Ето какво мислят възрастни за Gta Sofia.

... за GTA отрочето!

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Re: Ето какво мислят възрастни за Gta Sofia.

Мнение от yodaag » 15 фев 2010, 20:02

Неее, това, че ги спонсорират, там които бяха :mhihi: , е пълна лъжа.Та това е от незаконно на най-незаконно :mhihi:
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 15 фев 2010, 20:04

yodaag написа:Неее, това, че ги спонсорират, там които бяха :mhihi: , е пълна лъжа.Та това е от незаконно на най-незаконно :mhihi:
Те са си купили правата и R* са им взели 650$ за да я модифицират легално, както корейците разработват CS Online :wink:
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 15 фев 2010, 20:06

Само 650$?!Е тогава какво се възмущаваме че е нелегално :mhihi:
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 15 фев 2010, 20:08

yodaag написа:Само 650$?!Е тогава какво се възмущаваме че е нелегално :mhihi:
Е те са им зели само за сефте, шот така или иначе няма да ги спре нищо да си модифицират :D

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 15 фев 2010, 20:11

bobi_tes написа:
yodaag написа:Неее, това, че ги спонсорират, там които бяха :mhihi: , е пълна лъжа.Та това е от незаконно на най-незаконно :mhihi:
Те са си купили правата и R* са им взели 650$ за да я модифицират легално, както корейците разработват CS Online :wink:
Това не ми се вярва.. Тези хора са се трудили толкова много за тая игра и след това ще
дадат на някой си .. човек и той ще си поиска, даже може да го каже, че само той я е разработвал. Нищо чудно :mhihi:
Но все пак R* сякаж не се намисат в нито един от модовете. Това за Hotcoffee си е тяхна работа, но не си го признават.
Всичките звуци, анимации, текстури в ОРИГИНАЛНАТА игра откъде са? Птичка ли ги е донесла?! Ми естествено е някаква
тайна работа на R*... може би както в :IV: са пропуснали някои неща, така и в :sa: :roll:
ДОКАЗАТЕЛСТВО, Боби !!! :D Очаквам.. :mhihi:

Потребителски аватар
G_Live
Новодошъл
Регистриран: 19 яну 2010, 19:04

Мнение от G_Live » 15 фев 2010, 20:19

И с какво ги спонсорирват М-Тел?С реклама?Аз не виждам такова нещо.Питах продавачките те за пръв път чуха за ГТА камоли за ГТА СОФИЯ.
Пулсар логото те са си го направили,защото първото им лого беше със същият шрифт,а и Пулсар как ще разпространява и продава нещо,върху което няма права?Тия дето са правили ГТА СОФИЯ нямат правата зщао не е тяхна играта а е на рокстар,така,че рокстар имат правата над ГТА СОФИЯ И всички модификации изобщо.

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 15 фев 2010, 20:20

BulGames е фирма за игри която разработва модификаций на най-известните и добрите игри някога.
Нещо да кажеш?Пък и не работи сам!РаботеШЕ, не сега са повече хора.Просот той им е като шеф :wink: (говоря за Теодор)

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 15 фев 2010, 20:29

HSK -> Инициалите ми на EN
HSK Productions включва екип от 18 души:
5 дизайнъри, 3 моделъри, 2 скриптъри, 3 аниматори, 2-ма текстурери и
3-ма за сценарий, сюжет и т.н.
Това е най-известният екип, който се занимава с модинг на най-известните игри досега.
^ не беше толкова трудно :mrgreen:
Ами.. все още съм скептично настроен.. като знам колко кражби имаше, колко произведения
на други автори :? Дано в последната версия не е така.. Когато излизаше GTA IV още беше нашумяло това :mhihi:
и се чудехте кое ще е по-добре.. сега същата: CR или EFLC ще е по-добра? Ми естествено, че EFLC..., а
CR може би най-добрия мод.. след или преди Gostown.. :roll: който за съжаление зарязоха.
Извинявам се за спама, ще се опитам да говоря само по тази тема.. е, аз говоря по темата.. от една гледна точка

ЕДИТ:
бля-бля...ладата на главния герой. Тя е с руска регистрация. Музиката, която звучи, също е руска.
Ма как няма да е !!! :mhihi:
Последна промяна от Ico_BG на 15 фев 2010, 20:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 15 фев 2010, 20:33

Според мен този мод ще бъде зарязан почти към края, но се надявам да го довършат.Направят ли я, аз веднага се заемам да я конверт за Xbox360, та да спечеля малко мангизи и аз :mhihi:

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 15 фев 2010, 20:39

Ти вярваш ли си? Честно....да конветираш за Xbox 360?! Ти имаш ли си идея въобще колко код трябва да пренапишеш, да минеш през поне 1000 incompatiabillity проблема минимум, да вземеш на предвид това, че SA не е писана за X360. Екип от 30 души с дипломи от СУ и специалности в областта на математиката и инф.техн. биха успяли с много усилия, ама ти си тръгнал да пееш, че си щял да конвертваш :o :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 15 фев 2010, 20:46

jhonsons написа:Ти вярваш ли си? Честно....да конветираш за Xbox 360?! Ти имаш ли си идея въобще колко код трябва да пренапишеш, да минеш през поне 1000 incompatiabillity проблема минимум, да вземеш на предвид това, че SA не е писана за X360. Екип от 30 души с дипломи от СУ и специалности в областта на математиката и инф.техн. биха успяли с много усилия, ама ти си тръгнал да пееш, че си щял да конвертваш :o :lol:
Вече има уроци из youtube и други.Аз благодарение на тия програми вече играя PLants vs. Zombies на xbox-а.Само контролите се настроиват много трудно, но не давам тежка дума че ще успея.Казах "заемам се"!И даже си имам напредстава как се подреждат имейдж файловете: GTA3P (Grand Theft Auto, Ера 1, Player) всички имейджове са в различни папки с CFG файлове за контролиране ;] .Пък и Xbox се произвежда от Microsoft, а с новата функция за игри от LIVE A вече може да се играят някои игри безплатно които са излизали само за PC :roll:

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 15 фев 2010, 20:51

Чата на ЛС !
Изображение

Заключена

Върни се в “Страници,снимки,статии и анкети”