Дата и час: 18 Яну 2018, 21:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 2 от 2 [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Уникални коли в GTA III
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2011, 19:24 
GTA 3 Master
Аватар

A.T.L. написа:
Мисля че даже има начин да се вземе черната лимузина без кодове

При всички случаи трябва да пишеш кодове: както при тази мсия, така и тази другите където караш лимузината на леоне. Така се получава защото само гаража в staunton island Може да побере лимузина и се налага да пишеш кода за летене.

МнениеПубликувано на: 09 Юли 2011, 09:35 
Вманиачен
Аватар

Друго имах предвид. Дали може да се минават мисиите на първия остров с лумузимата и при мисията с лодката лимузината да се остави на пристана, а след мисията, когато моста е поправен да се върна и да взема лимузината. Правил съм го със друга кола и знам, че става но винаги лимузината изчезва по време на някоя мисия.

МнениеПубликувано на: 09 Юли 2011, 09:43 
Умопобъркан
Аватар

A.T.L. написа:
Друго имах предвид. Дали може да се минават мисиите на първия остров с лумузимата и при мисията с лодката лимузината да се остави на пристана, а след мисията, когато моста е поправен да се върна и да взема лимузината. Правил съм го със друга кола и знам, че става но винаги лимузината изчезва по време на някоя мисия.

Ако не се лъжа следващата мисия след Chaperone е Bomb Da Base,и съм абсолютно сигурен че лимото ще изчезне още на тази мисия като се качиш на покрива за да отстреляш всички колумбиици от кораба

Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Юли 2011, 12:46 
GTA 3 Master
Аватар

LibertyCityStories написа:
A.T.L. написа:

Ако не се лъжа следващата мисия след Chaperone е Bomb Da Base,и съм абсолютно сигурен че лимото ще изчезне още на тази мисия като се качиш на покрива за да отстреляш всички колумбиици от кораба

Програмистите са направили почти всичко възможно играчите да не могат да се доберат до специалните коли ;)

МнениеПубликувано на: 09 Юли 2011, 13:09 
Умопобъркан
Аватар

Всъщност има един начин с който можеш да прехвърчиш от Portland до Staunton,но едно че лимузината е прекалено тежка,и второ че и да се получи по някакъв начин,почти съм сигурен че ще се взриви.Става въпрос за всеизвестния train glitch,ето доказателство че все пак той може да бъде осъществен и така че колата да не избухне,въпреки че е било чиста случайност.Не знам дали на PS2 версията изписва Cheat Activated когато е активиран код,но ако изписва то значи тук наистина не е използван кода за здраве,което си е истински рекорд да не се подпали колата

Та,за това говоря,но лимузината е прекалено тежка за да изхвърчи толкова надалеч дори без да направи толкова превъртания

Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Юни 2014, 10:27 
Вманиачен
Аватар

Честито!!!
Знаех си че има начин да се вземе, впрочем аз открих друг начин но този е най-бързия и ефективен (и най-сигурен) начин така че може и да направя видео за моя начин но в момента нямам подходяща програма :)
Ето как да вземете Черната неунищожима лимузина (може би най-ценната уникална кола) без да използвате никакви кодове :rock: :rock: :rock: :rock:

EDIT:
И да, изпробвах нещата показани на видеото и наистина работят.

МнениеПубликувано на: 03 Юни 2014, 14:27 
Умопобъркан
Аватар

Супер,радвам се че някой все още обръща внимание на старите игри и по-специално на тази :)

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа