Кога и Къде играхте първата си GTA ?

... за GTA отрочето!

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал
Регистриран: 13 май 2011, 17:51

Re: Кога и Къде играхте първата си GTA ?

Мнение от gtalc2001 » 30 сеп 2011, 20:00

LibertyCityStories написа:Поправете ме ако греша,но нямаше ли вече някъде из форума такава тема?Ако греша,моля да ме извините,и смятам да се включа по-късно утре.
Има друга такава, но е стара и не исках да я изровям :D
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 08 ное 2011, 21:48

Мисля, че беше в далечната 2000-на година. В едно съседче бях на гости и играехме GTA 1. Мачкахме хора и търсехме бързи коли. Следващите няколко години се счупвах да играя III и VC по компютърни клубове, докато не ми купиха компютър. Също така ходих в на вуйчо ми офиса, и там ми даваха да играя на игри по цял ден. Тогава колегите му бяха много зарибени по Oni. Накратко казано, още от ранна възраст съм зарибен по GTA и това няма и да се промени.

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 09 ное 2011, 01:40

Мисля, че беше през 2004, :VC: след това се се сещате обичайното взеха ми компютър и :iii: :VC: :sa: всичко врътнах :)

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 09 ное 2011, 07:47

Беше 2001г. всеки ден ходих в една зала да играя CS 1.5, и там едни приятели ми пуснаха GTA III. От тогава заобичах серията. След това ми купиха компютър (2003) и се смазах от VC игране. :D
От тогава съм фен на серията.
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 09 ное 2011, 08:20

Вие забелязвате ли, че почти всеки от нас е играл GTA за първи път в iКлуб или в приятел? :D
Изображение

Потребителски аватар
XceLLenT
Регистриран: 26 апр 2012, 20:56

Мнение от XceLLenT » 05 юли 2012, 13:27

При мен на 5-тия ми рожден ден ми купиха комп. и вътре кака ми беше сложила ГТА 2, но нали аз малко лапе и само карам и мачкам хората и така.
След 1 седмица татко ме вика и казва, че има изненада и ми дава един диск и аз какво да видя някакъв негър на картината отпред и давам на как да ми го прочете и тя вика: Това е Гранд Тхефт Авто Сан Андреас и аз нали, вкарвам диска но не знам как да я инсталл и ми се доспива.
Лягам и заспивам и се събуждам някъде към 7-8 часа.
И сядам на компа и вътре гледам няква иконка пак с некъф негър и пускам, но не гледам интрота-та и започвам и се кефя защото игра с графика като на ГТА за онези времена беше уникална, и гледай к'во става пуцай, пуцай.
Другата година пак на рожденият ми ден бях се научил да чета вече и ми носят и пак отпреде гледам няква мадама и викам: Малеее в тая игра ще имам какички. и пускам и к'во пак да видя ГТА.
В първия момент си помислих, че главния герой си е направил операция пуснал е коса и е станал бял.
И тогава братовчед ми, ме зариби по мисийте и айде пуцай с братовчед ми у нас. РЕДОВНО!

И 2007 год. ми взимат нов комп. и аз джиткам ЦС и СА и 2008 излиза и и купуват ми я, но този път с мотора само се блъсках с мотора заради парцалените модели, и много се радвах и така Поредицата ГТА ми е любима, въпреки че не съм имал възможността да играя ГТА

Но за съжаления компютарът ми от 2007 се развали а беше уникален а сега съм с първата ми каруца!
Въпреки, че ми върши много добра работа.
Изображение

BMW

Звярът е тук

Отговори

Върни се в “Страници,снимки,статии и анкети”