търся един мод

Всички безкрайни модове за играта-красиви или лоши,добри или бъгави.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ачо А
Регистриран: 05 май 2008, 14:19

търся един мод

Мнение от Ачо А » 23 май 2009, 11:01

не знам как се казва но ще кажа каквото се сещам.
Infernus е заместен с астън мартин,Caddie е заместен с мини купър, BF Injection е заместен с джип с огромни гуми,Mr.Whoopee е заместен с ферари ензо,RC Bandit е заместен с мини джип с мини огромни гуми, Hunter е заместен с черно бял хеликоптер плуващ под вода,Police Maverick мисля че е заместен с истребител подобен на този от :sa: , Sparrow е заместен с някаква жълта комическа совалка,Dinghy надуваемата лодка е заместена с джет, Squalo е заместена с нещо като дъска с огромна перка ,Admiral мисля че е заместен с някякво bmw, Washington е заместен с нещо подобно на Mesa Grande, Angel е заместен с нещо като полицейския мотор от :sa: ,PCJ 600 е заместен с yamaha ri ,Sabre Turbo e заместена с тойота супра, Bloodring Racer мисля че е заместен с червено порше ,zebra cab e заместена с бяло пежо май беше 406, FBI Washington е заместена с смешна полицейска кола в различни цветове,Rhino е заместен с танк като този в :sa: , Voodoo е заместен с нещо като savana от :sa: Baggage Handler е заместен с болид от F1 движещ се с много голяма скорост.

зад военната база има писта за кросови мотори , на плажа има една много висока планина , писта за скейтбордисти, и писта за болиди от F1 . близо до мотопистата в downtown има още една писта, звездите за издирване приличат на полицейски значки.
ако някой знае кой е този мод моля да ми каже :roll: .

Потребителски аватар
yMeH
Напреднал
Регистриран: 26 май 2008, 22:30

Re: търся един мод

Мнение от yMeH » 23 май 2009, 11:51

Рикуестите са забранени :!: :!: :!:
Изображение

Заключена

Върни се в “GТА VC: Модификации”