Дата и час: 18 Яну 2018, 21:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 2 от 4 [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2007, 19:36 
Sektor_Z написа:
Ужас, никога няма да я превъртя на 100%!

Не бих искал да съм на твойто място. Никак не ти завиждам! :(
Единствения начин е да почнеш отначало.

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2007, 22:26 
Новодошъл
Аватар

Абе аз съм събрал 99 пакета и не мога да разбера кой ми липсва !!! Уж ползвам карти със снимки и пак не мога да разбера! Обходих цял либърти сити, ама всичките ги няма, а един трябва да има! Възможно ли е да е заключен?

Профил  

Заглавие: Re: GTA III - Превъртане на играта
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2008, 11:37 
Начинаещ
Аватар

Превъртал сам по 1 пат :iii: и :sa: на 100% 8) (без кодове ест.)

:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008, 16:21 
Най-лесния начин за превъртане на играта е да се мине ВСИЧКО ОСТАНАЛО преди задължителните мисии: всички пакети, рампейджове и уникални скоци, страничните мисии (мисиите при Marty Chonks, Мисиите с патриота, мисията в паркинга, мисията с landstalkera в парка и мисиите RZ Toyz.), мисиите с пожарната, полицейската кола, таксито. И не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази. Не забравяйте и двата импорт/експорт гаража и също така кранът с emergency возилата. След като направите всичко това можете преспокойно да започнете с задължителните мисии.

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008, 17:23 
Вманиачен
Аватар

Claude написа:
......не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази....

Извинявай за тъпия въпрос, ама мафията ли ни мрази, или кой ? :doubt:

Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008, 18:12 
gtablg написа:
Claude написа:
......не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази....

Извинявай за тъпия въпрос, ама мафията ли ни мрази, или кой ? :doubt:

В началото на играта никой в Портланд не те мрази, а когато минеш на Staunton Island всички банди от Портланд те мразят. Сега разбра ли.

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2008, 18:20 
Вманиачен
Аватар

Напълно ясно ! :wink:

Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Апр 2008, 18:01 
Умопобъркан
Аватар

Claude написа:
В началото на играта никой в Портланд не те мрази, а когато минеш на Staunton Island всички банди от Портланд те мразят. Сега разбра ли.

ако съм прав диаблотата те намразват чак след мисията на телефона във втория град когато с две ярдита отиваш в квартала на диаблотата и трябва да избиеш 10.

Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Апр 2008, 18:25 
LibertyCityStories написа:
Claude написа:

ако съм прав диаблотата те намразват чак след мисията на телефона във втория град когато с две ярдита отиваш в квартала на диаблотата и трябва да избиеш 10.

Всъщност, да така е. Но те не представляват проблем с техните бухалки. Най голям проблем са мафията

МнениеПубликувано на: 27 Апр 2008, 11:42 
Новодошъл

Claude написа:
Най-лесния начин за превъртане на играта е да се мине ВСИЧКО ОСТАНАЛО преди задължителните мисии: всички пакети, рампейджове и уникални скоци, страничните мисии (мисиите при Marty Chonks, Мисиите с патриота, мисията в паркинга, мисията с landstalkera в парка и мисиите RZ Toyz.), мисиите с пожарната, полицейската кола, таксито. И не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази. Не забравяйте и двата импорт/експорт гаража и също така кранът с emergency возилата. След като направите всичко това можете преспокойно да започнете с задължителните мисии.

Е нали, за да вземем всички пакети, трябва да сме отключили всички градове, а за да ги отключим трябва да минем повечето сюжетни мисий->доста хора ще ни намразят и ще стане касапница. :(

Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Апр 2008, 16:12 
ssbg написа:
Е нали, за да вземем всички пакети, трябва да сме отключили всички градове, а за да ги отключим трябва да минем повечето сюжетни мисий->доста хора ще ни намразят и ще стане касапница. :(

Първо - не са градове. Второ - има начин да отидеш във Staunton Island и в Shoerside Vale още в началото на играта.
Eto на това видео съм показал как се минава от Portland към Staunton Island. Интересното е, че в началото на играта тунелът между Staunton Island и Shoerside Vale е отключен (когато отключиш Staunton Island тунелът се заключва), следователно може да отидеш и до Shoerside Vale. А ако искаш да се върнеш в Портланд има два начина - лодка или додо. Лодки има освен в boatyard-а в Stounton, също така има и две край летището (на края на пистите за излитане). Сега стана ли ти ясно как се прави?

МнениеПубликувано на: 27 Апр 2008, 17:10 
Вманиачен
Аватар

Бас ловя, че отскоро играе на :iii: :wink:

Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Май 2008, 19:06 
Новодошъл

Добре, добре по-спокойно де, просто питах, не ми се карайте де :? . Отскоро я играя и то по малко. До излизането на :IV: за ПС (ако стане де) ще съм превъртял сюжетната, а може и страчни мисий ;)

Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Май 2008, 19:11 
Умопобъркан
Аватар

ssbg написа:
Добре, добре по-спокойно де, просто питах, не ми се карайте де :? . Отскоро я играя и то по малко. До излизането на :IV: за ПС (ако стане де) ще съм превъртял сюжетната, а може и страчни мисий ;)

успех.ще имаш достатъчно време.дано не се окаже обаче че ще имаш цял живот на разположение макар че всички казват че PC версия ще има.но стига за GTA 4

Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Май 2008, 13:18 
ssbg написа:

Ако играеш всеки ден, и ползваш помощните карти, които съм слагал в тази тема и следваш указанията:
Claude написа:

ще я превъртиш даже и на 100% за по-малко от седмица.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 4 [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа