Статия:Странности и нередности в Gta (SA,VC,III)

... за GTA отрочето!

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал
Регистриран: 13 май 2011, 17:51

Re:

Мнение от gtalc2001 » 19 май 2011, 16:52

...И аз това се чудя,но не си спомням над Ghost Town пишеше ли името му.май го пишеше но не беше над града
С мода за хубав радар го пише.
---------------------------------------------------------------------------------------------
A на :iii: как мога да стигна до фара ? Ако е с Dodo се заемам-карам го доста добре като за начинаещ във летенето. Не е редно моста към фара да е счупен.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Играя :iii: , :VC: и :sa: . във :iii: невидимите стени са мнооого-почти навсякъде са, във :VC: са малко-само във края на картата, във :sa: няма нито една-поне не съм открил.
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Re: Статия:Странности и нередности в Gta (SA,VC,III)

Мнение от venom4et0o » 15 юни 2011, 18:39

venom4et0o написа:Между другото след като врътнах :sa: днес и получих телефонно обаждане от Каталина. Тая ку*ва ми изневеряваше с Claude, ама не с нашия :mhihi:

Изображение
Днес след като минах мисията на Cesar, в която се състезаваш с други коли по един баирски път и след края на състезанието Catalina ми каза, че изчезва с някакъв тип в Liberty City направих няколко шота. Стори ми се, че това е Claude :shock:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал

Мнение от gtalc2001 » 16 юни 2011, 10:14

venom4et0o написа:
venom4et0o написа:Между другото след като врътнах :sa: днес и получих телефонно обаждане от Каталина. Тая ку*ва ми изневеряваше с Claude, ама не с нашия :mhihi:

Изображение
Днес след като минах мисията на Cesar, в която се състезаваш с други коли по един баирски път и след края на състезанието Catalina ми каза, че изчезва с някакъв тип в Liberty City направих няколко шота. Стори ми се, че това е Claude :shock:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Мале... колко е грозен модела във сан андреас. Във 3 е много по-хубав а във SA е кат некой идеот.
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 16 юни 2011, 10:29

Все пак, тук Клод трябва да е по-млад. :D

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 16 юни 2011, 16:34

Вие сякаш от Марс падате и за пръв път превъртате играта мамка му.Всеки знае че това са абсолютно същите герои от GTA 3,и на вас ви е пределно ясно ама се праите на гръмнати.По-нататък в играта ще видите и Салваторе Леоне,ама не забравяйте и за него да питате дали не е същия този от GTA 3 :roll:

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 16 юни 2011, 16:45

Аз я превъртам (все още не съм стигнал до там) за 2-ри път. И чак сега осъзнах, че това е Claude :mhihi:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Мнение от polsan » 16 юни 2011, 17:30

Тоя Клод и в :sa: и в :iii: се с едни и същи дрехи . С игорно и до ден днешен ходи с тия дрехи .Се пак не са лоши. :mhihi: :mhihi:
YEEAAAHH

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 22 юни 2011, 16:21

polsan написа:Тоя Клод и в :sa: и в :iii: се с едни и същи дрехи . С игорно и до ден днешен ходи с тия дрехи .Се пак не са лоши. :mhihi: :mhihi:
Оф що не престанеш с детинските мнения :die:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 22 юни 2011, 17:39

Може някой да констатира и за Кент Пол :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 14 авг 2011, 21:02

venom4et0o написа:

Изображение
...
Вече и на български! :mrgreen:

Чак към края на клипа е, в началото има едно тъпо интро, което не знам защо направих и сложих.. но, сега пък не ми се и редактира. :lol:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 14 авг 2011, 21:46

Надявам се Wasted да не сте го превели като в българския мод за GTA 3-демек "Утрепан" :mhihi:

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал

Мнение от gtalc2001 » 25 авг 2011, 11:33

Изтеглих един сейф и започнах да пуцам ченгетата. И след малко когато дойдоха първо дойдоха само такива с мотори въпреки, че не мърдах на повече от 5-6 метра от първоначалното място. После дойдоха с колите. И изведнъж започнаха да ме пуцат с...пушки! Преди не ми се беше случвало.
Изображение

Отговори

Върни се в “Страници,снимки,статии и анкети”