БЕТА герой - Novy

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

Claude

БЕТА герой - Novy

Мнение от Claude » 14 май 2008, 17:37

Сигурно някои от вас значт за това, но реших все пак да пусна тази тема.
Нови (Novy) е бета герой в GTA3. Той е бил изтрит. За него няма абсолютно никаква информация (както и за Къртли), така че не питайте за такава. Единственият изтрит герой, за който има някаква информация е Даркъл. Някои от вас може да попитат: "Е като няма никаква информация за Нови от къде знаем за него?". Отговорът е много прост - текстурата му и моделът са останали в gta3.img. Ето и текстурата му:
Изображение
novy.txd
А моделът му е буквално пре***н. Изглежда не са го довършили:
Изображение
novy.dff
Ako искате пробвайте да заместите моделът и текстурите с тези на Клод. Когато почнете да играете ще се убедите още повече колко е пре***н, хем текстурата не съответство много добре, хем моделът нещо не е пригоден за анимациите (когато ходиш единия крак стои вдигнат във въздуха и най различни простотии). Ако имам време ще го заместя и ще постна видео.
Очаквам вашите предположения (хипотези) какъв ли е бил този герой. Аз също имам свои предположения и ще ги изкажа ако искате.

Потребителски аватар
NeeD SpeeD
Напреднал
Регистриран: 17 мар 2008, 09:43
Контакти:

Re: БЕТА герой - Novy

Мнение от NeeD SpeeD » 14 май 2008, 18:00

Ами изказвай, какво чакаш. :mhihi: :lol:
fen na gta написа:Баннете ме pls
Ако fen na gta беше куче, породата му щеше да е магистрална превъзходна
fen na gta написа:Тъп съм, и кво от това?
fen na gta, вече няма да споря с тъпаци като тебе, щото хората дето ни гледат отстрани не правят разлика

Claude

Мнение от Claude » 14 май 2008, 18:19

NeeD SpeeD написа:Ами изказвай, какво чакаш. :mhihi: :lol:
Ами чаках вие първо да си изкажете вашите предположения, че да ви затапя с моите (понеже са доста вероятни) :mhihi: , но щом бързаш ще ги изкайа.
Значи, първото, което е най-сигурни е, че това не е бил пешеходец (както малцина смятат), защото R* не дават имена на пешеодците. Едно от най-разпространените предположения е, че първоначално това е бил играчът и после бил заменен с Клод. Донякъде мога да оборя това твърдение:
Според мен това не е бил играчът, защото местоположението на текстурата (съответно и модела) му в gta3.img е в групичката на хората от мисиите (героите от мисиите са разположени в азбучен ред е в една групичка).
Изображение
Oт това може да се направи извода, че Нови е бил някой, който ди дава мисии (едва ли) или някой, който ти е помагал в мисии или някой, който е трябвало да убиеш по време на мисия (най вероятно).

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 14 май 2008, 21:21

не знам защо но аз като му гледам лицето на текстурата ми мяза на Триад,макар и с по-тъмно синьо облекло и при това има някаква звездичка.Но защо ще му слагат някакво определено име ако не е бандюга,значи е имал някакво предназначение(например като онзи Chunky Lee Chong,не знам с какво име е неговия модел и текстура).

Потребителски аватар
NeeD SpeeD
Напреднал
Контакти:

Мнение от NeeD SpeeD » 14 май 2008, 21:23

Може да е бил някой високопоставен Триад, който да убиеш при мисия с Мафията. За други предположения не се сещам засега. :roll:
fen na gta, вече няма да споря с тъпаци като тебе, щото хората дето ни гледат отстрани не правят разлика

Потребителски аватар
Snoop
Новодошъл
Регистриран: 29 фев 2008, 19:59

Мнение от Snoop » 14 май 2008, 22:33

Много странно :roll: .Аз пък в :sa: намерих skateboard.dff(извинявай за офтопик-а). :shock:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Claude

Мнение от Claude » 14 май 2008, 22:48

На мен не ми изглежда като триад. Не са му дръпнати очите.

Потребителски аватар
NeeD SpeeD
Напреднал
Контакти:

Мнение от NeeD SpeeD » 15 май 2008, 13:08

Може би, защото е недовършен или защото Клод е нямал време да му ги дръпне (нали Нови са го манали). :mhihi:

Claude

Мнение от Claude » 15 май 2008, 14:37

Toва е триад:
Изображение
Както виждаш никаква прилика няма с Nови. Според мен е абсурдно да е бил триад. Ако беше триад щеше да е кръстен "triad4.txd" или "triad5.txd" .......

Потребителски аватар
metalurg
Напреднал
Регистриран: 03 юли 2007, 14:03

Мнение от metalurg » 15 май 2008, 14:50

вероятно ще е бил главатар на някоя от бандите,както примерно Salvatore е на италиянската мафия или Kenji на Якуца
Edit: Смених Novy с Claude и резултати бяха ,угънат на една страна и вместо очи,уста и нос цялото му лице е жълто,тръгнах да го движа и играта сцепи.

Потребителски аватар
NeeD SpeeD
Напреднал
Контакти:

Мнение от NeeD SpeeD » 15 май 2008, 16:43

Ами ако е бос на Триадите, няма да пише triad4.txd (поне тъй мисля) примерно на Salvatore не пише mafia1.txd mafia5654.txd

Claude

Мнение от Claude » 15 май 2008, 20:46

metalurg написа:Смених Novy с Claude и резултати бяха ,угънат на една страна и вместо очи,уста и нос цялото му лице е жълто,тръгнах да го движа и играта сцепи.
Точно това исках да кажа в първия си пост. Доста забавно :mhihi:
NeeD SpeeD написа:Ами ако е бос на Триадите, няма да пише triad4.txd (поне тъй мисля) примерно на Salvatore не пише mafia1.txd mafia5654.txd
Нали това се опитвах да кажа. На него му е дадено име, следователно е герой от някоя/и мисия/и. Най-вероятно някой, който е трябвало да убиеш.

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 09 май 2009, 14:24

Този Novy е DJ Tom Novy:

ИзображениеИзображение
novy.txd

Изглежда не е бил предназначен да бъде в играта, а просто е сложен, защото Том Нови е правил музика за играта (но въпреки тов нито една негова песен не е сложена в последствие).
Негова песен има в този трейлър за gta 3:
http://www.youtube.com/watch?v=q2ecILIUkiE
Tom Novy - Back To The Streets
Просто както много програмисти, така и R* обичат да си оставят следите. Същата работа е и със Sam (продавачът в Ammu-Nation). Този човек се казва Sam Houser е част от екипа на R*.

ИзображениеИзображение
Изображение
sam.txd

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 09 май 2009, 19:52

Claude написа:Този Novy е DJ Tom Novy:

ИзображениеИзображение
novy.txd

Изглежда не е бил предназначен да бъде в играта, а просто е сложен, защото Том Нови е правил музика за играта (но въпреки тов нито една негова песен не е сложена в последствие).
Негова песен има в този трейлър за gta 3:
http://www.youtube.com/watch?v=q2ecILIUkiE
Tom Novy - Back To The Streets
Просто както много програмисти, така и R* обичат да си оставят следите. Същата работа е и със Sam (продавачът в Ammu-Nation). Този човек се казва Sam Houser е част от екипа на R*.

ИзображениеИзображение
Изображение
sam.txd
ето това е нещо ново и интересно.тъкмо се канех да се базикна че може би това е Том Нови,а то е точно така.а това за Сам също е интересно.

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 10 май 2009, 01:06

Няма смисъл да се базикаш, защото приликата е очевадна

Отговори

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”