Online кирилизатор и граматизатор

Програми, части, компютри и проблеми с тях от всякакво естество.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Online кирилизатор и граматизатор

Мнение от LibertyCityStories » 02 апр 2011, 23:00

venom4et0o написа:Кирил и Методий за какво са си дали труда да измислят азбуката - със сигурност не за някакви пикльовци и пикли да го огрозяват със латински символи.
и 4-ки и 6-ци вместо букви :roll: и аз ги ползвам но само по чатовете,а това тук не е чат а образцов форум,от който се получава информация,а не просто да си полафиш ей така за кеф,или пък да се направиш на интересен пред някоя пичка

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 02 апр 2011, 23:24

Едва сега забелязах, че аз също нямам Flex Type. :mhihi: От повече от 2 години съм с този компютър, винаги съм си мислел, че има Flex Type, както стария ми. :lol: Мда, явно не е нужен, щом не съм забелязал липсата му. :mhihi: Иначе аз пиша на кирилица навсякъде, форуми, сайтове (сигурно съм 1 от общо 5-мата, пишещи на кирилица във VBOX :doubt: ), скайп...Няма смисъл от писането с латински символи. :)
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 02 апр 2011, 23:25

А бе те и пичките какви са. Те също ползват такива "mnoo qki raboti". Даже се "4udqt kakvi 6turotii" да измислят. Честно казано мен наистина почва да ме дразни самата маймуница като стил на писане. Преди в скайпа писах на маймуница, но от скоро почнах да пиша както пиша тука. :rock:

btw, стейлън, ти ако си единия, май като гледам ако бяха само 5, то и vbox-а като цяло би трябвало да е на маймуница. :mhihi:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 02 апр 2011, 23:27

Е, поне се радвам, че тук нямаме "писачи" в стил "mN0Y $3kSIиИ", или поне не го показват. :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 02 апр 2011, 23:29

stallion написа:Е, поне се радвам, че тук нямаме "писачи" в стил "mN0Y $3kSIиИ", или поне не го показват. :mhihi:
Бе има ги и такива разни египетски писари, дето пишат с китайски йероглифи, ама не всички се хвалят, че са секси :mrgreen:

Баси, прекаляваме със спама :evil:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 03 апр 2011, 00:45

Ако ми кажете без Flex Type да направя езика пак да се сменя с CTRL а не с Shift+Alt,и аз съм склонен да го махна.ама освен това показва ли някъде на какъв език съм в момента

Отговори

Върни се в “Софтуер, хардуер и телефони”