как да стана хаванец

Розовото не е само за момичета ! Мечтите на Томи се сбъдват тук.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ачо А
Регистриран: 05 май 2008, 14:19

как да стана хаванец

Мнение от Ачо А » 18 юни 2009, 19:29

в little havana има едно магазинче за дрехи. в мисията в която трябва да гръмнеш една катафалка трябва да се преоблечеш в хаванско облекло от този магазин. слет мисията между дрехата и мен се появява невидима преграда и не мога да я достигна . ако някой знае как да взема дрехата нека ми каже

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: как да стана хаванец

Мнение от LibertyCityStories » 18 юни 2009, 21:26

хаха,и при мен на един сейф се получи така,а на другия ми беше точно срещу вратата и можех да я вземам но иначе тая невидима преграда винаги си я има.странно защо се получава това нещо понякога дето дрехата е на място така че да не може да се взема

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 18 юни 2009, 21:37

Ачо А написа:в little havana има едно магазинче за дрехи. в мисията в която трябва да гръмнеш една катафалка трябва да се преоблечеш в хаванско облекло от този магазин. слет мисията между дрехата и мен се появява невидима преграда и не мога да я достигна . ако някой знае как да взема дрехата нека ми каже
На този твой сейв никога вече няма да можеш да вземеш тази дреха. Трябва като се играе играта мисиите, които започват там в Литъл Хавана да ги изиграеш след като си минал и финалната мисия, на която си убил и Сони Форели и мисиите при имотите. Едва тогава мини и тези мисии и тогава няма да имаш невидима преграда за тази дреха. :wink:

Потребителски аватар
Ачо А

Мнение от Ачо А » 19 юни 2009, 10:59

а няма ли начин да се преминава през стените. с бъг или нещо друго?

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Мнение от Ruder » 19 юни 2009, 13:35

vasil_72 написа:
Ачо А написа:в little havana има едно магазинче за дрехи. в мисията в която трябва да гръмнеш една катафалка трябва да се преоблечеш в хаванско облекло от този магазин. слет мисията между дрехата и мен се появява невидима преграда и не мога да я достигна . ако някой знае как да взема дрехата нека ми каже
На този твой сейв никога вече няма да можеш да вземеш тази дреха. Трябва като се играе играта мисиите, които започват там в Литъл Хавана да ги изиграеш след като си минал и финалната мисия, на която си убил и Сони Форели и мисиите при имотите. Едва тогава мини и тези мисии и тогава няма да имаш невидима преграда за тази дреха. :wink:
и аз имах същия проблем мерси че каза как да се оправя преди да си разваля сейфа с уникалните коли които все още сабирам
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 19 юни 2009, 13:39

Литъл хавана в DownTown ли се намираше?Благодаря Предварително.
Аз намерих една дришка на мафиот много е яка 8)
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Мнение от Ruder » 19 юни 2009, 14:41

bobi_tes написа:Литъл хавана в DownTown ли се намираше?Благодаря Предварително.
брей кво откритие :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нив не знаехме за нея :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
Ачо А

Мнение от Ачо А » 19 юни 2009, 14:55

и аз имах същия проблем мерси че каза как да се оправя преди да си разваля сейфа с уникалните коли които все още сабирам
аз пък събрах уникалните коли, превъртях :VC: на 100%, събрах няколко милиона, накупих си всякакви оръжия и т.н.
ся май пак ша го правя :(

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен
Регистриран: 01 юни 2008, 15:50

Мнение от Unlimited » 19 юни 2009, 14:57

Ruder написа:
bobi_tes написа:Литъл хавана в DownTown ли се намираше?Благодаря Предварително.
брей кво откритие :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нив не знаехме за нея :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Това не е нище в сравнение с моята LODKAAAAAAAA! :)
Ачо А написа:
аз пък събрах уникалните коли, превъртях :VC: на 100%, събрах няколко милиона, накупих си всякакви оръжия и т.н.
ся май пак ша го правя :(
Малко объркахме темата, а? :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ачо А

Мнение от Ачо А » 19 юни 2009, 17:38

самата дреха се казва хавана. пише го отгоре. и не съм споменавал хаваите.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 19 юни 2009, 18:10

а аз да поясня че Little Havana е една част от втория голям остров,а Downtown е съвсем друга част от същия остров,а не както някой изръси глупостта че едното се намирало в другото.Downtown от английски означава център на града,но вие разбирате какво е център на града,затова не се чудете що той се намира чак на края на острова,а се нарича Downtown

Потребителски аватар
Ачо А

Мнение от Ачо А » 23 юни 2009, 12:23

Трябва като се играе играта мисиите, които започват там в Литъл Хавана да ги изиграеш след като си минал и финалната мисия, на която си убил и Сони Форели и мисиите при имотите. Едва тогава мини и тези мисии и тогава няма да имаш невидима преграда за тази дреха.
мисията с катафалката или мисиите от стареца с кафенето в little havana
то всъщност ако не си минал мисията с катафалката няма да ти се отключат мисиите с кафенето

Отговори

Върни се в “GТА VC: Основен Раздел”