Hunter-а не се появи

Розовото не е само за момичета ! Мечтите на Томи се сбъдват тук.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Hunter-а не се появи

Мнение от Ruder » 02 юли 2009, 18:33

събрах всички 100 скрити пакета но Hunter-a не се появи нито във военната база нито в Ocean Beach от какво може да е това
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен
Регистриран: 01 юни 2008, 15:50

Re: Hunter-а не се появи

Мнение от Unlimited » 02 юли 2009, 18:43

Понякога е там, понякога не, споко все ще дойде 8)
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 02 юли 2009, 18:45

Unlimited написа:Понякога е там, понякога не, споко все ще дойде 8)
вече хиляди пъти проверявам и все го няма :x :x :x

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 02 юли 2009, 19:12

Той за тва не идва, щото си нетърпелив! :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 02 юли 2009, 19:39

Hunter не идва след 100 скрити пакета.аз никога не съм ги намирал и 100-те,най-много 97,и от доста преди това го имам във военната база.имаше друго от което зависеше появяването му но не си спомням какво,спомням си че на 90 скрити пакета се появяваше Rhino във военната база

Потребителски аватар
MitakoBG
Напреднал
Регистриран: 25 дек 2008, 19:43

Мнение от MitakoBG » 02 юли 2009, 19:40

Превъртане на играта.... това е.
Изображение

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 02 юли 2009, 20:44

Не знам наистина какъв е проблемът, би трябвало да се появи точно след намирането на 100-те пакета, независимо докъде си стигнал с играта. Аз съм пробвал и съм събирал 100-те скрити пакета, без да правя абсолютно нищо друго, има си начини да се мине на втория остров на неотворени мостове и съм пуснал и тема за това. Отдавна беше и ако не се лъжа за 100-те пакета имах 6 % в статистиката и Hunter-a се появи във военната база. Ако вече го имаш там поради премината финална мисия, то тогава трябва да се появи втория на Оcean Beach и това е. Искам само да те питам къде го търсиш? Той се появява в дъното на военната база, а не на по-големия плац. Има и нещо друго, което се беше получило при мен. Когато първоначално снимах клипове на висока резолюция, се e случвало да отида до базата и наистина Hunter-a да не е там, :shock: сигурно защото, нещо Ram не ми е достигала, когато съм записвал. То наистина се усещаше осезателно, че РС-то ми товари. Налагаше се да правя едно кръгче и пак да се връщам и тогава Hunter-a се появяваше. Отдавна обаче записвам на възможно най-ниската резолюция и вече нямам такива проблеми. Когато съм на високата резолюция записи не правя, и Hunter-a винаги си е там, т. е. и двата са си на местата. Не знам дали си използвал чийтове и дали това би повлияло по някакъв начин, може би не е изключено. Аз не използвам. Спомням си, че LibertyCityStories беше писал в някаква тема, че при много чийтове започваш да се удряш в звездите, които са за изчистване на тревогата.

Потребителски аватар
MitakoBG
Напреднал
Регистриран: 25 дек 2008, 19:43

Мнение от MitakoBG » 02 юли 2009, 22:32

Е това са наградите, доколкото си спомням:
10 Броня
20 Бокс
30 М-16
40 Огнехвъргачка
50 Снайпер
60 някакво оръжие
70 Базуква
80 Sea Sparrow зад къщата на Diaz
90 Танк при военните
100 $500 000 награда и честитка :mrgreen:
Изображение

vasil_72
Сериозен

Мнение от vasil_72 » 02 юли 2009, 23:32

MitakoBG написа:Е това са наградите, доколкото си спомням:
10 Броня
20 Бокс
30 М-16
40 Огнехвъргачка
50 Снайпер
60 някакво оръжие
70 Базуква
80 Sea Sparrow зад къщата на Diaz
90 Танк при военните
100 $500 000 награда и честитка :mrgreen:
10 Броня
20 Резачка
30 Револвер
40 Огнехвъргачка
50 Снайпер
60 Минигън
70 Базука
80 Sea Sparrow зад къщата на Диаз
90 Taнк при военните
100 $100 000 награда и честитка :mrgreen:

Потребителски аватар
jape
Vice Cop
Регистриран: 22 юни 2004, 14:44

Мнение от jape » 03 юли 2009, 00:16

http://jeays.net/gta/gtavc-checklist.htm

Hidden Packages

* 1-10 (Body Armor)
* 11-20 (Chainsaw)
* 21-30 (Colt Python)
* 31-40 (Flamethrower)
* 41-50 (PSG-1 (Laser-scoped sniper rifle))
* 51-60 (Minigun)
* 61-70 (Rocket Launcher)
* 71-80 (Sea Sparrow spawns at Diaz mansion/Vercetti Estate)
* 81-90 (Rhino spawns at Army Base)
* 91-100 (Hunter spawns at Army Base)

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 03 юли 2009, 19:35

vasil_72 написа:Не знам дали си използвал чийтове и дали това би повлияло по някакъв начин, може би не е изключено. Аз не използвам. Спомням си, че LibertyCityStories беше писал в някаква тема, че при много чийтове започваш да се удряш в звездите, които са за изчистване на тревогата.
да,това се беше случило на сестра ми,аз когато играех и съм ползвал само чийта за плаване,щото с лодка не можех да мина една мисия дето събираш чекпоинтове по вода,и я минавах с кола :mrgreen: а сестра ми кат почне:оръжия,брони,leavemealone,и кво ли още не,то нямаше край,и веднъж пуска си сейфа и кво мислиш-иска да вземе антиполицайка(звездичка),минава през нея,че се наложи да се пребоядиса за да се отърве от куките,иска да мине всичките rampages и не може да ги взема,минава през тях,само с кръв и броня не беше пробвала дали също става така,но сигурно

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 03 юли 2009, 22:14

vasil_72 написа:Не знам наистина какъв е проблемът, би трябвало да се появи точно след намирането на 100-те пакета, независимо докъде си стигнал с играта. Аз съм пробвал и съм събирал 100-те скрити пакета, без да правя абсолютно нищо друго, има си начини да се мине на втория остров на неотворени мостове и съм пуснал и тема за това. Отдавна беше и ако не се лъжа за 100-те пакета имах 6 % в статистиката и Hunter-a се появи във военната база. Ако вече го имаш там поради премината финална мисия, то тогава трябва да се появи втория на Оcean Beach и това е. Искам само да те питам къде го търсиш? Той се появява в дъното на военната база, а не на по-големия плац. Има и нещо друго, което се беше получило при мен. Когато първоначално снимах клипове на висока резолюция, се e случвало да отида до базата и наистина Hunter-a да не е там, :shock: сигурно защото, нещо Ram не ми е достигала, когато съм записвал. То наистина се усещаше осезателно, че РС-то ми товари. Налагаше се да правя едно кръгче и пак да се връщам и тогава Hunter-a се появяваше. Отдавна обаче записвам на възможно най-ниската резолюция и вече нямам такива проблеми. Когато съм на високата резолюция записи не правя, и Hunter-a винаги си е там, т. е. и двата са си на местата. Не знам дали си използвал чийтове и дали това би повлияло по някакъв начин, може би не е изключено. Аз не използвам. Спомням си, че LibertyCityStories беше писал в някаква тема, че при много чийтове започваш да се удряш в звездите, които са за изчистване на тревогата.
не знаех че за да се появи Hunter-a до Ocean Beach трябва да се мине финалната мисия защото преди събирах пакетите след като превъртя играта но тъй като не бях цъкал :VC: от доста време бях забравил къде точно е местоположението на Hunter-a във военната база но сега го намерих за което много благодаря :D иначе преди като играх с чийтове (сега не чийтвам) я бях превъртял на 100% без никакви проблеми въпреки че яко чийтвах

vasil_72
Сериозен

Re: Hunter-а вече се появи

Мнение от vasil_72 » 03 юли 2009, 23:27

Ruder написа:не знаех че за да се появи Hunter-a до Ocean Beach трябва да се мине финалната мисия защото преди събирах пакетите след като превъртя играта но тъй като не бях цъкал :VC: от доста време бях забравил къде точно е местоположението на Hunter-a във военната база но сега го намерих за което много благодаря :D иначе преди като играх с чийтове (сега не чийтвам) я бях превъртял на 100% без никакви проблеми въпреки че яко чийтвах
Положението с появяванията на Hunter-ите е следното. Винаги първият се появява в базата, а втория след това на Ocean Beach. Ако първо минеш финалната мисия първият ще се появи в базата, после като събереш пакетите вторият ще се появи на Ocean Beach.
Aко първо събереш пакетите, пак първо в базата ще се появи първият Hunter, a после като минеш финалната мисия - вторият пак на Ocean Beach. Mисълта ми е, че можеш да имаш Hunter или само в базата, или и на двете места. Не може обаче да имаш Hunter само на Оcean Beach, това е положението. :-|

Отговори

Върни се в “GТА VC: Основен Раздел”