Дата и час: 18 Яну 2018, 21:38

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 2 от 3 [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2008, 17:01 

jaso13 написа:
Тая с бутките кафе и една в 1-вия град-зима се от телефона....караш един бус и треа да събираш пакети(тая още не съм я минал) :roll:

това ми е любимата мисия - просташки лесна е :ramp: :twisted: Мн ме кефи Ръмпото и без тва..

Профил  

Заглавие: Re: Коя мисия ви беше най-гадна
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2008, 23:27 
Сериозен

Мисията Silence to Sneak мисля, че се казваше дето се хвърляха гранати в един прозорец. Беше ми гадна, защото известно време не можех да зацепя какво да правя. Като разбрах я минах без проблем. С другите мисии също нямах особени проблеми.

Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Яну 2008, 11:41 
vasil_72 написа:
Мисията Silence to Sneak мисля, че се казваше дето се хвърляха гранати в един прозорец. Беше ми гадна, защото известно време не можех да зацепя какво да правя. Като разбрах я минах без проблем. С другите мисии също нямах особени проблеми.

Между другото при тая мисия не е нужно да се тормозиш с гранатите. Ако имаш гранатомет просто стреляш един път в прозореца и готово :wink:

МнениеПубликувано на: 26 Яну 2008, 12:09 
Умопобъркан
Аватар

даже и с коктейла пак става :iii:

Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Яну 2008, 13:47 
Сериозен

Claude написа:
Между другото при тая мисия не е нужно да се тормозиш с гранатите. Ако имаш гранатомет просто стреляш един път в прозореца и готово :wink:

E, да де ама тогава нямах!

Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Яну 2008, 14:50 
LibertyCityStories написа:
даже и с коктейла пак става :iii:

Да, ама и с него не може да уцелиш винаги точно.

МнениеПубликувано на: 26 Яну 2008, 22:16 

vasil_72 написа:

Вчера бях на тази мисия - един приятел беше вкъщи и вика айде дай да мина една мисия (аз говоря за този прозорец, до 8ball и pay'n'spray, нали е този?) и той с гранатите даже себе си потрепа малко и му викам - кво се мъчиш с тия гранати :mhihi: Дай на мен :razz: И разбрах защо не ползва базуката - изхарчил я по гърмене на yardie-та, написах gunsgunsguns и от първия път :ramp:

Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Яну 2008, 23:24 
Сериозен

sancho написа:
Вчера бях на тази мисия - един приятел беше вкъщи и вика айде дай да мина една мисия (аз говоря за този прозорец, до 8ball и pay'n'spray, нали е този?) и той с гранатите даже себе си потрепа малко и му викам - кво се мъчиш с тия гранати Дай на мен :razz: И разбрах защо не ползва базуката - изхарчил я по гърмене на yardie-та, написах gunsgunsguns и от първия път

Е, да ама аз чийтове не използвам. :cry: С тях наистина е по-лесно да се мине играта, но удоволствието без чийтове е много по-голямо, защото постигаш всичко сам. GTA 3 я изиграх без чийтове. А GTA Vice City и GTA San Andreas, също без чийтове съм ги превъртял на 100 %. :D

Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Яну 2008, 23:27 
Умопобъркан
Аватар

vasil_72,и ти си като мен за феърплея.Продължавай в същия дух :o

Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2008, 01:32 
Сериозен

А пък любимата ми мисия стана финалната при Catalina. Няколко пъти не можах да я мина :( , после направих 6 звезди и си откраднах танк и си го сейфнах в гаражчето. Оттам нататък имаше само взривове и хвърчащи крайници :ramp: и мисията ми стана любима. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2008, 12:52 
vasil_72 написа:
А пък любимата ми мисия стана финалната при Catalina. Няколко пъти не можах да я мина :( , после направих 6 звезди и си откраднах танк и си го сейфнах в гаражчето. Оттам нататък имаше само взривове и хвърчащи крайници :ramp: и мисията ми стана любима. :lol:

Танкът можеш да го вземеш от скривалището на едноръкия Фил, вместо да се тормозиш с полицаите. А гледах един клип в известния сайт на Demarest( който това лято беше затворен) как се минава най=лесно мисията. Отначало веднага грабваш Cartel Cruiser-a от гаража и излизаш от къщата и след това завиваш наляво и тръграш по горната уличка. Там се спиташ на първата къща за да вземеш M4 и след това се спираш на последната къща да вземеш гранатомета. После директно скачаш долу и си пред язовирната стена екипиран с нужните уръжия :wink:

МнениеПубликувано на: 31 Май 2008, 15:34 
Начинаещ
Аватар

На мен всички са ми гадни :mhihi:

Нека последния ми ден любимата ми Grand Theft Auto Vice City бъде с мен
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Юни 2008, 16:16 
fen na gta написа:
На мен всички са ми гадни :mhihi:

Ако трябва да правя класация относно коя версия на GTA е най-трудна за минаване на второ място бих сложил GTA :iii:,на първо :sa: и на последно :VC: (най-лесна)

МнениеПубликувано на: 10 Яну 2012, 21:20 
Аватар

За мен най-гадните мисии за Bomb da Base:Act ii и Marked Man! Те ме затрудниха най-много по време на играта,колко време ми трябваше да се досетя да прекарам Рей в метрото... Превъртях всичко,без червения телефон два пъти за 2 седмици.Много хора се оплакват от мисията с Curly Bob,ама още от първия път и я минах,просто трябва бавно,но динамично да го следиш до пристанището. :)

МнениеПубликувано на: 11 Яну 2012, 07:15 
Умопобъркан
Аватар

BSkyB написа:
За мен най-гадните мисии за Bomb da Base:Act ii и Marked Man! Те ме затрудниха най-много по време на играта,колко време ми трябваше да се досетя да прекарам Рей в метрото... Превъртях всичко,без червения телефон два пъти за 2 седмици.Много хора се оплакват от мисията с Curly Bob,ама още от първия път и я минах,просто трябва бавно,но динамично да го следиш до пристанището. :)

Между другото не да се хваля а просто любопитен факт,че играта може да бъде превъртяна за по-малко от ден :) още втория път когато я превъртях го направих за няколко часа.
Относно мисията с Рей,никога не ми е идвало на ума да го прекарам през метрото,така че колкото и време да ти е отнело да го измислиш,все пак си го направил преди мен,и преди много други хора,предполагам.
А относно мисията с Curly Bob,не рискувай да те забележи докато го следиш,а просто направо го чакай на пристанището :wink: въпреки че не го следиш мисията няма да се провали задето си го изгубил от поглед.Опитай 8)
Още нещо-на мисията Bomb Da Base,като се качиш на онзи покрив за да отстреляш колумбииците на кораба,после вместо да слизаш скочи на отсрещния покрив за да вземеш скрития пакет :wink:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 3 [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа