Дата и час: 18 Яну 2018, 21:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 5 от 5 [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: GTA 3 BETA снимки, клипове и дискусии
МнениеПубликувано на: 07 Май 2011, 20:42 
Умопобъркан
Аватар

Тези дни покрай смъртта на Осама Бен Ладен(в която съм сигурен че все още мнозина се съмняват) изгледах доста видеа със самолетните катастрофи на 11 септември 2001.И се сетих че някъде пишеше че има копия на кулите близнаци в играта.Спомням си че ставаше дума за сградите точно до началото на Callahan Bridge на излизане от Staunton Island.И ако заради 9/11 са премахнали мисия от Даркел с взривяване на самолет,то интерено ми е дали след този терористичен акт и разположението на тези "кули близнаци" не е променено.защото доколкото знам в истинския свят няма мост намиращ се толкова близо до тях,както е в играта.Наистина ако някъде се намира информация за тези неща в бетата,би ми било много интересно да я разбера.Но за жалост доколкото знам вече всякаква информация относно бетата е разкрита за нас любителите на играта,и може би никой не знае нищо повече от това

EDIT:а ето какво пише за бетата на играта в Unseen64 ако някой все още се интересува http://www.unseen64.net/2008/04/15/gta- ... emos-beta/ може да разгледате и някои видеа из Youtube.Също искам да отбележа нещо,не знам доколко информацията в този сайт е достоверна,но се споменава че в бетата на играта Callahan Bridge-мостът свързващ Portland и Staunton се е казвал Westport Bridge

Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Май 2011, 22:19 
Сериозен
Аватар

Браво LCS, много як сайт.До сега не бях виждал Claude Beta.Прилича ми на някакъв чичко-педофил. :mhihi:

Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Май 2011, 18:59 
Умопобъркан
Аватар

denis_tes написа:
Браво LCS, много як сайт.До сега не бях виждал Claude Beta.Прилича ми на някакъв чичко-педофил. :mhihi:

абе не знам на какъв ви прилича,но честно казано никога досега,до днес,не бях се чудил защо бета главния герой е премахнат а е сложен Claude на негово място.не че имам нещо против този герой,но просто ми е интересно,дали и неговото премахване е свързано с 11 септември или с нещо друго

Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Юни 2011, 13:36 
Напреднал
Аватар

Аз си мисля, че Клод винаги си е бил Клод само, че във пълната верся е с по-добър модел (dff) или е същия само, че подобрен (редактиран).

МнениеПубликувано на: 01 Юни 2011, 13:54 
GTA 3 Master
Аватар

Има едно CD Което все забравям да кача. Някакво GTA 2 bonus CD, което съдържа адски много невиждан beta материал за GTA3. Има снимки и видеоклипове. Разгледах го цялото и е много интересно. Когато имам време ще го кача да видите.

МнениеПубликувано на: 28 Юни 2011, 14:38 
Напреднал
Аватар

Claude написа:
Има едно CD Което все забравям да кача. Някакво GTA 2 bonus CD, което съдържа адски много невиждан beta материал за GTA3. Има снимки и видеоклипове. Разгледах го цялото и е много интересно. Когато имам време ще го кача да видите.

Няма ли да го качваш вече ?

МнениеПубликувано на: 15 Юли 2011, 01:56 
GTA 3 Master
Аватар

gtalc2001 написа:
Claude написа:

Няма ли да го качваш вече ?

Тук е: viewtopic.php?f=44&t=8276

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 5 от 5 [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа