Stunts

Розовото не е само за момичета ! Мечтите на Томи се сбъдват тук.

Модератор: GTA-BG Модератори

Iv4
Регистриран: 23 мар 2009, 23:23

Stunts

Мнение от Iv4 » 02 апр 2009, 14:03

Ще ми кажете ли как да си гледам и качвам в интернет записаните стънтове. Аз ги записвам с F2 и после незнам какво да правя.

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Re: Stunts

Мнение от stallion » 02 апр 2009, 14:12

Едно на ръка че темата май не е въобще правилна, друго е че поне можеше едно ясно заглавие да дадеш, освен това май е за :VC: Рандъм проблеми а не за основен раздел..... :roll:
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 02 апр 2009, 14:25

Този форум ептен заприлича на "Искрено и лично" :mhihi: то не бяха тъпи въпроси то не бяха разни "Молитби"
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

NoBLe
Сериозен
Регистриран: 08 дек 2007, 13:53

Мнение от NoBLe » 02 апр 2009, 14:55

bobi_tes написа:Този форум ептен заприлича на "Искрено и лично" :mhihi: то не бяха тъпи въпроси то не бяха разни "Молитби"
Ти пък най-малко имаш думата тука! По темата - с F2 не се записват клипове само повтаря последните няколко секунди от геймплея. Ако искаш да записваш видеота ползвай фрапс или някоя подобна програма.

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 02 апр 2009, 19:24

Браво добре му го обясни дано да те е разбрал нещо ми се струва че не разбира много много от правене на клипове?

Потребителски аватар
jape
Vice Cop
Регистриран: 22 юни 2004, 14:44

Мнение от jape » 02 апр 2009, 19:32

Iv4 написа:Ще ми кажете ли как да си гледам и качвам в интернет записаните стънтове. Аз ги записвам с F2 и после незнам какво да правя.
Записването с F2 е само в играта, за да направиш клип като файл който може да се качва в интернет ти трябва програма.

Програмата е Fraps, след като се запишат се конвертират за да станат по-малки и да могат да се качват в интернет, за начало пробвай с Windows Movie Maker, има го вграден в Windows. Също така като записваш играта трябва да е на ниска резолюция за да не сече записаният клип. Това е най-простият начин по който мога да ти го обесня.

Iv4
Регистриран: 23 мар 2009, 23:23

Мнение от Iv4 » 02 апр 2009, 21:14

Пак задавам тъпи въпроси, но как се конвертират? :oops:

NoBLe
Сериозен

Мнение от NoBLe » 02 апр 2009, 21:27

Iv4 написа:Пак задавам тъпи въпроси, но как се конвертират? :oops:
1.Отваряш Movie Maker.
2.Import Video>Избираш си клипа.
3.Ако е голямо ще се раздели на няколко части. Една по една (подред) ги слагаш в долната лента.
4. Save to my computer.

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 02 апр 2009, 21:43

Iv4 написа:Пак задавам тъпи въпроси, но как се конвертират? :oops:
Aз също бях много зле с тези клипове, но се научих да правя поне най-елементарните неща. Аз използвам за конвертиране VirtualDub 1.7.5 може вече и по-нови версии да има, но ме мързи да ровя след като и тази ми върши работа. Потърси за тази из нета и все някак ще се научиш как да конветираш, щом и аз се научих.....Иначе за заснемането на самите клипове и аз използвам Fraps :D

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 02 апр 2009, 21:49

То много хора ползват фрапс тя е една много добра програма просто трябва да я регистрираш за да не снимаш през 30 сек. :wink:

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 02 апр 2009, 21:54

bobi_tes написа:То много хора ползват фрапс тя е една много добра програма просто трябва да я регистрираш за да не снимаш през 30 сек. :wink:
Mи не знам, на мен Tam Olin ми изпрати линка за фрапса по скайпа, иначе да, първоначално снимах за по 30 секунди това, което бях намерил аз в нета, но тази която той ми прати с нея мога да си снимам докато ми се запълни харда и то без никакви регистрации 8)

NoBLe
Сериозен

Мнение от NoBLe » 02 апр 2009, 21:59

http://zamunda.net/details.php?id=159527&hit=1 Ето ви регистрирана версия.

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 02 апр 2009, 22:07

Предполагам всеки може да си регне фрапса но щом този е регистриран още по-добре няма другите да си губят времето с регистриране :wink:

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен
Регистриран: 08 яну 2009, 16:13

Мнение от Ton4o » 02 апр 2009, 22:37

bobi_tes написа:Предполагам всеки може да си регне фрапса но щом този е регистриран още по-добре няма другите да си губят времето с регистриране :wink:
Да, но регистрацията струва пари, така че е по-добре да си изтеглим версията от замунда. :wink:

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 03 апр 2009, 20:08

jape написа:
Iv4 написа:Ще ми кажете ли как да си гледам и качвам в интернет записаните стънтове. Аз ги записвам с F2 и после незнам какво да правя.
Записването с F2 е само в играта, за да направиш клип като файл който може да се качва в интернет ти трябва програма.

Програмата е Fraps, след като се запишат се конвертират за да станат по-малки и да могат да се качват в интернет, за начало пробвай с Windows Movie Maker, има го вграден в Windows. Също така като записваш играта трябва да е на ниска резолюция за да не сече записаният клип. Това е най-простият начин по който мога да ти го обесня.
Да и той има 2 избора на програми. Първия избор е нормаллна програма за конвертиране на видео файлове (Xilisoft Video Converter, Total Video Converter etc.) а вторият избор му е програма за видео едитинг (Sony Vegas, Adobe Premiere Pro etc.) Аз лично предпочитам програма за видео едитинг но като за него да е по просто по добре да си свали обикновен видео конвъртер.

Отговори

Върни се в “GТА VC: Основен Раздел”