GTA Vice City - Книга на рекордите за PC

Кажете къде заседнахте или какво подкарахте ? Похвалете се с нещо или посъветвайте някой.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Re: GTA Vice City - Книга на рекордите за PC

Мнение от Ruder » 12 юни 2010, 17:18

gabrovo94 написа:Имам предвид рекорда на vasil_72.
Ако си сейфал няма да стане.Иначе е възможно към края да проваляш мисията и да почваш отначало но ако я минеш - край :wink:
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
gabrovo94
Напреднал
Регистриран: 20 мар 2010, 09:00

Мнение от gabrovo94 » 12 юни 2010, 17:50

И аз така си помислих,че не трябва да я минавам.Благодаря за отговора.
Изображение
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 04&start=0

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 13 сеп 2010, 12:30

Не знам дали някой се е замислял за това,затова ще го кажа сега и тук.Значи,на състезанието Hotring мисля че е редно за рекорд на обиколка да се дава снимка по време на играта а не на статистиката,защото ето вижте направих клипче на което се вижда че времето ми за обиколка е 15.11,а в статистиката ми показва че е точно 15 секунди.държа това да се отбележи,защото един тип се мъчи да ми поставя условия че щял да ми добави рекордите за GAT 3 в GTAForums ако съм си бил направил времето за обиколка на въпросното състезание на 14,щото според него 13 секунди което съм дал за най-добро било нереално.А всъщност излиза че не е 13 но не е и 14 както той ме кара да го направя,а вероятно е 13 секунди и някви стотни.И още повече че при това което излиза сега,че времето в статистиките на играта е невярно,излиза и че неговото време както и на много други хора не е 14.00 секунди а дори по-слабо,14 секунди и някви стотни.Аз много се надявам да повторя някога това време от 13 секунди,и да му покажа всъщност снимка от във играта,зада види че все пак времето ми е под 14 секунди.Е ако си пазех сейфа,можех и просто да си го пусна пак и да снимам времето си от началото на състезанието когато го показва,там щеше да е истинското ми време.Не съм сигурен,но може би това е единственото състезание във всички GTA в което времето се измерва с точност до стотни от секундата

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 13 сеп 2010, 13:09

сега се сетих че обиколката ми е 14.91 и мисля че бях дал и снимка от играта и от статистиката иначе не мога да дам друга тъй като преди 1 месец ми изгоря хард диска и сейфа с рекордите отиде по дяволите :(

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 13 сеп 2010, 13:12

Ruder написа:сега се сетих че обиколката ми е 14.91 и мисля че бях дал и снимка от играта и от статистиката иначе не мога да дам друга тъй като преди 1 месец ми изгоря хард диска и сейфа с рекордите отиде по дяволите :(
И мене за всички сейфове на всички игри ме е яд.на GTA 3 рекордите от RC Toyz ми бяха повечето на стария сейф,тука на VC също доста са ми там,на SA също доста ми заминаха,макар че на 3 и SA сега играейки отново поставям нови рекорди.Мисля в скоро време и на VC да се потрудя пак малко.
Между другото установих и че да кажем както сега времето казваш че ти е 14.91,в статистиката ще ти го закръгли на 14.00 а не на 15.00 макар че е по-близко до 15.00.демек мислех че ако стотните са до 50 ще го закръгли към по-малката стойност,а ако са над 50 ще го закръгли към по-голямата,но не е така,във всички случаи го закръгля към по-малката.
Междувременно новото ми най-добро време на Hotring-3:15.Васко,как правиш време с цели 9 секунди по-добро :shock: начи,стигнал съм до извода че Hotring е по-зле и от Bloodring,че те не спират да се блъскат в тебе,сякаш това е целта :evil:
Изображение
Изображение
Сложи която искаш за доказателство.
Само да попитам разрешено ли е да позлвам версията на играта дето е премахнато аудиото,доколко знам само то е махнато.просто щото много ме дразни оня гадния коментатор дет само дрънка глупости и ми надува главата.най ме дразни като каже "Drama folks,sure is drama" :mhihi:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 13 сеп 2010, 15:47

WOWOWOWOW
не съм го очаквал,но мисля че поставих нов световен рекорд измествайки от върха Васко :D
направих 3:05 на Hotring,като в този опит най-добрата ми обиколка беше 15.11,но на предишния опит поставих 15.01 така че моля тези постижения да бъдат добавени към книгата,и мисля че за рекордите за обиколка е редно да се приемат само снимки от играта а не от статистиките,щото както казах те са по-точни.в такъв случай ще отстъпя върха но поне всичко ще е честно.който си пази сейфа,нека ис пусне състезанието и да направи снимка по време на началото на състезанието когато се показва най-доброто постижение.тогава със сигурност на Васко времето не е 14.00 :) ,а мойто не е точно 13.00,но вече не разполагам с него сейф и ще трябва да се задоволя с 15.01.ето доказателствата,първото е обиколката,а второто общото време
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 13 сеп 2010, 21:42

Ако не си забелязал Васко отдавна е направил 3:08 ако го подобриш те признавам
и все пак браво за рекорда :)
Последна промяна от Ruder на 13 сеп 2010, 21:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 13 сеп 2010, 21:44

Ruder написа:Ако не си забелязал Васко отдавна е направил 3:08 ако го подобриш те признавам
А ти прочете ли кво съм написал и погледна ли снимките,аз направих 3:05,нещо да имаш да ми кажеш :lol: на Васко най-доброто време е 3:06 а не 3:08,но пак го минах :razz:

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 13 сеп 2010, 21:52

LibertyCityStories написа:
Ruder написа:Ако не си забелязал Васко отдавна е направил 3:08 ако го подобриш те признавам
А ти прочете ли кво съм написал и погледна ли снимките,аз направих 3:05,нещо да имаш да ми кажеш :lol: на Васко най-доброто време е 3:06 а не 3:08,но пак го минах :razz:
Не го бях забелязал :) Много жалко иначе че играта брои главичките с плажната топка само до 250 а в този рекорд бях най-добър :(

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 13 сеп 2010, 21:56

Ruder написа:
Не го бях забелязал :) Много жалко иначе че играта брои главичките с плажната топка само до 250 а в този рекорд бях най-добър :(
Ми да кажем ако не ти е слаб кат на мене компа,направи видео на опита си,от самото начало записвай,и и после си ги преброй и ги пиши на видеото :mhihi: и ше се види колко са,и може пък да признаят рекорда за най-добър :razz: ама не знам колко място ше ти трябва на компа за видеото :mhihi: ама вярвам имаш много,ама пък после трябва да го смаляваш и да го делиш на части щото както знаеш има и лимит за времетраене на видеото и за големината на файла в сайтовете за хостване на видео.
А между другото,сега вече признаваш ли ме :lol: :D

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 13 сеп 2010, 22:00

Ruder написа:а между другото,признаваш ли ме :lol: :D
е, как иначе :lol:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 14 сеп 2010, 14:39

Ruder написа:е, как иначе :lol:
Мерси.това значи много за мен,да победя GTA Vice City Master-а в собствената му игра,защото мисля че състезанието като цяло е лесно за минаване,но става ли дума за поставяне на максимално кратко време,мисля че предизвикателството е голямо.Надявам се че Master-а се гордее с мен за това че го победих,макар и само в едно изпитание.Той е един от GTA идолите ми,възхищавам му се за това в колко дисциплини е пръв на тази игра,само погледнете в Cyberscore и ще разберете.Надявам се и аз да пожъна същия успех в GTA 3
EDIT:изравних Васко на върха в класацията за състезанието Terminal Velocity-39 секунди,и виждам как на някои места изпреварвам времето но по-нататък може би от вълнение губя време и накрая все 39 секунди,може би това е абсолютния максимум и може би и за другите състезания Васко го е постигнал,така че надали има смисъл да се пробвам,но все пак ще поиграя,за каузата както той казваше :razz:
Изображение
Ето още няколко рекордчета и сред тях още един с който бих отново мастъра в собствената му игра(съжалявам че все така се изразявам ама ме кефи как звучи :mhihi: )
Мастъре добавяй :mhihi:
Terminal Velocity-0:39
Ocean Drive-0:49
Border Run-1:11
Capital Cruise-1:20
Tour-1:50
V.C. Endurance-3:40(You're down,Master :mhihi: :rock: )
Изображение
Изображение
Да не забравиш да сложиш и другата ми победа-3:05 на Hotring

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 14 сеп 2010, 19:56

Гледах няколко пъти клиповете, и всичко ми се струва реално. Поздравления за постигнатите резултати. Бях се усъмнил в теб, защото наистина имаше доста сериозни опити за измами именно със снимки в Syberscore. На клиповете нещата изглеждат добре. Поздравления още веднъж и успех в поставянето на нови рекорди. :D
Последна промяна от vasil_72 на 16 сеп 2010, 00:24, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 14 сеп 2010, 20:39

Аз да си кажа моята гледна точка.Значи,за разучаването на трасетата може би ми помогна това че не съм ги забравил напълно,и сега не започвам да ги разучавам от нулата а от някакво определено ниво,има трасета които в действителност съм ги забравил почти напълно,и вчера когато започнах да играя отначало на всички състезания правех сравнително бавни времена,макар че почти винаги съумявах да завърша първи.И може би и това че по цял ден седя пред компютъра(за жалост) също ми помогна в бързото свикване,щото смея да твърдя наистина за два дена свикнах доста с управлението на уникалния Angel,и ето го резултата,на V.C. Endurance.А на Hotring в интерес на истината доброто ми време се дължи на това че изгледах клипа ти(на Васко говоря),и разбрах че вместо да карам с почти максимална скорост далеч от вътрешната ограда,по-ефективно е да карам по-бавничко но плътно до нея.Между другото вчера почнах отначало с PCJ 600,преди да мина на Angel,даже по едно време се кефех щото ми се струваше че някак си правя по-добри времена от твоите,а като излязах от играта и видях че съм с 5-6 до 9-10 секунди зад теб навсякъде :mhihi: .Но ето че пък на Alloy Wheels of Steel сега трудно и рядко постигам собственото си най-добро постижение от 1:02 и все още въобще не мога да мисля за твоето 1:01,даже поправи ме ако греша но ти сякаш беше слязъл и под минута.А на Terminal Velocity трудно изравних твоето 0:39 но след това почти на всеки опит го постигам стига да карам добре и да не се блъскам в други коли.Но както казах,на едно място си правя проверка и ми се струва че изпреварвам времето но нататък го губя,и така и не мога да слязна под 0:39.А между другото точно този тип който спомена ми писа че не ми вярва за рекорди.в Youtube ми писал това

Aug 26, 2010
hi icofarfus or libertycitystories, what's up?
hey, please explain me something. sometimes u make middle-rate vids like san andreas 8track 5:08 or gta iii patriot playground 155 sec and the other day u post wr screenies like vice city hotring lap 13.00 sec or gta iii multistorey mayhem 62 sec. so why don't u make vids of ur records???????

Sep 05, 2010
hi,

let's make a deal. u change ur 13 sec to 14 sec for ur vc hotring lap time at cyberscore and i date up the table in the gtaforums gta iii record book.
what do u say? come on, i don't say u cheated, maybe it was some kind of glitchscore or something.

ah, and i had 44 sec at a ride in the park, not 41.

И това е причината да си променя рекорда за обиколка на Hotring.Но пък настоявям тогава всички които участват в класацията в Cyberscore,а и тук,да си дадат времената в секунди:стотни да видим точните ви постижения.Твоето го видях в GTAForums-14.56 ли беше не помня :mrgreen: така че и между 14 и 14.56 има цяла половин секунда разлика,което не мисля че е малко.
А между другото за пръв път имам 3-те GTA едновременно на компа,и днес когато запръв път след инсталацията на VC пуснах GTA 3 играта пак почна да сече както преди,е,малко по-добре вървеше но пак си имаше сеч,а VC пък си върви добре,но след като пуснах GTA 3 на VC пък почнаха да ми сградите както ставаше преди.какъв е такъв моя компютър не мога да го разбера,кви са тез аномалии не знам.
А оня нека се яде,хич не ми пука,като му пречат рекордите ми да не им обръща внимание,за мен са си достоверни.Ако можех вярвай ми щях да правя клипчета,аз нямам файда от това да не си показвам рекордите щом ги правя.
Ето и нови постижения,дано сметнете че са истински
Bloodring-4 минути(240 секунди)
Little Haiti Chopper Checkpoint-1:54
Dirt Ring-3:48
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 15 сеп 2010, 11:31

Ето видео което показва как заснемането забавя компютъра ми,заснех го за всички които се съмняват в достоверността на рекордите ми,и по-специално за г-н shrouwehkuggah.Лично аз предполагам че много отдавна щях да съм бил поставял такива времена на много състезания ако не беше този сеч,щото същия този сеч,дори и по-гаден го имах преди да си купя видео карта,и въобще не мога да си обясня как игрите са ми били интересни при такъв сеч,а камо ли за рекорди да говорим.лично аз не мога при тези обстоятелства които са на видеото да карам съсредоточен за рекорд.И освен това на San Andreas помните дефекта който се получаваше от сеча,играта се забавя но времето си върви и се получава добро каране но бавно време.на VC не мога добре да преценя дали г оима този дефект,но сякаш е по-слаб но все пак го има,така преценявам аз поне.Но вие кажете,само забележете още в началото отброяването,дали между 3 и 2,и между 2 и 1 времето е секунда,или секунди :?

EDIT:Реших да пробвам на най-ниската резолюция и явно е се наложи да играя на нея за да ми се вярва на рекордите,ето и първото ми видео доказателство,т ое от мисията Alloy Wheels of Steel,това е най-доброто ми време,1:03,макар че си спомням че съм правил и 1:02 но не мога да си намеря снимката никъде,така че може и да греша за това

Васко,ако се появиш скоро,може ли да ме светнеш в Cyberscore на самата страница където се дава рекорда,може и доказателство да се дава,но имаш ли представа дали само снимки могат да се дават там или и видеа,щото пробвах да кача видео ама по-скоро страницата май почва да се презарежда,или просто от големината на видеото ми показва така

Отговори

Върни се в “GТА VC: Дискусии Мисии”