Vice City не се пуска

Розовото не е само за момичета ! Мечтите на Томи се сбъдват тук.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Vice City не се пуска

Мнение от A.T.L. » 06 фев 2012, 12:11

Проблема е в това, че когато цъкна два пъти на иконката на VC не става нищо... абсолютно нищо. Все едно съм цъкнал във въздуха. до мишката се показва онова синьо кръгче за секунда и това е. Играта си вървеше нормално. От няколко месеца не съм играл VC и сега реших да я пусна и незнайно защо не ще да тръгва. Може да е нещо елементарно но ако може някой по - вещ да ми помогне защото си нямам на идея какъв е проблема.
Windows 7 32 bit

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Re: Vice City не се пуска

Мнение от A.T.L. » 03 мар 2012, 17:30

Мерси за помощта.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 03 мар 2012, 22:21

Мен ме знаете, че където мога - помагам и също така обърнах внимание и на тази тема, но като нямам никакъв отговор, какво да напиша? Знам, че точно от мен не изискваш помощ, а като цяло от всички, но всеки тук е на принципа - прочети (ако те впечатли) - оспами или подмини (ако не те впечатли). Форумът не е много активен, спряха да се пускат модове за поредиците на GTA, не знам обществото накъде отива... :|

Малко по темата: аз също съм с ОС като твоята и на мен също не ми тръгва. Та, също като теб, и аз се интересувам от отговор по темата.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 04 мар 2012, 00:01

Напоследък нищо не върви, цялата OS тре'а да я махам че battlefield 2 и Dirt 3 не се сейфат, имах проблеми със san andreas, Vice City Cam Hack вече не върви и сумати други неща не ми вървят. Или имам вирус и някой яко се е'ава с мен или ще си сменя OS апък и да анемам вирус пак ще си сменя OS че вече полудявам.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 04 мар 2012, 10:52

Cam Hack за да ти върви, трябваше някакъв DLL да пуснеш в System32, но забравих кой точно. За San Andreas - би трябвало с HOODLUM да нямаш ник'ви проблеми. Относно BF2 и D3 - не знам, може някой друг да ти помогне.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 04 мар 2012, 12:20

Проблема не е в никакви DLL нито други глупости а точно в ОС а спрямо BF2 и Dirt 3 проблема е в името на os или на компютъра или на администратора (не знам как точно се води). Това име е на български а игрите не могат да го разчетът а то не може да се сменя по никакъв начин защото се задава при инсталирането на os и дори да си смениш името на акаунта, името на ос си остава същото. А Cam Hack дава такава грешка защото няма какво да измисли. Така беше и с енгри бърдс на компа на сестра ми и още няколко програми. В Cam Hack например онзи файл го имам а тая грешка пак ми се появява (теглил съм я от няколко надежни сайта).

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 05 мар 2012, 21:49

Нещо ми подсказва, че проблема тук е между монитора и стола...
Изображение

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 09 мар 2012, 17:23

Проблема сигурно е бил в настройките - играта вече върви но трябваше да изтрия "gta_vc.set" файла в Документи/GTA Vice City User Files. Какво ли съм направил?

А относно камхак-а проблема се оправя като отвориш cmd и пишеш "regsvr32 dx8vb.dll" (без кавичките).

Отговори

Върни се в “GТА VC: Основен Раздел”