Дата и час: 18 Яну 2018, 05:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 3 [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Рекорд за най-дълго летене с Додо!
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 12:50 
Вижте това:
http://www.gtagaming.com/forums/showthread.php?t=13100

Аз направо паднах като видях!

Заглавие: Re: Рекорд за най-дълго летене с Додо!
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 16:45 
Сериозен

Claude написа:
Вижте това:

Давай Claude, твой ред е трябва да отвърнеш на удара. Едва ли някой друг ще се хване, ти си...
П.П. Аз така на :VC: като се амбицирах и счупих около 10 мисля, че бяха рекорди в разни дисциплини... :D

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 17:05 
vasil_72 написа:
Claude написа:
Вижте това:

Давай Claude, твой ред е трябва да отвърнеш на удара. Едва ли някой друг ще се хване, ти си...
П.П. Аз така на :VC: като се амбицирах и счупих около 10 мисля, че бяха рекорди в разни дисциплини... :D

Човек, той е летял 49 часа в истинския живот, не в играта! Това са две денонощия. Съжалявам, но не съм толкова луд, че да се хвана да подобрявам рекорда :mhihi:

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 17:42 
Вманиачен
Аватар

Прочетете коментарите там.Пише, че той е направил някаква пауза, но таймерът все още е вървял-бил е включен.Ако найстина са 49часа то тоя трябва да е луд :mhihi: .По темата моя рекорд е 22секунди :rock: .

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 18:05 
Unlimited написа:
Прочетете коментарите там.Пише, че той е направил някаква пауза, но таймерът все още е вървял-бил е включен.Ако найстина са 49часа то тоя трябва да е луд :mhihi: .По темата моя рекорд е 22секунди :rock: .

Не пише че наистина го е направил! Просто един от хората, които са писали коментарите предполага, че е направил така.
Цитат:
..though he did figure out a way to keep the timer going when the game was paused.

Най-вероятно човекът е направил така, както казва друг от хората:
Цитат:
My theory is that he would have flown all day, then gone to sleep and paused the game.
Otherwise, he would have had heaps of coffee and red bull to keep him going that long.

Но все пак играчът е ползвал PS2 версията на играта, което значи - няма хакове или модове! Пък и се вижда, че си е заснел всичко с домашната камера.

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 18:07 
Сериозен
Аватар

Искам да видя видео или реп(не знам дали ги има в пс2 версията) и тогава ще му повярвам. А може и да е забучил отверка в джойстика както предполага някакъв там :mhihi:

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 18:08 
Умопобъркан
Аватар

може да се направи така:играеш цял ден и си летиш,после слагаш пауза на играта,оставяш компютъра да заспи и на другия ден си продължаваш летенето и така ако си добър летец с дни ще летиш и накрая ще си видиш времето ,нали ще ти го испише отдолу на екрана "You flew for ... seconds"
гледам пак се ме изпреварили без малко с отговора

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 18:18 
vesko18 написа:
Искам да видя видео или реп(не знам дали ги има в пс2 версията) и тогава ще му повярвам. А може и да е забучил отверка в джойстика както предполага някакъв там :mhihi:

Тези снимки там не са ли достатъчни да проумееш, че това е истина. Човекът си е заснел това с камерата и както се вижда снимките са извадени от записан клип. Както казах щом играе PlayStation 2 версията няма нито модове, нито хакове и всичко е честно. И няма как да си слага отверки или квото и да било на джойстика, защото Додо-то се управлява по много деликатен начин, а не е като саолетите от SA или VC. Трябва да се ползва все пак и бутона за накланяне.

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 21:26 
Сериозен

Claude написа:
Тези снимки там не са ли достатъчни да проумееш, че това е истина. Човекът си е заснел това с камерата и както се вижда снимките са извадени от записан клип. Както казах щом играе PlayStation 2 версията няма нито модове, нито хакове и всичко е честно. И няма как да си слага отверки или квото и да било на джойстика, защото Додо-то се управлява по много деликатен начин, а не е като саолетите от SA или VC. Трябва да се ползва все пак и бутона за накланяне.

Дали все пак няма някаква разлика в управлението на Додото в PC и PS2 версията? Да не би пък на PS2 да се управлява по-лесно? Все пак говоря за малки разлики, но може би не е съвсем изключено. Все пак единият вариант е предвиден за джойстик, другия за клавиатура....не знам де ама...Моите наблюдения за рекорди са само върху :VC: (извинявам се, че пак залитам по :VC: , и се отклонявам от темата, но така или иначе все пак говорим за рекорди), та имам предвид: Например моето постижение на Downtown chopper checkpoint e 1 min и 28 s, мисля, че съм на първо място в света за РС версия (засега). Но на PS2 версията първото място е 1 min и 23 s. Гледах и някакво клипче снимано от PS2, със същото време (1 min и 23 s), но там хеликоптерчето се блъска 2 пъти в сградите и ако не са тези сблъсъци, времето, ще е поне 7 или 8 секунди по-добро - примерно 1 min и 15 s, a мисля, че такъв резултат на РС версия не може да се постигне. В моментите извън сблъсъците, просто скоростта на хелито на PS2-ката е чувствително по-голяма, което гарантира и по-доброто крайно време. Друг пример: На мисията Hotring на стадиона, 12-те обиколки в кръг. Там моето време е 3 min и 10 s. Най-доброто време (също на РС) е 3 min и 07 s. Има обаче време на PS2 2 min и 49 s. Разликата е доста фрапираща. Та това имах предвид, все пак не е редно да се сравняват чисто механично PC със PS2 версия на една и съща игра. То затова и едно време имаше отделни книги на рекордите за PC и за PS2 версия. Последната обаче е обединена, за двете версии, което според мен не е редно, но той човека не се е занимавал сериозно с рекорди, а просто е направил тема и ъпдейтва книгата..
http://www.gtaforums.com/index.php?s=58 ... 07243&st=0

Последна промяна vasil_72 на 11 Юли 2008, 22:55, променена общо 2 пъти

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 22:37 
Напреднал
Аватар

vasil_72 написа:
Дали все пак няма някаква разлика в управлението на Додото в PC и PS2 версията? Да не би пък на PS2 да се управлява по-лесно?..

еми то освен РС и PS2 версия има и ХВОХ версия,предполагам че при 3-те версий управлението на ДОДО а както и остналите превозни средства е различно

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Юли 2008, 22:51 
Сериозен

metalurg написа:
еми то освен РС и PS2 версия има и ХВОХ версия,предполагам че при 3-те версий управлението на ДОДО а както и остналите превозни средства е различно

Прав си, ако ще се сравняват рекорди, трябва да бъдат от една и съща версия на играта.

Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2008, 10:43 
Додото си е едно и също и на трите версии на играта. И не помня кой искаше реплей, но мислиш ли, че камерата ще побере видео с дължина ДВА ДЕНА? Знаеш ли изобщо колко голям може да е файлът? Аз лично вярвам на този рекорд. Снимките са истински и напълно реални. След малко ще правя в този форум книга с рекордите и над моя рекорд с додото ще сложа рекорда на този човек. Може да ви се струва невъзможно, но е истина и трябва да вярвате. Всякакви луди хора има, включително и такива, които могат два дена да летят с додо

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2008, 10:56 
Умопобъркан
Аватар

както казах:според мен го е правил с почивки,поспивания

Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2008, 11:11 
LibertyCityStories написа:
както казах:според мен го е правил с почивки,поспивания

Не само според теб, а и така е най-логично. Не ми се вярва да е такова зомби, че да стои пред компа два дена нон-стоп

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2008, 11:24 
Сериозен

Claude написа:
Додото си е едно и също и на трите версии на играта. И не помня кой искаше реплей, но мислиш ли, че камерата ще побере видео с дължина ДВА ДЕНА? Знаеш ли изобщо колко голям може да е файлът? Аз лично вярвам на този рекорд. Снимките са истински и напълно реални. След малко ще правя в този форум книга с рекордите и над моя рекорд с додото ще сложа рекорда на този човек. Може да ви се струва невъзможно, но е истина и трябва да вярвате. Всякакви луди хора има, включително и такива, които могат два дена да летят с додо

Поздравления за това, че ще правиш книга на рекордите за :iii: Claude. Moята viewtopic.php?f=42&t=4879 за съжаление :cry: си остава непопълнена. Дано феновете на :iii: се отнесат сериозно към начинанието ти. Искрено желая успех! :D

Eдит: Току що видях, че сте я направили, браво бързо действате и още веднъж успех :D

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 3 [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа