Дата и час: 18 Яну 2018, 05:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 2 [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Link - GTA 3 Install
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009, 01:38 
GTA 3 Master
Аватар

Grand Theft Auto 3 Install

Изображение

Това е уникален инсталационен диск за GTA 3 направен от мен. В този ISO image се намирт инсталационните файлове заедно с архив, съдържащ аудио файловете. Този диск е много удобен, защото съм добавил и NoCD crack 1.1, официалният patch 1.1, Multi Theft Auto и много полезни инструменти за GTA 3!. И всичко това в по-малко от 700 МБ (идеално е да си го изпържите на едно CD). Давам ви 100% гаранция, че всичко работи безупречно, и че няма вируси.

Начин на инсталиране:
1. Стартирайте setup.exe (всъщност би трябвало да се стартира автоматично при зареждането на образа/вкарването на диска) и инсталирайте играта в желаната директория.
2. Стартирайте Audio.exe (от диска), посочете Audio папката, намираща се в главната директория на вече инсталираната игра и изчакайте файловете да се разархивират.
3. Копирайте gta3.exe, намиращ се в директорията Crack от диска, поставете го в главната директория на инсталираната игра и заместете оригиналния файл.
Вече имате GTA3 версия 1.1, с всички аудио файлове и можете да я стартирате без нуждата от втория диск.

Разгледайте папката Tools. Там има много инструменти, както за модифициране, така и други.
------------------------------

DOWNLOAD: (667 MB)
4shared *Нужно е да имате регистрация във 4shared, за да теглите файлове с размер над 500 МБ

Последна промяна Claude на 02 Май 2009, 12:10, променена общо 3 пъти

Заглавие: Re: Link - GTA 3 Install
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009, 09:04 
Умопобъркан
Аватар

браво,Claude.поредната тема която мисля че трябва да бъде означена като важна.аз лично не ми пречи дали е на части играта.щото това би ми било проблем само ако ми е бавна интернет връзката,щото ако е бавна наистина е адско мъчение да чакаш всяка една отделна част да се изтегли,и в такива случаи предпочитам да е един файла за теглене,но при положение че връзката ми е достатъчно бърза,всмисъл не е светкавично бърза но според нуждите ми е достатъчно бърза,нямам никакви проблеми и главоболия да изчакам малко докато се изтеглят тези 7 файла.само ми е чудно сега след като направи тази тема,и даде добро обяснение,дали ще се продължи с тъпите въпроси-работи ли играта,как се инсталира,има ли радиостанциите,ще ми тръгне ли,и други подобни излишни въпроси,които смао развалят темата

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009, 11:29 
GTA 3 Master
Аватар

LibertyCityStories написа:
браво,Claude.поредната тема която мисля че трябва да бъде означена като важна.аз лично не ми пречи дали е на части играта.щото това би ми било проблем само ако ми е бавна интернет връзката,щото ако е бавна наистина е адско мъчение да чакаш всяка една отделна част да се изтегли,и в такива случаи предпочитам да е един файла за теглене,но при положение че връзката ми е достатъчно бърза,всмисъл не е светкавично бърза но според нуждите ми е достатъчно бърза,нямам никакви проблеми и главоболия да изчакам малко докато се изтеглят тези 7 файла.само ми е чудно сега след като направи тази тема,и даде добро обяснение,дали ще се продължи с тъпите въпроси-работи ли играта,как се инсталира,има ли радиостанциите,ще ми тръгне ли,и други подобни излишни въпроси,които смао развалят темата

От това, което си написал, второто изречение просто бие рекордите по дължина :mhihi:
Относно въпросите ти отговора е един - сичко има. Както обясних съдържанието на "диска" е инсталационния диск на GTA3 + аудио папката, където са радиата и другите звуци от сцените. Също така има и папка с двата NoCD crack-a (1.0 и 1.1), папка с всички пачове, налични за играта (ако си сложите NoCD crack 1.1 няма да има нужда да слагате какъвто и да е пач), и папка с всички нужни инструменти за модифициране и работа върху играта (включително и мултиплеър)

ISO файлът съм го архивирал на 7 части, защото лимита за един файл в 4shared.com е 100МБ. Наистина се извинявам за тези, които са с по-бавен интернет, но просто няма такъв сървър, където да кача 777МБ (освен в торент).

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009, 11:41 
Умопобъркан
Аватар

ама не,въпросите които споменах са просто за пример,просто исках да кажа че се надявам че вече тези въпроси няма да бъдат задавани постоянно,както става в другата тема за сваляне на играта,щото хората ги мързи да четат или пък бавно загряват,и продължават да питат неща които вече са обяснени

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009, 11:45 
GTA 3 Master
Аватар

ама не,въпросите които споменах са просто за пример,просто исках да кажа че се надявам че вече тези въпроси няма да бъдат задавани постоянно,както става в другата тема за сваляне на играта,щото хората ги мързи да четат или пък бавно загряват,и продължават да питат неща които вече са обяснени

аа за това ли говориш. Ами мисля, че информацията, която съм дал е предостатъчна, че да не задават тъпи въпроси.

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009, 12:56 
Прекаляващ
Аватар

Браво!Темата е много полезна,защото много хора се оплакват от проблеми с GTA3.Аз ако имах време да се занимавам с тройката веднага дърпам и седемте архива без да ми мигне окото.

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2009, 14:15 
Nissan Skyline Fan
Аватар

Claude, пак направи нещо много полезно за всички! Аз не тръгнах да тегля чистата версия от по-старата тема щото някои линкове за пачовете не бачкат, но тук няма проблеми като изключим че тегля с 200 кб/с :)

МнениеПубликувано на: 08 Апр 2010, 15:59 
GTA 3 Master
Аватар

Правя важно обновяване. Успях да понижа размера на диска до 658 МБ, което значи, че вече можете спокойно да си го запишете на 700MB CD. Направих го като архивирах аудио папката в пакет за инсталиране. Сега просто след инсталирането на играта трябва да стартирате Audio.exe, да посочите аудио папката на играта и да инсталирате аудио файловете. Всички линкове са обновени!

МнениеПубликувано на: 06 Фев 2011, 14:42 
GTA 3 Master
Аватар

Качих наново файловете във 4shared и също така добавих и Megaupload линкове. От Megaupload мисля че се тегли по-бързо (и се чака по-малко).

МнениеПубликувано на: 08 Фев 2011, 20:18 
Умопобъркан
Аватар

Абе да му се невиди,не можеш ли да го качиш в някой тракер че от тия скапани сайтове не ще да се сваля.първата част се свали но втората стига донякъде и спира да се тегли,много се ядосвам на тия сайтове,омръзнало ми е от тях,в единия чакам 45 секунди в другия понякога над 5 минути,е това си е подигравка пък

Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Фев 2011, 22:30 
GTA 3 Master
Аватар

Абе да му се невиди,не можеш ли да го качиш в някой тракер че от тия скапани сайтове не ще да се сваля.първата част се свали но втората стига донякъде и спира да се тегли,много се ядосвам на тия сайтове,омръзнало ми е от тях,в единия чакам 45 секунди в другия понякога над 5 минути,е това си е подигравка пък

Файловете лично съм ги пробвал и работят всичките! В мегаъплоуд ако се регистрираш чакането ще е 25 секунди, вместо 45 (а и може да ползваш сайта). Тегленето може да прекъсне само ако интернетът ти прекъсне. Отделих време да кача файловете в megaupload именно за да чакате по-малко и да можете да теглите с по-висока скорост, но май това не е достаръчно. А и от такива сайтове по-лесно се тегли с JDownloader.

МнениеПубликувано на: 13 Фев 2011, 12:12 
Умопобъркан
Аватар

Хахах :D сега чак забелязвам че на всичките линкове за Megaupload си писал part1.rar,оправи го :)

EDIT:както казах,втората част ми се тегли донякъде(до към 20%) и спира,тегля с FlashGet.и винаги първата се изтегля,но втората така и не успявам да изтегля а не искам да я тегля през Firefox щото FlashGet по-малко ми товари компа докато играя в сравнение с Firefox-а.другите части все още не съм пробвал да ги тегля

Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011, 18:55 
GTA 3 Master
Аватар

Хахах :D сега чак забелязвам че на всичките линкове за Megaupload си писал part1.rar,оправи го :)

EDIT:както казах,втората част ми се тегли донякъде(до към 20%) и спира,тегля с FlashGet.и винаги първата се изтегля,но втората така и не успявам да изтегля а не искам да я тегля през Firefox щото FlashGet по-малко ми товари компа докато играя в сравнение с Firefox-а.другите части все още не съм пробвал да ги тегля

От такива сайтове не се ползват download мениджъри, нормално е така даунлоуда да прекъсне или изобщо да не започне та се тегли... тегли си с браузъра. Добре че ми каза с какво теглиш иначе щях да продължа да се чудя и да се мая. Или използвай JDownloader, който е специално за такива сайтове.

МнениеПубликувано на: 25 Мар 2011, 02:25 
GTA 3 Master
Аватар

Във 4shared разшириха лимита за файл на гели 2 ГБ за потребители с безплатен акаунт. Това ми даде възможност да кача целия инсталационен диск. Предполагам, че така ще е поудобно за много хора. Добавил съм новия линк. Качил съм и подобен мой направен инсталационен диск и за VC. Ще сложа линка в раздела за VC.

МнениеПубликувано на: 28 Мар 2011, 21:12 
Аватар

Цитат:
слагате 1.1 NoCD crack-а и вече можете да играете спокойно.

Задължително ли е да го слагам това 1.1 NoCD crack-а и за какво служи ?

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 2 [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа