Справили ли са се R* със реализирането на градовете ?

... за GTA отрочето!

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Re: Справили ли са се R* със реализирането на градовете ?

Мнение от banker4eto » 03 яну 2010, 18:04

Ами :VC: на какво е базирана ?
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен
Регистриран: 20 авг 2009, 14:54

Мнение от pR0_b1ker » 03 яну 2010, 18:08

Или не можеш да четеш,или ти е бавен нета за ад видиш на предната страница.На Маями,разбира се!
Изображение
Your solo nature means that you're very capable of fending for yourself. It also means, however, that you have trouble finding your place in groups.

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Мнение от banker4eto » 03 яну 2010, 21:05

дъ му съ нивиди Изображение

:mhihi:
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 09 яну 2010, 13:21

айде и аз да се включа.и аз мисля че що годе са се справили с копирането на истинските градове,казвам го може би защото не съм ходил в истинските градове за да видя наистина как изглеждат а само на снимки съм ги виждал.а относно Либърти Сити,още за този Либърти от GTA 3 се говори че е копие на Ню Йорк,но там има много малки прилики с истинския Ню Йорк,докато в GTA 4 града определено има голяма прилика с Ню Йорк.
и накрая относно размера на GTA San Andreas,инсталирана е абсолютно точно 4,68 ГБ,това специално го помня,а инсталацията е 3,94 ГБ(и това го помня) :wink:
а относно копирането от истинския свят в GTA,нали знаете че в бетата на GTA 3 е имало мисия в която разбиваш самолет в сградата на Donald Love мисля че беше,само че са я премахнали след атентата от 11 септември 2001.ами представяте ли си да пресъздадат в GTA световната икономическа криза :lol: :mhihi: по улиците само бооклуци,раздърпани хора които само просят,кражби,Симеон Дянков с неговата икономическа(май така я казваха) пица :mhihi: непочистени от сняг пътища(софийски главно :roll: ),и т.н.представете си :die:

Потребителски аватар
kiko111
Начинаещ
Регистриран: 16 ное 2008, 10:25

Мнение от kiko111 » 09 яну 2010, 22:55

Хайде и аз да кажа нещо :) Хареса ми тазе тема.

Мене Лас Вегас ме кефи най-много как са го пресъздали в :sa: , сградите, казината, и всичко така от далече като го погледнеш в играта, горе долу бива ;). Само малко трябваше светлините да понаправят и Лас Вентурас щеше да е супер ;).

А доколкото това море в която Ицо спомена в първия пост, напълно съм съгласен. В Mitnight Club Los Angeles е много по-яко от това в Gta :sa: , с пяната, с валните дори с реалната си графика. В :sa: е просто една синя, сплесната и плоска вода :D
Изображение
I am Brucie Kibbutz - Play Free Online Games

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 10 яну 2010, 11:40

Мен ако питаш, най-зле са се справили със Las Venturas ( :sa: ) и най-добре са се справили с Ню Йорк ( :IV: ). Обаче пак тва "справили са се" не е уместно, първо защото градовете в реалността са по-големи (Рокстар имат възможност да ги направят толкова големи, просто не е нужно, само в НАСА ще могат да играят :mhihi: ) и второ, защото те не искат да ги копират напълно :roll:
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 15 фев 2010, 12:41

denis_tes написа:пък като се разходих въобще не ми приличаше на този от играта има много прилика ама някък си и улиците и сградите и много неща не са направени в играта сякаш са съкратили града.
Ами R* са се опитали да концентрират най-готините неща от маями в VC. А не всички, "скучни" части от него.

А колкото до LC във :IV: . Я се замислете във Бруукър колко малки тесни улички има, такива каквито можем да видим през Google Street View из цял бруклин. Нито една. И все пак в пресъздаваннето на New York е доста добро. Нй готин New York досега съм виждал в True Crime NYC. Там улиците са 1:1 и много от забележителностите. Но магазинчетата се повтарят постоянно.

Потребителски аватар
Eduard0
Регистриран: 11 фев 2010, 19:00

Мнение от Eduard0 » 15 фев 2010, 16:31

мисля че до някаде са се справили но не точно.Трудно е да ги пресъздадът 1към1 защото тези градове постоянно се променят
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 23 фев 2010, 22:05

VaNkAtA написа:Абе тая тема не е ли малко за "Страници,снимки,статии и анкети" ? ;dd
Преместена :)
Изображение

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 23 фев 2010, 22:21

По мое мнение дизайнерите на Рокстар трябва да станат строителни инжинери!
...just sayin'..

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 24 фев 2010, 07:56

vesko18 написа:По мое мнение дизайнерите на Рокстар трябва да станат строителни инжинери!
...just sayin'..
инженери...как ли пък не,с тия нереалистични баири,и другите глупости само за инженери са да ти кажа :? :roll:

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 24 фев 2010, 08:12

LibertyCityStories написа:
vesko18 написа:По мое мнение дизайнерите на Рокстар трябва да станат строителни инжинери!
...just sayin'..
инженери...как ли пък не,с тия нереалистични баири,и другите глупости само за инженери са да ти кажа :? :roll:
защо да са нереални ?! :mrgreen: Може и да не са реални, но е хубаво да караш бързо надолу по такъв баир нали ?! :lol:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 24 фев 2010, 15:47

Такава им е задачата - това са направили. А и какви са тези нереалистични баири се чудя?
Т.е. кое им е нереалистичното. Иначе R* си продължават да си търсят хора за екипа, поне 3 години
C++ и другите "глупости" с налични примери, 2-3 години чудесно моделерство и т.н. :)

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 24 фев 2010, 15:51

ами това сме го обсъждали в една друга тема,ама как се казваше не помня,става въпрос за нереалистичните баири.нереалистични са всмисъл че са прекалено стръмни,не казвам че в действителност няма и по-стръмни в истинския свят ама специално в Сан Франциско не са чак толкова стръмни,виждал съм ги и по филми,и в клипа на Bob Sinclair-Love Generation,и къде ли не съм ги виждал

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 24 фев 2010, 17:40

LibertyCityStories написа:
...just sayin'..
Изображение
Изображение
Изображение

Та, какво говорихме за баирите? :D
Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Страници,снимки,статии и анкети”