последните мисии

Кажете къде заседнахте или какво подкарахте ? Похвалете се с нещо или посъветвайте някой.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
eminem2007
Новодошъл
Регистриран: 06 яну 2008, 17:35

последните мисии

Мнение от eminem2007 » 14 фев 2008, 19:22

за да стигнеш до последните 2 мисии на играта задължително ли е да си минал всички други щото минах тия на кубинците и на хаванците а последните не се отключват???
ReSpEcT foR kInGsIze !!!!!

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Re: последните мисии

Мнение от vasil_72 » 14 фев 2008, 19:33

eminem2007 написа:за да стигнеш до последните 2 мисии на играта задължително ли е да си минал всички други щото минах тия на кубинците и на хаванците а последните не се отключват???
Може би имаш предвид мисиите Cap the collector и Keep your friends close. Трябва задължително да си минал двете мисии при печатницата, оттам да имаш доход и освен това от още минимум пет места. И ще те викнат при печатницата и така ще ти дадат предпоследната мисия, и после Ланс ще те викне в имението ти за последната. :ramp:

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 20 фев 2008, 18:06

Трябва да направиш 50 процента от играта и ще ти се обадят за последните две мисии. Следи си статса.

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 20 фев 2008, 19:08

vesko18 написа:Трябва да направиш 50 процента от играта и ще ти се обадят за последните две мисии. Следи си статса.
Това за 50-те % в статистиката не е вярно. Просто Eminem 2007 трябва да направи това, което писах по-горе, а именно: трябва да започне да получава доход от минимум 6 придобити имота, като единият имот трябва да бъде задължително печатницата и тогава ще му се обадят за последните мисии, без да има значение това какъв процент е направил до момента в играта.
Виж, тук имам снимка на статистиката,
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/358/89287_977.BMP
на която съм минал мисията Keep your Friends Close, т. е финалната, а играта ми е само на 22 %. Разбира се, тук аз съвсем умишлено съм избягвал да минавам онези мисии, които не водят към финалната. Целта ми беше да поставя рекорд за най-нисък процент, при премината финална мисия. Искам само да кажа, че aко при теб последните мисии са се появили при 50 % статистика или някъде около 50 %, то това е напълно обичайно, но въобще не е задължително условие да имаш петдесетака за да получиш предпоследната и финалната мисии.

Отговори

Върни се в “GТА VC: Дискусии Мисии”