GTA III - Превъртане на играта

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

stef40_92

Мнение от stef40_92 » 26 фев 2007, 19:36

Sektor_Z написа:Ужас, никога няма да я превъртя на 100%!
Не бих искал да съм на твойто място. Никак не ти завиждам! :(
Единствения начин е да почнеш отначало.

Потребителски аватар
Royce
Новодошъл
Регистриран: 28 фев 2007, 18:29
Контакти:

Мнение от Royce » 14 мар 2007, 22:26

Абе аз съм събрал 99 пакета и не мога да разбера кой ми липсва !!! Уж ползвам карти със снимки и пак не мога да разбера! Обходих цял либърти сити, ама всичките ги няма, а един трябва да има! Възможно ли е да е заключен?

Потребителски аватар
vgerov93
Начинаещ
Регистриран: 16 фев 2008, 11:20
Контакти:

Re: GTA III - Превъртане на играта

Мнение от vgerov93 » 17 фев 2008, 11:37

Превъртал сам по 1 пат :iii: и :sa: на 100% 8) (без кодове ест.)
:iii: Grand Theft Auto III
:VC: Grand Theft Auto Vice City
:sa: Grand Theft Auto San Andreas
:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.

Claude

Мнение от Claude » 21 апр 2008, 17:21

Най-лесния начин за превъртане на играта е да се мине ВСИЧКО ОСТАНАЛО преди задължителните мисии: всички пакети, рампейджове и уникални скоци, страничните мисии (мисиите при Marty Chonks, Мисиите с патриота, мисията в паркинга, мисията с landstalkera в парка и мисиите RZ Toyz.), мисиите с пожарната, полицейската кола, таксито. И не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази. Не забравяйте и двата импорт/експорт гаража и също така кранът с emergency возилата. След като направите всичко това можете преспокойно да започнете с задължителните мисии.

Потребителски аватар
gtablg
Вманиачен
Регистриран: 16 фев 2008, 15:39

Мнение от gtablg » 21 апр 2008, 18:23

Claude написа:......не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази....

Извинявай за тъпия въпрос, ама мафията ли ни мрази, или кой ? :doubt:

Claude

Мнение от Claude » 21 апр 2008, 19:12

gtablg написа:
Claude написа:......не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази....

Извинявай за тъпия въпрос, ама мафията ли ни мрази, или кой ? :doubt:
В началото на играта никой в Портланд не те мрази, а когато минеш на Staunton Island всички банди от Портланд те мразят. Сега разбра ли.

Потребителски аватар
gtablg
Вманиачен

Мнение от gtablg » 21 апр 2008, 19:20

Напълно ясно ! :wink:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 22 апр 2008, 19:01

Claude написа:В началото на играта никой в Портланд не те мрази, а когато минеш на Staunton Island всички банди от Портланд те мразят. Сега разбра ли.
ако съм прав диаблотата те намразват чак след мисията на телефона във втория град когато с две ярдита отиваш в квартала на диаблотата и трябва да избиеш 10.

Claude

Мнение от Claude » 22 апр 2008, 19:25

LibertyCityStories написа:
Claude написа:В началото на играта никой в Портланд не те мрази, а когато минеш на Staunton Island всички банди от Портланд те мразят. Сега разбра ли.
ако съм прав диаблотата те намразват чак след мисията на телефона във втория град когато с две ярдита отиваш в квартала на диаблотата и трябва да избиеш 10.
Всъщност, да така е. Но те не представляват проблем с техните бухалки. Най голям проблем са мафията

ssbg
Новодошъл
Регистриран: 27 юни 2007, 18:11

Мнение от ssbg » 27 апр 2008, 12:42

Claude написа:Най-лесния начин за превъртане на играта е да се мине ВСИЧКО ОСТАНАЛО преди задължителните мисии: всички пакети, рампейджове и уникални скоци, страничните мисии (мисиите при Marty Chonks, Мисиите с патриота, мисията в паркинга, мисията с landstalkera в парка и мисиите RZ Toyz.), мисиите с пожарната, полицейската кола, таксито. И не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази. Не забравяйте и двата импорт/експорт гаража и също така кранът с emergency возилата. След като направите всичко това можете преспокойно да започнете с задължителните мисии.
Е нали, за да вземем всички пакети, трябва да сме отключили всички градове, а за да ги отключим трябва да минем повечето сюжетни мисий->доста хора ще ни намразят и ще стане касапница. :(

Claude

Мнение от Claude » 27 апр 2008, 17:12

ssbg написа:Е нали, за да вземем всички пакети, трябва да сме отключили всички градове, а за да ги отключим трябва да минем повечето сюжетни мисий->доста хора ще ни намразят и ще стане касапница. :(
Първо - не са градове. Второ - има начин да отидеш във Staunton Island и в Shoerside Vale още в началото на играта.
Eto на това видео съм показал как се минава от Portland към Staunton Island. Интересното е, че в началото на играта тунелът между Staunton Island и Shoerside Vale е отключен (когато отключиш Staunton Island тунелът се заключва), следователно може да отидеш и до Shoerside Vale. А ако искаш да се върнеш в Портланд има два начина - лодка или додо. Лодки има освен в boatyard-а в Stounton, също така има и две край летището (на края на пистите за излитане). Сега стана ли ти ясно как се прави?

Потребителски аватар
gtablg
Вманиачен

Мнение от gtablg » 27 апр 2008, 18:10

Бас ловя, че отскоро играе на :iii: :wink:

ssbg
Новодошъл
Регистриран: 27 юни 2007, 18:11

Мнение от ssbg » 02 май 2008, 20:06

Добре, добре по-спокойно де, просто питах, не ми се карайте де :? . Отскоро я играя и то по малко. До излизането на :IV: за ПС (ако стане де) ще съм превъртял сюжетната, а може и страчни мисий ;)

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 02 май 2008, 20:11

ssbg написа:Добре, добре по-спокойно де, просто питах, не ми се карайте де :? . Отскоро я играя и то по малко. До излизането на :IV: за ПС (ако стане де) ще съм превъртял сюжетната, а може и страчни мисий ;)
успех.ще имаш достатъчно време.дано не се окаже обаче че ще имаш цял живот на разположение макар че всички казват че PC версия ще има.но стига за GTA 4

Claude

Мнение от Claude » 03 май 2008, 14:18

ssbg написа:Добре, добре по-спокойно де, просто питах, не ми се карайте де :? . Отскоро я играя и то по малко. До излизането на :IV: за ПС (ако стане де) ще съм превъртял сюжетната, а може и страчни мисий ;)
Ако играеш всеки ден, и ползваш помощните карти, които съм слагал в тази тема и следваш указанията:
Claude написа:Най-лесния начин за превъртане на играта е да се мине ВСИЧКО ОСТАНАЛО преди задължителните мисии: всички пакети, рампейджове и уникални скоци, страничните мисии (мисиите при Marty Chonks, Мисиите с патриота, мисията в паркинга, мисията с landstalkera в парка и мисиите RZ Toyz.), мисиите с пожарната, полицейската кола, таксито. И не забравяйте да минете 12-те нива на paramedic мисиите в Портланд, когато още никой не ви мрази. Не забравяйте и двата импорт/експорт гаража и също така кранът с emergency возилата. След като направите всичко това можете преспокойно да започнете с задължителните мисии.
ще я превъртиш даже и на 100% за по-малко от седмица.

Отговори

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”