Кои мисии ви бяха най-трудни във Vice City?

Кажете къде заседнахте или какво подкарахте ? Похвалете се с нещо или посъветвайте някой.

Модератор: GTA-BG Модератори

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Кои мисии ви бяха най-трудни във Vice City?

Мнение от vasil_72 » 19 авг 2008, 17:57

Отдавна има подобни теми за :iii: и за :sa: , а като се поразрових не намерих такава за :VC: и реших да направя, за да се запълни тази празнина. Нека всеки да напише коя или кои мисии са му били най-трудни в играта, като ще помоля да не се дават отговори от рода на "Всички мисии са ми лесни" и т. н. На мен всички мисии са ми лесни сега, но не беше така преди 3 години. Всеки който е започвал да играе неминуемо се е сблъсквал с трудности.

Eто кои мисии на мен ми бяха най-трудни:
1. Demolition Man
2. Dildo Dodo
3. The Driver
4. Gun Runner
5. PCJ Playground
6. Checkpoint Charlie
7. RC Baron Race – Тази специално ме озори най-много. За другите не съм си водил статистика, но понеже тази ми се стори в началото непрeодолимо трудна, започнах да си броя опитите. Минах я на 92-я път. :oops:

Засега за тези се сещам, ако се сетя и за други ще пиша.
Последна промяна от vasil_72 на 19 авг 2008, 21:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Re: Кои мисии ви бяха най-трудни във Vice City?

Мнение от heaher » 19 авг 2008, 18:01

Една с едно хеликоптерче много ш*бана :evil: и още не съм я минал :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
jape
Vice Cop
Регистриран: 22 юни 2004, 14:44

Мнение от jape » 19 авг 2008, 18:41

Хубава тема, и много добре го каза, едно е сега и едно беше преди време. Лично на мен ми бяха доста трудни Demolition Man, The Driver и мисията в която спасяваш Ланс.

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен
Регистриран: 16 май 2008, 17:12

Мнение от Frankie » 19 авг 2008, 20:35

Имаше една мисия с която трябваше да взривиш една лодка със самолетче-играчка, доста се запънах на нея. Също така около 5 години в нерви изгубих от живота си докато мина мисията със водното додо при киностудиото (Dildo Dodo ?)

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 19 авг 2008, 20:39

Frankie написа:Имаше една мисия с която трябваше да взривиш една лодка със самолетче-играчка, доста се запънах на нея. Също така около 5 години в нерви изгубих от живота си докато мина мисията със водното додо при киностудиото (Dildo Dodo ?)
На тая дет тряя трепеш кубинците май беха , и на мен нми беше трудн аама я минах като първо ги избих със перките и после лодките. А тази при киностудиото никога не съм я минвал..
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 19 авг 2008, 20:47

Frankie написа:Имаше една мисия с която трябваше да взривиш една лодка със самолетче-играчка, доста се запънах на нея. Също така около 5 години в нерви изгубих от живота си докато мина мисията със водното додо при киностудиото (Dildo Dodo ?)
ще се включа само замалко в темата.относно тая мисия искам да кажа,че ми беше супер трудна защото отначало като бях без видео карта и не знам защо и дали въобще е нормално да става така,но винаги когато в играта завалеше дъжд или паднех във водата и HUD-а ми изчезваше(радар,здраве,броня,пари,всичко) и включително и чекпоинтите дето трябваше да минавам през тях.и поради тоя скапан ефект се получаваше така че на мисията още като се качаа в самолета и малко след това всичко изчезваше поради факта че самолета в който се возя е в допир с вода.и се налагаше да се науча да излитам за възможно най-кратко време преди да ми изчезне всичко което ми помага при навигацията в играта.от тия чекпоинти дето се събират на мисията се виждаше само малка част защото пък по друга незнайна причина когато се случваше тоя воден ефект при който всичко изчезва и да кажем като летя със самолет и отпреде ми има вода(демек има ясна видима граница между сушата и водата) и ако тази граница преполовяваше чекпоинта то се виждаше само неговата половина която е над границата между водата и сушата.та ако не беше това нещо с границата нямаше да мога да мина мисията преди да си купя видео карта.ако не се виждаше дори малка част от чекпоинта и като ми изчезваше и радара просто забравете да минете тая мисия.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 19 авг 2008, 20:53

хаха,ChRRRRp,добре че спомена бандите.сещам се че нали имаше една мисия от една дъртофелница май се вземаше дето две банди се сбиват и ти трябва да помагаш на едната като трепеш другите със снайпер от един покрив.та при мен случая беше такъв:аз не знаех коя банда трябва да предпазя,и често убивах мои хора,а често се случваше и моите да умрат докато аз избия другите.но накрая я минах.направо голям куриоз беше :mrgreen: .добре че в GTA 3 ги знам по-добре бандите че и там току виж съм си изтрепал хората :D

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 19 авг 2008, 21:04

LibertyCityStories написа:хаха,ChRRRRp,добре че спомена бандите.сещам се че нали имаше една мисия от една дъртофелница май се вземаше дето две банди се сбиват и ти трябва да помагаш на едната като трепеш другите със снайпер от един покрив.та при мен случая беше такъв:аз не знаех коя банда трябва да предпазя,и често убивах мои хора,а често се случваше и моите да умрат докато аз избия другите.но накрая я минах.направо голям куриоз беше :mrgreen: .добре че в GTA 3 ги знам по-добре бандите че и там току виж съм си изтрепал хората :D

Тя тази на мен ми беше доста лесна. Само че бъркаш като казваш твойте хора. Щот тая бабичка беше от хайтяните а те и след нейните мисй продължаат те пуцат :mhihi: :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
jape
Vice Cop
Регистриран: 22 юни 2004, 14:44

Мнение от jape » 19 авг 2008, 21:27

Оная бабичката те надрусваше за да можеш да и изпълняваш поръчките, след като и свърши работата му каза да не идваш повче в Литъл Хаити.

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

Мнение от Ruder » 19 авг 2008, 21:43

Demolition Man
онази дето трябваше да стрелам по прозорците в North Point Mall (забравих и името)
Dildo Dodo
при оная бабичка със RC самолетчетата
и някои други ама не помня кои бяха
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен

Мнение от Frankie » 19 авг 2008, 22:53

Ruder написа:Demolition Man
онази дето трябваше да стрелам по прозорците в North Point Mall (забравих и името)
Когато за първи път превъртах :VC: 2002 (на PS) когато дойде ред на тази мисия, се чудех какво да правя, гледам някакви розови квадратчета (триъгълничета) и се чудех какво да правя, не след дълго ми дойде идеята, абе да не би да се трошат "джамовете" :mhihi: което ми се стори адски абсурдно, но все пак това беше ключът :arrow:
Ей, как ми се иска да играя Маями Вайс мода, но заради някой администраторски индивиди, темата ми я няма ;(. Някой все пак не го ли е запазил в компютъра си да ми го качи в 4сторинг ? Все пак доста добър беше така наречения ламерски мод, според някой по-висши членове :?

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 19 авг 2008, 22:57

heaher написа:Една с едно хеликоптерче много ш*бана :evil: и още не съм я минал :lol:
Да, тoва е мисията “Demolition Man”. Наистина и аз видях бая зор с нея. Бях минал дори финалната със Sonny “Keep Your Friends Close”, а тази още си стоеше немината. Накрая след доста опити успях. Както е известно в тази мисия имаш 7 минути за да поставиш 4 бомби. В интерес на истината не съм се мъчил да поставям рекорд за бързина на тази мисия, но сега когато я минавам, нормално ми остава излишък от 2 минути и половина, което ще рече, че я минавам за 4 минути и половина вместо за предвидените 7. Ако се хвана за рекорд сигурно ще спестя някоя и друга секунда още... :-|
Frankie написа:Имаше една мисия с която трябваше да взривиш една лодка със самолетче-играчка, доста се запънах на нея. ?)
Те са няколко лодки, но както и да е.. Аз тази мисия за мое голямо учудване :roll: я минах на 2-я път. Двете ми самолетчета паднаха във водата, и едва с третото (последното) успях да унищожа лодките макар, че ми отне не по-малко от половин час. Последният път когато превъртах играта успях да унищожа лодките много бързо, имах разбира се и известна доза късмет, но което е странното и не беше ми се случвало досега е, че един от субектите успя да се качи в кола :shock: и отпраши към Little Haiti. И там караше по кривите улички. Аз го гоних със самолетчето и ми беше по-трудно да го ликвидирам, отколкото нормално когато се гонят лодките във водата, но накрая успях. :D
Frankie написа:Също така около 5 години в нерви изгубих от живота си докато мина мисията със водното додо при киностудиото (Dildo Dodo ?)
5 години?? :shock: :shock: ??
Понастоящем когато минавам тази мисия, винаги в резервоара ми остава в наличност повече от половината гориво. Eто тук снимчица от мисията само миг преди да взема последния чекпоинт. :doubt:
Ruder написа:Oнази дето трябваше да стрелам по прозорците в North Point Mall (забравих и името)
Вярно, и аз се бях поозорил на нея...все не ми стигаше времето... :evil:

Потребителски аватар
VaNkAtA
Прекаляващ
Регистриран: 15 окт 2007, 15:35
Контакти:

Мнение от VaNkAtA » 25 авг 2008, 06:24

Незнам какво толкова сте се затруднили във Vice City. :shock: Аз само ня тия суб-мисии.

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 25 авг 2008, 11:15

Първата на която се затрудних беше Demolition Man. После не срещнах кой знае какви трудности, освен отключването на последните 2 мисии.

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен

Мнение от Frankie » 25 авг 2008, 13:52

Имах предвид, че съм изгубил нерви които за 5 години не бихте изхабили ;) иначе я минах за 1 седмица :wink:

Отговори

Върни се в “GТА VC: Дискусии Мисии”