Карти на Libert City

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Карти на Libert City

Мнение от LibertyCityStories » 04 юли 2008, 13:07

Ruder написа:може ли да дадеш карта със скритите мисии в играта
такъв вид карта надали има.е то освен тия със RC количките и скритата мисия със Stallion за други не се сещам

Claude

Мнение от Claude » 08 юли 2008, 17:08

LibertyCityStories написа:
Ruder написа:може ли да дадеш карта със скритите мисии в играта
такъв вид карта надали има.е то освен тия със RC количките и скритата мисия със Stallion за други не се сещам
И мисиите с патриота. Когато имам време ще добавя картите, но това ще стане сигурно когато завърша картите в сайта ми.

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен
Регистриран: 01 юни 2008, 15:50

Мнение от Unlimited » 12 юли 2008, 17:51

Много готини карти :).Да питам има ли начин, например докато играя и натисна Еск да има и меню "Карта"(мап) да гледам къде съм както в Вайс Сити и Сан Андреас?
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 12 юли 2008, 18:03

Unlimited написа:Много готини карти :).Да питам има ли начин, например докато играя и натисна Еск да има и меню "Карта"(мап) да гледам къде съм както в Вайс Сити и Сан Андреас?
това няма нищо общо с тази тема,а по-скоро е за Дискусии и Мисии,или за ако имаше както в разделите за Сан Андреас и Вайс Сити Модификации.но въпреки това ще се опитам да ти отговоря:сигурно може да се направо но вероятно ще се променя main.scm и ще трябва да почваш нова игра

Claude

Мнение от Claude » 12 юли 2008, 18:57

LibertyCityStories написа:
Unlimited написа:Много готини карти :).Да питам има ли начин, например докато играя и натисна Еск да има и меню "Карта"(мап) да гледам къде съм както в Вайс Сити и Сан Андреас?
това няма нищо общо с тази тема,а по-скоро е за Дискусии и Мисии,или за ако имаше както в разделите за Сан Андреас и Вайс Сити Модификации.но въпреки това ще се опитам да ти отговоря:сигурно може да се направо но вероятно ще се променя main.scm и ще трябва да почваш нова игра
По-скоро трябва да се редактира exe-то, но да не коментираме това тук.

По темата: Ето картите от сайта ми - http://gta3.net63.net/maps.html

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 12 юли 2008, 19:12

добре е станал ама всеки път като вляза не само има нещо ново ами и целия облик е променен.защо все го променяш?спри се на един дизайн вече
и по измежду другото повечето от картите които jape е дал в началото на темата са на града от LCS,но пак вършат работа

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 08 май 2009, 00:28

http://i44.tinypic.com/sg33n9.jpg
Карта сканирана от обложката на GTA 3. С висока резолюция е и много полезна, защото има доста показани места в легендата

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен
Регистриран: 08 яну 2009, 16:13

Мнение от Ton4o » 08 май 2009, 09:36

Между другото има големи различия между Либърти в :iii: и този в :IV: . Чак големи не са, ако погледнеш на пръв поглед, но всъщност летището е сменено - вече, вместо на третия, е на първи остров, и то отдясно, не от долната част. И Bohan май го няма. Аз всъщност не съм играл много :iii: , но пък затова съм играл Liberty City Stories, която е със същата карта. :wink:

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 08 май 2009, 12:55

В LCS е същата, но все пак има някои неща, които са различни (като на пример сградата до болницата не е разрушена все още, скривалището на Тони е здраво и моста за SSV е повреден

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 08 май 2009, 13:04

И най-високата сграда е още в строеж и има пристанище за фериботи.

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 08 май 2009, 13:10

thestig93 написа:И най-високата сграда е още в строеж и има пристанище за фериботи.
да, забелязах, че има ферибот като конвертирах колите. НО да не се отклоняваме от темата, да се придържаме към GTA 3

Отговори

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”