Въпрос за редактиране на клиповете между мисиите

Всички безкрайни модове за играта-красиви или лоши,добри или бъгави.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Въпрос за редактиране на клиповете между мисиите

Мнение от A.T.L. » 26 юли 2013, 14:58

Мисля че в Jape модът в началото когато Томи правеше сделката с наркотиците на Сони Форели на куфарчетата или на един стълб пишеше Jape и по-късно в играта в някои клипчета имаше променени неща. Може да се бъркам и да е бил друг мод, не съм сигурен. Въпроса ми е как може да се редактират клиповете между мисиите - например да се сложи вместо колата в клипа - друга кола... Това съм го виждал в някои модове.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Въпрос за редактиране на клиповете между мисиите

Мнение от Ico_BG » 26 юли 2013, 16:47

Това са кътсцени, които са програмирани в скриптове, а моделите, които биват зареждани от тях са по принцип модели от gta3.img и interior.img (не съм сигурен във VC дали беше със същото име). Много ме съмнява Jape да е разбирал много от програмиране на такова ниво, по-скоро е променил самите модели, които са били част от околността в кътсцените. Някои игри по принцип имат готови филмчета, формат .avi дори за това, но в GTA са програмирани, само 'дето не ти дават да правиш нищо с героя, докато кътсцената върви. Ако искаш да имаш друга кола, има два начина - отваряш скрипта със Sanny Builder, търсиш хаштаг на колата (например #ZR350), променяш го на #INFERNUS, компилираш и си готов или отваряш gta3.img и заместваш ZR350 с някаква друга, само гледай да е четириместна като нея. :D Ако беше за SA, бих ти казал повече, VC ми е тъмна индия, винаги ми се е струвал дървен модинга ѝ, все крашове и се отказах.

Отговори

Върни се в “GТА VC: Модификации”