Инсталиране на коли (BG)

Всички безкрайни модове за играта-красиви или лоши,добри или бъгави.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
liverpooll
Регистриран: 12 окт 2007, 15:35
Контакти:

Мнение от liverpooll » 27 окт 2007, 14:19

ами пробвай наново вкарвай по 1-2 коли не всички наведнъж, тествай, ако трябва ръгай ги предварително в гаражите... при която кола забива при нея е проблема. аз така правя

Потребителски аватар
MoNteSo
Регистриран: 01 ное 2007, 12:56

Мнение от MoNteSo » 01 ное 2007, 13:42

ЕВАЛА!До сега никога не съм се занимавал с такива работи, но ти толкова добре си го обяснил, че успеях от първия път да си инсталирам кола :wink: Евала отново :razz:

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 01 ное 2007, 13:45

Радвам се, че схващаш бързо. Сам съм се учил как става и знам кое е по-труднто затова съм наблегнал на по-объркващите моменти :)
Изображение

Потребителски аватар
DaRkI_94
Новодошъл
Регистриран: 02 юли 2006, 12:30

Re: Инсталиране на коли (BG)

Мнение от DaRkI_94 » 06 фев 2008, 14:58

Може ли линк към Mod Installer-а ? Някога го имах, но като изтрих Вайс Сити затрих и него, а линка на първа страница не бачка... мерси предварително =)
Изображение

TheMiamiTiger
Регистриран: 19 яну 2008, 17:18

Мнение от TheMiamiTiger » 06 фев 2008, 21:10

Да кажа на хората, на които им забива играта, че това е от определена кола.
Аз попаднах на едно бъгаво такси Chevy Caprice и от него забиваше.
Затова, качвате една кола, правите си бекъп на папките data и models, качвате ново, тествате, пак бекъп и така. Ако някъде забие или не работи коректно, значи е от колата, която сте качили последно.

TheMiamiTiger
Регистриран: 19 яну 2008, 17:18

Мнение от TheMiamiTiger » 24 фев 2008, 16:00

Имам проблем. Понеже качвах коли, променях имена, ала-бала и нали Cheetah и Police Cheetah в файловете handling, defаult и carcols са Cheetah и Vicechee, обаче някъде нямаше vicechee и използвах cheetah и на Cheetah ми пише Lamborghini Murcielago и колата си е Ламбо, а на Police Cheetah ми пише също Lamborghini Murcielago, а колата е Chevy Corvette.
Та въпроса ми е, как да променя имената на колите без да инсталирам отново? :?

Claude

Мнение от Claude » 18 май 2008, 15:32

Пробвайте с GTA Garage Mod Manager. Така най-лесно се инсталират коли и оръжия (не помня с "у" ли се пишеше или с "о"). http://www.gtagarage.com/mods/download. ... iles&m=434

fashion
Регистриран: 09 юли 2008, 17:47

Мнение от fashion » 10 юли 2008, 23:37

Нз отчаях се ... искам да сменя колите на Gta Myriad islands,но не ставъъ все донт сент ...все нещУу Ми дАвъъ ...ПоМогНете Ми ПлСс ЛеЛе отЧаЯх се ПрочЕтАх всичКи коМенТИи ПросТО нз Какфо да ПраВя ВечЕ ПросТо ми исКа да поКарАМ някоИ коЛи по ТАм.....ИскаМ сЕаТ ЛеоН и Някои ДруГИ няКОи аКо Може да Ми поМогНеЕ .....ПросТо ще СъМ му АдсКи бЛаГодарЕн .... НяКои да Се НамеРи да смеНи коЛите helppp mee :( :( :( :( :cry: :cry:

Потребителски аватар
fen na gta
Начинаещ
Регистриран: 18 дек 2007, 18:18

Мнение от fen na gta » 29 юли 2008, 14:50

fashion написа:Нз отчаях се ... искам да сменя колите на Gta Myriad islands,но не ставъъ все донт сент ...все нещУу Ми дАвъъ ...ПоМогНете Ми ПлСс ЛеЛе отЧаЯх се ПрочЕтАх всичКи коМенТИи ПросТО нз Какфо да ПраВя ВечЕ ПросТо ми исКа да поКарАМ някоИ коЛи по ТАм.....ИскаМ сЕаТ ЛеоН и Някои ДруГИ няКОи аКо Може да Ми поМогНеЕ .....ПросТо ще СъМ му АдсКи бЛаГодарЕн .... НяКои да Се НамеРи да смеНи коЛите helppp mee :( :( :( :( :cry: :cry:
Този мод се прецаква когато си караш с неговите коли а какво става когато ги смениш :lol:
NeeD SpeeD написа:И аз изкам масовка :twisted: тия са за бан- ,NeeD SpeeD,eXeS,fen na gta
Нека последния ми ден любимата ми Grand Theft Auto Vice City бъде с мен

Потребителски аватар
eXeS
Начинаещ
Регистриран: 21 окт 2007, 18:57

Мнение от eXeS » 04 авг 2008, 15:54

Незнамнещо ф къшона ти има фенчо. На мене тая Myriad islands. Си ми въврви Без проблеми. Виж майче и ГТА Вайс не Поддържащ с тоя Уиндолс мангал едишън. :mhihi: Иначе за Фешън, Не правиш нещо както трябва..
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
fen na gta
Начинаещ
Регистриран: 18 дек 2007, 18:18

Мнение от fen na gta » 04 авг 2008, 16:17

eXeS написа:Незнамнещо ф къшона ти има фенчо. На мене тая Myriad islands. Си ми въврви Без проблеми. Виж майче и ГТА Вайс не Поддържащ с тоя Уиндолс мангал едишън. :mhihi: Иначе за Фешън, Не правиш нещо както трябва..
Е щтомто на твоя спам едишън работи трябва да си сменя мангала
NeeD SpeeD написа:И аз изкам масовка :twisted: тия са за бан- ,NeeD SpeeD,eXeS,fen na gta
Нека последния ми ден любимата ми Grand Theft Auto Vice City бъде с мен

Потребителски аватар
NeeD SpeeD
Напреднал
Регистриран: 17 мар 2008, 09:43
Контакти:

Мнение от NeeD SpeeD » 04 авг 2008, 16:43

Тва спам едишън беше тъпо. Ти неразбра ли, че смешките ти са пълна скръб, а като философстваш нямаш равен.
fen na gta написа:Баннете ме pls
Ако fen na gta беше куче, породата му щеше да е магистрална превъзходна
fen na gta написа:Тъп съм, и кво от това?
fen na gta, вече няма да споря с тъпаци като тебе, щото хората дето ни гледат отстрани не правят разлика

Claude

Мнение от Claude » 21 авг 2008, 18:00

fashion написа:Нз отчаях се ... искам да сменя колите на Gta Myriad islands,но не ставъъ все донт сент ...все нещУу Ми дАвъъ ...ПоМогНете Ми ПлСс ЛеЛе отЧаЯх се ПрочЕтАх всичКи коМенТИи ПросТО нз Какфо да ПраВя ВечЕ ПросТо ми исКа да поКарАМ някоИ коЛи по ТАм.....ИскаМ сЕаТ ЛеоН и Някои ДруГИ няКОи аКо Може да Ми поМогНеЕ .....ПросТо ще СъМ му АдсКи бЛаГодарЕн .... НяКои да Се НамеРи да смеНи коЛите helppp mee :( :( :( :( :cry: :cry:
На колко години си, момчето ми? :mhihi:

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Мнение от ChRRRRp » 21 авг 2008, 19:05

Claude написа:
fashion написа: На колко години си, момчето ми? :mhihi:
Не Се зъЯЖДАЙ сЪс МоМчЕтО РазБрА Ли!?!?! ИзображениеИзображение
Изображение

Pecatata
Регистриран: 13 авг 2008, 22:22

Мнение от Pecatata » 01 яну 2009, 23:25

абе хора защо инсталирвам си всичко и като вляза в играта като вида колата и си е с джантите който са си попринцип и вътре във колата също защо така става

Отговори

Върни се в “GТА VC: Модификации”