Коя мисия ви беше най-гадна

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
BSkyB
Регистриран: 25 дек 2011, 00:49
Контакти:

Re: Коя мисия ви беше най-гадна

Мнение от BSkyB » 11 яну 2012, 22:31

Ей,сега последните мисии в червения телефон някои от тях са доста гадни... Billion Run страшно ме измъчи.. :die:
Grand Theft Auto 3 maniac...

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 12 яну 2012, 06:57

BSkyB написа:Ей,сега последните мисии в червения телефон някои от тях са доста гадни... Billion Run страшно ме измъчи.. :die:
Ако си от тези които не четат какво трябва да се прави,ще ти кажа-когато събираш кюлчетата,колата ти натежава и става трудна за управление.Ако решиш да потеглиш колата потегля тромаво,също и ако решиш да спираш,е трудно да го направиш.Също така нещо важно-на 4 или 5 събрани кюлчета ти се появява звезда(wanted level),така че на всеки 4-5 ги закарвай,едно че колата ти няма да е толкова тежка и друго че няма да натрупаш голям wanted level което да те затрудни допълнително.Аз лично съм вземал наведнъж близо 10 кюлчета ако не и повече защото мисля че даже ми станаха 3 звездичките.Ще си истински герой ако успееш да събереш и закараш всичките 30 кюлчета необходими за успешно минаване на мисията,с един курс.Аз не съм пробвал,доста ще е трудно,НО не е невъзможно

Потребителски аватар
BSkyB
Контакти:

Мнение от BSkyB » 12 яну 2012, 15:13

Винаги чета заданията на мисиите внимателно,това го знам,което ти казваш,но просто тогава толкова и ми се занимаваше с тая мисия,сейфах и прекратих играта.Но на D-Ice хич не са лесни мисиите :)

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 12 яну 2012, 18:54

BSkyB написа:Винаги чета заданията на мисиите внимателно,това го знам,което ти казваш,но просто тогава толкова и ми се занимаваше с тая мисия,сейфах и прекратих играта.Но на D-Ice хич не са лесни мисиите :)
на D-Ice мисиите са едни от най-лесните... кое му е сложното в това да застреляш 20 лилави гангстера от кола; да закараш кола, която може да се взриви до Saint Marks (при тази мисия гангстерите не те стрелят); да взривиш 3 securicar-а с коли-играчки; да закараш 30 платинени килчета в един гараж (това може да стане точно с две посещения на гаража); и да пребиеш една група от лилави гангстери с бухалка? Не бих казал че е трудно.

Потребителски аватар
BSkyB
Контакти:

Мнение от BSkyB » 12 яну 2012, 19:02

The Exchange минах много по-лесно,отколкото примерно Uzi Money :mhihi:

Потребителски аватар
BSkyB
Контакти:

Мнение от BSkyB » 12 яну 2012, 21:30

Минах ги мисиите при червения телефон,последната е просто елементарна,ама предишната леко ме затрудни,но на втория път я преминах. :)

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 13 яну 2012, 11:26

BSkyB написа:The Exchange минах много по-лесно,отколкото примерно Uzi Money :mhihi:
Uzi Money е много по-лесно ако използваш Patriot-a на Ray. Той е куршумоустойчив

Потребителски аватар
BSkyB
Контакти:

Мнение от BSkyB » 13 яну 2012, 17:58

А,с Banshee я минах аз Uzi Money. :rock:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 13 яну 2012, 20:15

Не знам ама тез лилавите и червените един път се стрелят едни други а като почнеш да стреляш едните,те нападат и двата цвята.Обаче на тази мисия ако щете вярвайте но най-големия проблем при мен не са куршумите а тези бусове дето те блъскат като почнеш да стреляш по бандюгите

Потребителски аватар
BSkyB
Контакти:

Мнение от BSkyB » 13 яну 2012, 22:07

Трудничка ми беше,но с малко зор я изпълних.Ама ако си с танк-директно стреляш,но трудно се целят,а бусовете се взривяват... :mhihi:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 13 яну 2012, 22:11

BSkyB написа:Трудничка ми беше,но с малко зор я изпълних.Ама ако си с танк-директно стреляш,но трудно се целят,а бусовете се взривяват... :mhihi:
Трудно се целят ли :mrgreen: само ми дай танк и виж каква поразия ще ти направя,няма да имаш време да бягаш :lol:

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 14 яну 2012, 15:45

LibertyCityStories написа:Не знам ама тез лилавите и червените един път се стрелят едни други а като почнеш да стреляш едните,те нападат и двата цвята.Обаче на тази мисия ако щете вярвайте но най-големия проблем при мен не са куршумите а тези бусове дето те блъскат като почнеш да стреляш по бандюгите
за да нямаш проблеми с бусовете им просто не стой на едно място - обикаляй witchita garden и стреляй гангстерите по тротоарите. А и така става по-бързо

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 14 яну 2012, 16:05

Това и правя,но все отнякъде изниква бус

Потребителски аватар
BSkyB
Контакти:

Мнение от BSkyB » 14 яну 2012, 22:49

Затова използвайте танк-аз така направих убих 16 за кратко време,после взех едно Баншии и сцепих набързо останалите,като целях да си губя времето и да избягвам от бусовете. :)

Отговори

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”