: Статия:Странности и нередности в Gta (SA,VC,III)

Мнение от vasil_72 » 29 май 2010, 11:18

LibertyCityStories написа:яко се е получило.но как ли е станало.а да те питам ти кво,искаше с Big Smoke да сте равностойни по тегло ли :mhihi: ама в крайна сметка сте станали 2 на 1 което не е честно от твоя страна :mhihi: а да ти дам една идейка,пробвай този двойник да го recruit-иш,интересно ми е дали е възможно това.пък това дето е изпаднал от колата,забеляза ли от предната ли или от задна врата падна,всмисъл да не се е отделил от твоя CJ,демек нещо като призрак,това също ми е интересно
На мен просто ми е кеф да карам дебелака CJ да тича насам-натам и да бие хората с дебелото си туловище. Даже като натисна "Caps Lock" мисля, че беше опцията за обратно виждане и ме кефи как някак главата на дебелака стои леко наклонена, това ще да е от сланините с които се е насновал :mrgreen: от главата до петите, и не може вече да я държи нормално изправена. :mhihi: Всичко стана доста бързо, но ми се стори, че дебелакът падна от задната врата, явно не ще да е бил призрак. Беше си пак CJ от плът и кръв...ооопс грешка, от много плът и много кръв. :mrgreen:
Иначе забравих да се пробвам да го рекруитна, бая ми се спеше, часът беше 3:16, макар да пише, че съм постнал в 2:16, имам един час разминаване на реалното време с времето на форума.

Потребителски аватар
ivelintod
Новодошъл
Регистриран: 03 апр 2009, 13:57

Мнение от ivelintod » 29 май 2010, 17:56

Така.... До преди малко играх Vice City, че ми се беше доиграло и стана нещо странно. Бях се засилил с PCJ 600 към мястото, където е мотора за състезанието PCJ Playground, и моят екземпляр на PCJ се беше насочил стремително към стената. Както си летеше, очаквах да се удари в сградата и Томи да падне на земята, но вместо това той падна от мотора и някак си се озова в сградата. Там той първоначално се изправи, след което изведнъж цопна в бъгавата подземна вода и пукна :mhihi: .
You cannot change your fate! No man can.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Мнение от Ruder » 29 май 2010, 19:36

ivelintod написа:Така.... До преди малко играх Vice City, че ми се беше доиграло и стана нещо странно. Бях се засилил с PCJ 600 към мястото, където е мотора за състезанието PCJ Playground, и моят екземпляр на PCJ се беше насочил стремително към стената. Както си летеше, очаквах да се удари в сградата и Томи да падне на земята, но вместо това той падна от мотора и някак си се озова в сградата. Там той първоначално се изправи, след което изведнъж цопна в бъгавата подземна вода и пукна :mhihi: .
тъкмо се канех да напиша това :lol: случвало ми се е няколко пъти защото част от стената явно не е солидна
Иначе тва във :sa: направо ме разби :mrgreen: :mrgreen:
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 17 яну 2011, 01:44

Днес докато си джитках в един румънски сървър и попаднах на това. И преди съм я срещал тази скала, но чак сега видях нейната сексапилност :mhihi:

Изображение

Между другото след като врътнах :sa: днес и получих телефонно обаждане от Каталина. Тая ку*ва ми изневеряваше с Claude, ама не с нашия :mhihi:

Изображение

А също така в мисията Los Desperados закарах освен момчетата от Гроув и едно ченге :rock:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 17 яну 2011, 08:36

Това за (на)дървената скала се знае отдавна но е забавно като ти го припомни някой :mhihi:
а на Los Desperados първо не мога да си обясня как си привлякъл полицай към бандата,и второ къде пък го качи него след като в колата сте Ти,Цезар,и двамата бандюги,няма място за пети човек :shock:

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 21 яну 2011, 21:44

LibertyCityStories написа:Това за (на)дървената скала се знае отдавна но е забавно като ти го припомни някой :mhihi:
а на Los Desperados първо не мога да си обясня как си привлякъл полицай към бандата,и второ къде пък го качи него след като в колата сте Ти,Цезар,и двамата бандюги,няма място за пети човек :shock:
Кой е споменал нещо за кола. Отидохме до там на спринт. Да де CJ спринтираше, а после го връщах до Цизър, щото много изоставаше :rock: Бандата беше около 7-8 човека. Нали горе пише Gang Strenght и ми беше до край. Прави си сметка :mhihi:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 22 яну 2011, 00:59

Добре де,и все пак е интересно как си успял да привлечеш полицай :mrgreen: а можеш да привличаш в бандата максимум 7 гангстера,8 не може :)

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 22 яну 2011, 01:43

LibertyCityStories написа:Добре де,и все пак е интересно как си успял да привлечеш полицай :mrgreen: а можеш да привличаш в бандата максимум 7 гангстера,8 не може :)
Отговора е прост. Срам ме е да си призная, но ......... cheat :die:
Понеже не знаех как да я мина и видях у vbox7 едно клипче и там бяха написали, че трябва да се въведе някакъв код. И аз глупака го написах :mrgreen:

EDIT: Някой срещал ли го е в играта :?:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bochev2001
Новодошъл
Регистриран: 07 яну 2011, 16:04
Местоположение: Liberti City и понякога във Vice City и още по-рядко в щата San andreas.

Мнение от bochev2001 » 13 фев 2011, 18:05

Вижте какво забелязах днес съвсем случайно във
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2647 ... k7aLCU.BMP
на мониторите във имението на Diaz самата вила изглежда като тази на Tony Montana от
Вижте сами разликата
pic1
pic2
Верно е същото! аз играех Scarface, но и вайс сити и не намирах прилика, но са точно еди и същи :shock: :shock: :shock:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 13 фев 2011, 18:38

@ venom4et0o, басейна се намира на Star Island или там както беше, в една от крайните къщи. ;) Ако не се лъжа не беше от страната, където е къщата на Diaz, а от другата страна. ;)
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 13 фев 2011, 18:40

stallion написа:@ venom4et0o, басейна се намира на Star Island или там както беше, в една от крайните къщи. ;) Ако не се лъжа не беше от страната, където е къщата на Diaz, а от другата страна. ;)
Да,мисля че тази къща дето е точно срещу централната пресечка на острова,а острова се казваше Starfish Island :wink:

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 13 фев 2011, 18:41

LibertyCityStories написа:
stallion написа:@ venom4et0o, басейна се намира на Star Island или там както беше, в една от крайните къщи. ;) Ако не се лъжа не беше от страната, където е къщата на Diaz, а от другата страна. ;)
Да,мисля че тази къща дето е точно срещу централната пресечка на острова,а острова се казваше Starfish Island :wink:
Да, вярно, че така се казваше. :mhihi: Бъркам го със Star Island в истинското Маями. :D
Изображение

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Мнение от banker4eto » 20 фев 2011, 11:43

Нормално ли е ядосано хоуми да хвърля коктейли молотов по мен?
http://prikachi.com/images/768/3005768q.jpg
http://prikachi.com/images/776/3005776W.jpg
ебаси работата :D
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар
bochev2001
Новодошъл
Регистриран: 07 яну 2011, 16:04
Местоположение: Liberti City и понякога във Vice City и още по-рядко в щата San andreas.

Мнение от bochev2001 » 26 фев 2011, 10:34

И като отидох до либерти с телепортета в :sa: , но бях в кола и то ме изхвърли под либерти.Разхойдах се в безкрайността и пред мен един мост. Кацнах близо до него защото някъква невидима стена ме блъсна. Запалих колата си с граната и се върнах в нормалната игра.Странно е нали.И мит и бъг.Много е странно.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 03 мар 2011, 13:52

Това не е нито мит, нито бъг. В :sa: има два свята - екстериор и интериор. Ти си влязъл в света на интериора. И понеже си използвал телепортер - всичко става ясно. А си паднал надолу, защото май имаше само 1 мисия с Liberty City и не е нужно всичко да е завършено от града, следователно - можеш и да минаваш през стени.. да паднеш надолу. Невидимите стени са част от екстериора.. просто двата "свята" се сблъскват. Не виждаш нищо, само усещаш. :mhihi: Та.. нито е мит, нито е бъг. :)

Отговори

Върни се в “Страници,снимки,статии и анкети”