Коя мисия ви беше най-гадна

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

sancho
Регистриран: 03 яну 2008, 11:36

Re:

Мнение от sancho » 25 яну 2008, 17:01

jaso13 написа:Тая с бутките кафе и една в 1-вия град-зима се от телефона....караш един бус и треа да събираш пакети(тая още не съм я минал) :roll:
това ми е любимата мисия - просташки лесна е :ramp: :twisted: Мн ме кефи Ръмпото и без тва..

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Re: Коя мисия ви беше най-гадна

Мнение от vasil_72 » 25 яну 2008, 23:27

Мисията Silence to Sneak мисля, че се казваше дето се хвърляха гранати в един прозорец. Беше ми гадна, защото известно време не можех да зацепя какво да правя. Като разбрах я минах без проблем. С другите мисии също нямах особени проблеми.

Claude

Мнение от Claude » 26 яну 2008, 11:41

vasil_72 написа:Мисията Silence to Sneak мисля, че се казваше дето се хвърляха гранати в един прозорец. Беше ми гадна, защото известно време не можех да зацепя какво да правя. Като разбрах я минах без проблем. С другите мисии също нямах особени проблеми.
Между другото при тая мисия не е нужно да се тормозиш с гранатите. Ако имаш гранатомет просто стреляш един път в прозореца и готово :wink:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 26 яну 2008, 12:09

даже и с коктейла пак става :iii:

vasil_72
Сериозен

Мнение от vasil_72 » 26 яну 2008, 13:47

Claude написа: Между другото при тая мисия не е нужно да се тормозиш с гранатите. Ако имаш гранатомет просто стреляш един път в прозореца и готово :wink:
E, да де ама тогава нямах!

Claude

Мнение от Claude » 26 яну 2008, 14:50

LibertyCityStories написа:даже и с коктейла пак става :iii:
Да, ама и с него не може да уцелиш винаги точно.

sancho
Регистриран: 03 яну 2008, 11:36

Мнение от sancho » 26 яну 2008, 22:16

vasil_72 написа:Мисията Silence to Sneak мисля, че се казваше дето се хвърляха гранати в един прозорец. Беше ми гадна, защото известно време не можех да зацепя какво да правя. Като разбрах я минах без проблем. С другите мисии също нямах особени проблеми.
Вчера бях на тази мисия - един приятел беше вкъщи и вика айде дай да мина една мисия (аз говоря за този прозорец, до 8ball и pay'n'spray, нали е този?) и той с гранатите даже себе си потрепа малко и му викам - кво се мъчиш с тия гранати :mhihi: Дай на мен :razz: И разбрах защо не ползва базуката - изхарчил я по гърмене на yardie-та, написах gunsgunsguns и от първия път :ramp:

vasil_72
Сериозен

Мнение от vasil_72 » 26 яну 2008, 23:24

sancho написа: Вчера бях на тази мисия - един приятел беше вкъщи и вика айде дай да мина една мисия (аз говоря за този прозорец, до 8ball и pay'n'spray, нали е този?) и той с гранатите даже себе си потрепа малко и му викам - кво се мъчиш с тия гранати Дай на мен :razz: И разбрах защо не ползва базуката - изхарчил я по гърмене на yardie-та, написах gunsgunsguns и от първия път
Е, да ама аз чийтове не използвам. :cry: С тях наистина е по-лесно да се мине играта, но удоволствието без чийтове е много по-голямо, защото постигаш всичко сам. GTA 3 я изиграх без чийтове. А GTA Vice City и GTA San Andreas, също без чийтове съм ги превъртял на 100 %. :D

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 26 яну 2008, 23:27

vasil_72,и ти си като мен за феърплея.Продължавай в същия дух :o

vasil_72
Сериозен

Мнение от vasil_72 » 27 яну 2008, 01:32

А пък любимата ми мисия стана финалната при Catalina. Няколко пъти не можах да я мина :( , после направих 6 звезди и си откраднах танк и си го сейфнах в гаражчето. Оттам нататък имаше само взривове и хвърчащи крайници :ramp: и мисията ми стана любима. :lol:

Claude

Мнение от Claude » 27 яну 2008, 12:52

vasil_72 написа:А пък любимата ми мисия стана финалната при Catalina. Няколко пъти не можах да я мина :( , после направих 6 звезди и си откраднах танк и си го сейфнах в гаражчето. Оттам нататък имаше само взривове и хвърчащи крайници :ramp: и мисията ми стана любима. :lol:
Танкът можеш да го вземеш от скривалището на едноръкия Фил, вместо да се тормозиш с полицаите. А гледах един клип в известния сайт на Demarest( който това лято беше затворен) как се минава най=лесно мисията. Отначало веднага грабваш Cartel Cruiser-a от гаража и излизаш от къщата и след това завиваш наляво и тръграш по горната уличка. Там се спиташ на първата къща за да вземеш M4 и след това се спираш на последната къща да вземеш гранатомета. После директно скачаш долу и си пред язовирната стена екипиран с нужните уръжия :wink:

Потребителски аватар
fen na gta
Начинаещ
Регистриран: 18 дек 2007, 18:18

Мнение от fen na gta » 31 май 2008, 16:34

На мен всички са ми гадни :mhihi:
NeeD SpeeD написа:И аз изкам масовка :twisted: тия са за бан- ,NeeD SpeeD,eXeS,fen na gta
Нека последния ми ден любимата ми Grand Theft Auto Vice City бъде с мен

Claude

Мнение от Claude » 01 юни 2008, 17:16

fen na gta написа:На мен всички са ми гадни :mhihi:
Ако трябва да правя класация относно коя версия на GTA е най-трудна за минаване на второ място бих сложил GTA :iii:,на първо :sa: и на последно :VC: (най-лесна)

Потребителски аватар
BSkyB
Регистриран: 25 дек 2011, 00:49
Контакти:

Мнение от BSkyB » 10 яну 2012, 21:20

За мен най-гадните мисии за Bomb da Base:Act ii и Marked Man! Те ме затрудниха най-много по време на играта,колко време ми трябваше да се досетя да прекарам Рей в метрото... Превъртях всичко,без червения телефон два пъти за 2 седмици.Много хора се оплакват от мисията с Curly Bob,ама още от първия път и я минах,просто трябва бавно,но динамично да го следиш до пристанището. :)
Grand Theft Auto 3 maniac...

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 11 яну 2012, 07:15

BSkyB написа:За мен най-гадните мисии за Bomb da Base:Act ii и Marked Man! Те ме затрудниха най-много по време на играта,колко време ми трябваше да се досетя да прекарам Рей в метрото... Превъртях всичко,без червения телефон два пъти за 2 седмици.Много хора се оплакват от мисията с Curly Bob,ама още от първия път и я минах,просто трябва бавно,но динамично да го следиш до пристанището. :)
Между другото не да се хваля а просто любопитен факт,че играта може да бъде превъртяна за по-малко от ден :) още втория път когато я превъртях го направих за няколко часа.
Относно мисията с Рей,никога не ми е идвало на ума да го прекарам през метрото,така че колкото и време да ти е отнело да го измислиш,все пак си го направил преди мен,и преди много други хора,предполагам.
А относно мисията с Curly Bob,не рискувай да те забележи докато го следиш,а просто направо го чакай на пристанището :wink: въпреки че не го следиш мисията няма да се провали задето си го изгубил от поглед.Опитай 8)
Още нещо-на мисията Bomb Da Base,като се качиш на онзи покрив за да отстреляш колумбииците на кораба,после вместо да слизаш скочи на отсрещния покрив за да вземеш скрития пакет :wink:

Отговори

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”