Дата и час: 18 Яну 2018, 23:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Kaк да отидем на другия остров във VC в началото на играта?
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2008, 22:59 
Сериозен

Eто един начин да се отиде в "неотворената" част на :VC: в началото на играта. Понеже не ми се занимаваше с тежък клип, снимах само най-същественото, което е напълно достатъчно. Направих първо две звезди тревога, после гледайте клипа, а пък относно това на кое точно място да се излезе на брега на другия остров - възможности много, вие си решавате....
http://www.youtube.com/watch?v=lDfyaBRc40k

Последна промяна vasil_72 на 03 Окт 2010, 18:54, променена общо 3 пъти

Профил  

Заглавие: Re: Kaк да отидем на другия остров във VC в началото на играта?
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2008, 00:02 
Вманиачен
Аватар

Браво ! Ето това клипче чаках :mhihi:

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Окт 2008, 00:09 
Сериозен

Frankie написа:
Браво ! Ето това клипче чаках :mhihi:

Тhx! Сега нали разбра как съм събрал 100-те пакета (и не само тях а и всичко друго възможно) и незапочната иначе въобще сюжетно игра (с немината дори първата мисия, дори не съм :!: провеждал и разговора със Sonny в хотел Ocean View!) съм докарвал до 42 % :shock: в статистката.

Eдит: Дайте някакви начини, ако знаете и вие, само без Seaways и разни подобни глупости :die:

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Окт 2008, 11:03 
Сериозен
Аватар

Според мен няма смисъл от такива начини. За по-малко от един час игра можеш да отвориш преспокойно целия град. Иначе браво, изкефи ме как полицая хфръкна :mhihi:

Профил  

Заглавие: Re: Kaк да отидем на другия остров във VC в началото на игра
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2008, 18:15 
Сериозен

vesko18 написа:
Според мен няма смисъл от такива начини. За по-малко от един час игра можеш да отвориш преспокойно целия град. Иначе браво, изкефи ме как полицая хфръкна :mhihi:

Значи за мен смисълът е следния. Както казах съм постигнал сейф с 42 % статс и с незапочната сюжетно игра. На този сейф съм събрал 100-те скрити пакета, 35-те рампейджа, 32 от 36-те уникални скоци, ограбил съм 15-те магазина и съм минал всички странични мисии в играта - пожарна, линейка, полицейска, такси и всички останали. Имам си съответно Minigun (и не само той де), Sea sparrow, който ме кефи, тъй като е стрелящ, a aз съм хелиманиак, танк във военната база и Hunter-a :rock: пак там. Понякога за разнообразие започвам да играя играта от този сейф нататък, т. е. започвам сюжета отначало. Всичко което трябва да мина оттук нататък до 100-те % са самият сюжет, четирите мисии Chopper checkpoints (тъй като се появяват по време на сюжета и не бих могъл да ги мина по-рано) и четири уникални скока (защото и те няма как да се минат преди да настъпят определени условия в играта). С всички тези придобивки да се започне играта от началото на сюжета е просто наистина голям смях, защото няма кой и какво да ти се опре :rock:

За да не се превърне целият ми пост в офтопик и тъй като никой не показа друг начин за минаване на втория остров при затворени мостове, ето ви още един от мен. :D
http://www.youtube.com/watch?v=isRE7mk3s6A

Последна промяна vasil_72 на 01 Яну 2013, 16:14, променена общо 5 пъти

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Окт 2008, 20:43 
Новодошъл
Аватар

Темата според мен е полезна и не трябва да отива в кошчето без време. Предимствата на ранния достъп до главния остров са, мисля, очевидни и Vasil_72 ги е описал изчерпателно.
Бих добавил и възможността за опознаване на територията, далеч преди сюжетът да ви е изпратил там. Освен това в Downtown Tommy разполага с две safe-houses (след като ги купи, разбира се :D ).
Моят предпочитан метод е следният (мързи ме да правя филмче, честно казано, пък и няма кой знае какво за гледане): отиваме с Tommy на моста, който свързва Vice Point и Prown Island. Заставаме на северната страна, горе-долу по средата на моста, извън металния парапет. В канала отдолу обикновено има оживен трафик на лодки; избираме си някоя по-голяма, скачаме върху нея и готово - пътят към mainland е отворен. 8)

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Окт 2008, 21:45 
Сериозен

Doddy написа:
Темата според мен е полезна и не трябва да отива в кошчето без време. Предимствата на ранния достъп до главния остров са, мисля, очевидни и Vasil_72 ги е описал изчерпателно.
Бих добавил и възможността за опознаване на територията, далеч преди сюжетът да ви е изпратил там. Освен това в Downtown Tommy разполага с две safe-houses (след като ги купи, разбира се :D ).
Моят предпочитан метод е следният (мързи ме да правя филмче, честно казано, пък и няма кой знае какво за гледане): отиваме с Tommy на моста, който свързва Vice Point и Prown Island. Заставаме на северната страна, горе-долу по средата на моста, извън металния парапет. В канала отдолу обикновено има оживен трафик на лодки; избираме си някоя по-голяма, скачаме върху нея и готово - пътят към mainland е отворен. 8)

Браво, ето някой най-после да каже някакъв начин за минаване "отвъд". Аз не съм пробвал този начин и някой ден ще опитам. Относно за сейвхаусите от бързане пропуснах да спомена, че съм ги изкупил и всички тях - които са възможни за купуване за момента. Те също вдигат % в статса. Когато отидох в другата част на града за първи път на неотворени мостове (аз вече я познавах добре от играенето ми по нормалния начин), тогава беше съвсем в началото на играта, нещо като това, което съм показал на клиповете, нямах и пари. Събрах обаче 10 пакета и си купих сейвхауса дето струва 1000 долара. Оттам нататък един път като сейвнеш е лесно - още пакети, скокове, рампейджи и 14000 долара за другия сейвхаус се събират за нула време. Връщането в другата част на града е хипер лесно, нали има хеликоптери :wink:

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009, 13:33 
Аватар

с риск да се отклоня от темата ще спомена че съм минал 34 от уникалните скоци. от пристанището дето кортез държи яхтата си взех лодка и я паркирах с носа към мястото където няма ограда. после с pcj-то което стои на пристанището се качих върху лодката, преминах големите заключени метални врати и скочих с мотора от другия край. този начин е малко труден. същото може да се направи и ако във водата се избута голямо превозно средство примерно рейс.

от покрива на големия хотел в downtown с 3-те гаража и хелито скочих с един sanchez.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2799/6838004442359762731250421927BP7WsCMOn2CGGL3kINUf.JPG
тук се показва от къде трябва да се скочи каде трябва да се призими мотора и първия трамплин от който се стига до следващ и така до скока от който се презимяваш на покрива с прожектора.
това е. ако успея да направя още нещо ще пиша.

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009, 16:51 
Сериозен

Ачо А написа:
с риск да се отклоня от темата ще спомена че съм минал 34 от уникалните скоци. от пристанището дето кортез държи яхтата си взех лодка и я паркирах с носа към мястото където няма ограда. после с pcj-то което стои на пристанището се качих върху лодката, преминах големите заключени метални врати и скочих с мотора от другия край. този начин е малко труден. същото може да се направи и ако във водата се избута голямо превозно средство примерно рейс.

Няма проблем за темата, виждам, че си прочел внимателно третият ми пост. Така и така си я отворил наново, нека и аз да кажа, че имам развитие в това отношение, относно процентите ми на незапочната още сюжетно игра. Аз също бях чел някъде, че може да се мине с рейс, но така и не го направих, помъчих се и по един друг начин, но пак не успях; може обаче и да е възможно при повече упоритост, затова ще го кажа: всъщност вместо рейс имах една пожарна в гаража до Pole position club. Някой може да ме оспори и да пита откъде я имам тази пожарна, нали мостовете са още затворени и пожарната се намира в Downtown? Отговорът е, че в близост до фара има един Rampage с коктейл Молотов и като се почне да се играе по него, пожарната се появява. Сложих я в гаража и после с нея минах и мисиите с пожарната, както съм споменал в третия си пост. Нещо не ми се търсеше рейс и се пробвах с нея, но не успях пък и в интерес на истината не се занимавах много с това. По-късно обаче и аз успях да се прехвърля с PCJ-то с помощта на лодката. Само да уточня: взех онази лодка, която е с една въртяща перчица отзад, вече не и помня името само, че аз я паркирах с кърмата към мястото където няма ограда. След 5 или 6 неуспешни опита накрая се получи и направих по този начин и аз 34 уникални скока.... :arrow:
Ачо А написа:
от покрива на големия хотел в downtown с 3-те гаража и хелито скочих с един sanchez.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2799/6838004442359762731250421927BP7WsCMOn2CGGL3kINUf.JPG
тук се показва от къде трябва да се скочи каде трябва да се призими мотора и първия трамплин от който се стига до следващ и така до скока от който се презимяваш на покрива с прожектора.
това е. ако успея да направя още нещо ще пиша.

:arrow: ...по нататък обаче измислих начин да мина още един скок и вече имам 35 уникални скока и 44 % в статистиката на незапочната сюжетно игра. Идеята ти на тази снимка, която си дал, не е лоша и ти по този начин по-нататък минаваш (извън мисия) всъщност последният от трите уникални скока, които са включени по принцип в мисията “G-spotlight” (Друг е въпросът, че мисията може да се мине и с хели без скоковете...). Едва ли си минал първия уникален скок извън мисия, пък и наистина засега не виждам начин това да е възможно да се направи. Предполагам обаче, че другият уникален скок, който не си минал е именно и вторият от тази мисия. Аз обаче намерих начин да мина и втория уникален скок при който се скача от болницата, имам предвид разбира се извън мисия. Отидох и взех Packer-a в района на пристанището и го паркирах зад болницата, на пътя който минава покрай входа на една от високите сгради. Паркирах го не много близо зад болницата, това вече си е по усмотрение. После се засилих с PCJ 600 и скочих. Имах няколко неуспешни опита, но при първият ми и последен успешен опит, защото оттогава не съм прeигравал ситуацията се получи така, че моторът се приземи на покрива на болницата, но Томи изхвърча и падна на земята. Тогава отидох на покрива на гаража в Downtown, взех хеликоптера и с него кацнах на покрива на болницата. PCJ-то беше там и си направих безпроблемно и 35-я скок. :rock:

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009, 18:04 
Аватар

това го пробвах и аз но със такси и успях. трябва като се качи таксито на камиона да натиснеш клаксона и да полетиш. не го споменах защото имах много неуспешни опити и чак сега успях.
така можеш да отидеш на другия остров от киностудиото.

Цитат:
от пристанището дето кортез държи яхтата си взех лодка и я паркирах с носа към мястото където няма ограда. после с pcj-то което стои на пристанището се качих върху лодката, преминах големите заключени метални врати и скочих с мотора от другия край. този начин е малко труден. същото може да се направи и ако във водата се избута голямо превозно средство примерно рейс.

с помоща на голямо превозно средство можеш да преминеш от другата страна и в началото на играта а от там да вземеш лодка и да плуваш до другия остров.

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009, 23:21 
Сериозен

Ачо А написа:
с помоща на голямо превозно средство можеш да преминеш от другата страна и в началото на играта а от там да вземеш лодка и да плуваш до другия остров.

Аз както казах направих няколко опита с пожарната и се отказах въпреки, че тогава целта ми не беше преминаване в другата част, а двата уникални скока. И в двата случая обаче действията с избраното голямо превозно средство са все същите. Ти лично правил ли си го? Просто искам да знам със сигурност дали работи този начин за преминаване от другата страна.

Едит: Понеже отново не ми се занимаваше с употребата на големи превозни средства, преди малко реших да пробвам, дали не може да се използва като разновидност на опита да се мине мине отвъд затворените метални врати с такси и успях, :D начинът работи, дори при мен се получи от първия път. Засилих се, скочих някак диагонално и после без много да се бавя във въздуха отворих вратата. Томи падна на земята на самата пътека, а таксито във водата.

Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Авг 2009, 07:19 
Аватар

Цитат:
Аз както казах направих няколко опита с пожарната и се отказах въпреки, че тогава целта ми не беше преминаване в другата част, а двата уникални скока. И в двата случая обаче действията с избраното голямо превозно средство са все същите. Ти лично правил ли си го? Просто искам да знам със сигурност дали работи този начин за преминаване от другата страна.

правил съм го няколко пъти. ако томи се удави взимаш линейката и пак става.

Цитат:
Едит: Понеже отново не ми се занимаваше с употребата на големи превозни средства, преди малко реших да пробвам, дали не може да се използва като разновидност на опита да се мине мине отвъд затворените метални врати с такси и успях, начинът работи, дори при мен се получи от първия път. Засилих се, скочих някак диагонално и после без много да се бавя във въздуха отворих вратата. Томи падна на земята на самата пътека, а таксито във водата.

и аз съм го пробвал но все оцелвах водата :x .

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юли 2012, 05:58 
Сериозен

Постнато първоначално на 16/12/2009.
Oтдавна се канех да направя клип относно начина за преминаване на втория остров във :VC: в началото на играта с помощта на линейката. Напоследък обаче бях зает предимно с клипове на друга тематика и това беше останало на малко по-заден план. Днес най-после реших да покажа и този начин. Според мен огромното мнозинство от хората играят :VC: по нормалния начин в смисъл, че не на всеки му се занимава с това да минава от другата страна на неотворени мостове. Това обаче е един изключително лесен начин, пробвайте го. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=MlDtE4T7PYQ

П.П. Това е третият начин за преминаване оттатък, на който показвам клип. Предишните ми клипове може да намерите в предходните ми мнения по темата.

Еdit: 13/07/2012
vasil_72 написа:
Doddy написа:

Браво, ето някой най-после да каже някакъв начин за минаване "отвъд". Аз не съм пробвал този начин и някой ден ще опитам.

След около 2 години и половина този ден дойде, :) и ето че успях да премина на другия остров използвайки начина, който Doddy е описал. Ето го и клипа:
http://www.youtube.com/watch?v=1Pf6PCc2a6I

Еdit: 16/07/2012
Ето и още един начин за преминаване на втория остров във :VC: за който доскоро не знаех:
http://www.youtube.com/watch?v=LLhXk3ckyG4

Последна промяна vasil_72 на 01 Яну 2013, 16:16, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юли 2012, 08:02 
Прекаляващ
Аватар

Последният е просто уникален :D не знаех че може да се мине през тази ограда :D

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 14 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа