Дата и час: 22 Яну 2018, 00:35

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 2 от 2 [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: БЕТА герой - Novy
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009, 11:20 
Nissan Skyline Fan
Аватар

Хаха, в игра изглежда много комично :lol: Иначе ако разчитам само на модела в игра и не виждам текстурата никога не бих забелязал че тва е не знам си кой DJ...... :mhihi:

МнениеПубликувано на: 10 Май 2009, 13:04 
GTA 3 Master
Аватар

stallion написа:
Хаха, в игра изглежда много комично :lol: Иначе ако разчитам само на модела в игра и не виждам текстурата никога не бих забелязал че тва е не знам си кой DJ...... :mhihi:

За модела в първия пост съм обяснил, че просто не е довършен. Но доколкото знам във PS2 версията може да се намери целия модел.

МнениеПубликувано на: 15 Авг 2010, 16:59 
Умопобъркан
Аватар

Тия дни доста ми се отвори интереса към бетата,ето какво намерих,доколко е вярно не знам но хипотезата на Claude че Novy е бил главния герой може би е вярна:
ето тук в този пост пише следното:Claude wasnt realy the main character of the game. Rockstar replaced the 'real character' Novy, seen in the youtube video Here. In the beta edition the game play looks just like the Simpsons Hit and Run.дори поправете ме ако греша но това май вече сме го казвали :mhihi:
също така прочетох и това:Also in the beta game before you even play the game Rockstar lets you choose a name for Claude.можело е да се избира име на героя.лично аз винаги съм се питал защо в GTA не може да си избираш име,е,отговорът е тук,можеЛО е,но са го премахнали.ето и нещо за Darkel,но сега да не търся темата за него:The character 'Darkel' a homeless guy who lived under the Callahan Bridge, has orderd Claude to steal an Ice Cream Truck then arm it with a bomb then attrack childern, then blow them up. In another mission Darkel orderd Claude to go to the Elementary school ( that has been replaced with the local Hospital ) steal a School Bus, arm it with a bomb and pick up the children and bomb the bus.това за мисията с училищния автобус сме го обсъждали но това със сладоледения камион май никой не го знаеше,защото никой тук не помня да го е казвал.

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Авг 2010, 06:18 
GTA 3 Master
Аватар

това за камиона лично го знам, обсъждали сме го много пъти в gtaforums. А иначе аз все още твърдо продължавам да мисля, че Novy никога не е бил предназначен за главен герой.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа